Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Filmi i fundit qe keni pare a ja vlen ta shohim edhe ne?
Go to page  1 2 3 ... 45 46 47
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sun Jul 05 2009, 06:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Filmi i fundit qe kam pa ka kene Changeling trokit ketu

Shume i film i bukur.Jane 2 ore qe ja vlen mi shpenzu per te.
[ Edited Fri Mar 15 2013, 08:54am ]Back to top
star
Sun Jul 05 2009, 10:25pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Triller


trokit ketu
Back to top
star
Mon Jul 13 2009, 10:51pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Back to top
Dergutsiani
Wed Jul 15 2009, 04:07pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Saw 5 asht film super vetem se asht horrorr tan filmi nuk ka gja tjeter vetem gjak !!!!!!!

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Al Bundy
Thu Jul 16 2009, 02:14pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Dergusjani ka shkruar:

Saw 5 asht film super vetem se asht horrorr tan filmi nuk ka gja tjeter vetem gjak !!!!!!!I pari ka kene i bukur;I dyti ma pak.Te tjeret se vuna ujin n'zjerm per mi pa se si gjithmone veç ma kot jan.I pari ka kene ma ndryshe se e ka pase horririn ma psikologjik.
Fimat ku shef tan kohen 'salce mullatartash' te njeshun per trup,s'jane per mu.Back to top
SuperGirl
Fri Jul 31 2009, 11:59am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Une po bahen dy jave qe tan diten e kaloj tu pa 24 hours, me Jack Bauer

Kam pas pa sezonet e fillimit te top channel, por tesh fillova prej fundit, pash sezonin 7, filmin qe asht perpara Redemption dhe tesh jam tu pa sezonin 6

I'm so addicted, me terhek shum ky tv show, jua keshilloj tanve, por jo si un me pa 24 ore film ne 3 ditBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
babo
Fri Jul 31 2009, 12:10pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Obsessed me Beyonce, i fundit qe kam paJa! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Sat Aug 01 2009, 05:30pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

Une po bahen dy jave qe tan diten e kaloj tu pa 24 hours, me Jack Bauer

Kam pas pa sezonet e fillimit te top channel, por tesh fillova prej fundit, pash sezonin 7, filmin qe asht perpara Redemption dhe tesh jam tu pa sezonin 6

I'm so addicted, me terhek shum ky tv show, jua keshilloj tanve, por jo si un me pa 24 ore film ne 3 ditIshalla bahem mi pa nji dite se kam mbete i fundit ne planet qe se kam pa hala!
Back to top
SuperGirl
Sun Aug 02 2009, 09:56pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
mos e humb se asht shum serial i bukur! real dhe terheqes!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sat Aug 15 2009, 09:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

mos e humb se asht shum serial i bukur! real dhe terheqes!Do t'mundehem mi gjet tan koleksionin e mi pa per 24 ore:)Back to top
Al Bundy
Sat Aug 15 2009, 09:19pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sonte pashe ne kinema komedine romantike The Proposal trokit ketu

Nje nga rolet ma te mira te Sandra Bullock.Te qeshunat ja vlejne paret e biletes.


Back to top
Guest2983928
Sun Aug 16 2009, 06:47am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Filmi i fundit qe kam pa ka qene 'Obsessed'. Me pelqeu!
Tani po pres me pa 'Shutter Island' - duket interesant.
Back to top
Al Bundy
Sun Aug 16 2009, 04:52pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Dushja ka shkruar:

...
Tani po pres me pa 'Shutter Island' - duket interesant.
'Shutter Island' trokit ketu edhe une mezi po pres me u shfaq ne salla po ktu ku jam une duhet me duru deri ne gjysme te tetorit.Back to top
Al Bundy
Tue Aug 25 2009, 07:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
ICE AGE 3.
E ka permend edhe a-cat diku qe eshte film shume i bukur.Nqs keni nevoje me qesh ,asht terapi dore me nji.

Une e pashe ne 3D trokit ketu dhe mundem me ju thane qe jam befasu.Ka skena ku te duket vedi ne kinema sikur je duke ba Malet Ruse.Personazhet 'te vijne' deri te surrati.Pavaresisht se gjyslyket qe merr ne hymje te seances per me pa filmin duken qesharake,eksperienca asht e mrekullushme.Ja vlen bileta e kinemase.[ Edited Tue Aug 25 2009, 07:16pm ]Back to top
Holly
Tue Aug 25 2009, 07:24pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Miri74 ka shkruar:

ICE AGE 3.
E ka permend edhe a-cat diku qe eshte film shume i bukur.Nqs keni nevoje me qesh ,asht terapi dore me nji.

Une e pashe ne 3D trokit ketu dhe mundem me ju thane qe jam befasu.Ka skena ku te duket vedi ne kinema sikur je duke ba Malet Ruse.Personazhet 'te vijne' deri te surrati.Pavaresisht se gjyslyket qe merr ne hymje te seances per me pa filmin duken qesharake,eksperienca asht e mrekullushme.Ja vlen bileta e kinemase.
do ta shof patjeter, itesh po marr burrin ne tel ta marrin per rruge.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Al Bundy
Tue Aug 25 2009, 07:30pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mos e len me hi ne shpi pa biletat n'dore:)Back to top
Holly
Tue Aug 25 2009, 07:32pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
hahahahahaha ka met me e pa ne dvd i her se ne kinema nuk bana bashke me shku
me shku ek e tek spo ka lezet:P

(sa erdhi mesazhi qe e bleu dvd )

[ Edited Tue Aug 25 2009, 07:33pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Al Bundy
Tue Aug 25 2009, 07:36pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Moj po DVD do ta blej edhe une qe ç'ke me te.Ne kinema mi pa per lezet te 3D jo per gja tjeter.
Mandej qe po ma kujton.A keni fitu loterine qe bleni dvd-na? Apo jeni tu i ba kursime Hollyvudit? Shkarkoni falas prej internetit se asht shpik per njat pune/pBack to top
Holly
Tue Aug 25 2009, 07:45pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Miri74 ka shkruar:

Moj po DVD do ta blej edhe une qe ç'ke me te.Ne kinema mi pa per lezet te 3D jo per gja tjeter.
Mandej qe po ma kujton.A keni fitu loterine qe bleni dvd-na? Apo jeni tu i ba kursime Hollyvudit? Shkarkoni falas prej internetit se asht shpik per njat pune/phahhahahhahahahha interneting nuk e perdorim per qellime perfitimi.


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Al Bundy
Tue Aug 25 2009, 08:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ashtu e? Qa me ba une i shkreti tesh qe i kam marre hua qysh se kam instalu internetin nja 3000 euro 'borxh' Hollyvudit?:DBack to top
SuperGirl
Fri Aug 28 2009, 04:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
dicka me lindjen e kobres
as vete se mora vesh ca ishteBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Fri Aug 28 2009, 05:11pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Miri74 ka shkruar:

Ashtu e? Qa me ba une i shkreti tesh qe i kam marre hua qysh se kam instalu internetin nja 3000 euro 'borxh' Hollyvudit?:DKu me i gjet une ato filmat qe thu ti Miri? :-w

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Fri Aug 28 2009, 05:13pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Miri74 ka shkruar:

Filmi i fundit qe kam pa ka kene Changeling trokit ketu

Shume i film i bukur.Jane 2 ore qe ja vlen mi shpenzu per te.


edhe une kam pare kete film shum i bukur e shum prekes,... histori e vertet !

[ Edited Fri Aug 28 2009, 05:14pm ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Al Bundy
Sat Aug 29 2009, 10:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
E kisha shkarku ka here pos sot u bana mi pa.Komedi e lehte ,ma teper per nje diele ne mbramje.

Djemte e forumit duhet mi pa per njate arsye qe e pashe edhe une dhe qe e kam vu ma poshte.Quhet 'E rujte Zoti" po e thrasin ndryshe edhe Jessica Biel.


Back to top
Al Bundy
Sat Sep 05 2009, 09:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sonte isha me pa filmin e fundit te Tarantinos, Inglourious Basterds trokit ketu

A-cat a je aty po?

Dy pershtypje personale per filmin.Per hir te se vertetes duhet me ken pak pervers me pelqy ne pergjithesi filmat e Tarantinos.Mu filmat e tij me pelqejne..Hum Hum

Filmi ja vlen mu pa per dialogjet ,skenat dhe ne menyre te veçante lojen e aktorit Christoph Waltz qe ka interpretu si nje gjeni.
Nji minus i jap pa frike lojes se Brad Pitt qe nuk din ma me ndryshu mimikat e ftyres,si dhe nja dy-tri skenave me shume 'lang mullatartash'.

Perfundimisht ja vlejti bileta e kinemase.

[ Edited Sat Sep 05 2009, 09:20pm ]Back to top
Go to page  1 2 3 ... 45 46 47  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2428 sec, 0.0831 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,084kB