Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Aktori/aktorja jote e preferume.
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sun Jul 05 2009, 06:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Jane shume por po e filloj per meshkujt me Al Pacinon,Robert de Niron,Denzel Washington,i madhi Clint Eastwood...

Per femna shpejt e shpejt kam ne mendje Angelina Jolie,Scarlett Johansson,Natalie Portman...

Patjeter qe lista asht e gjate e ta po vazhdon..Back to top
_GUINNESS_
Sun Jul 05 2009, 06:42pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
robert deniro ,alen delon , marlan brand, alpacino
nikole kidman ,
Back to top
LEONS
Sun Jul 05 2009, 06:48pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Angelina Jolie asht aktoria jeme e preferumeBack to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jul 05 2009, 09:07pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Al Pacino me ka pelqy qysh e vogel.
Went worth Miller hot.
Shaun Pen fantastik.
Meryl Streep s'ka si ajo te ban me perjetu dhe me kene pjestare e filmit...aktore e paarritshme..
Morgan Freeman.
Nicole Kidman perpara botoxit hahaha...tash nuk i leviz gja ne fetyre..
Nejse ita po me shkojne ne mend itash..

I care and I wish well!

Back to top
star
Sun Jul 05 2009, 10:14pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Jessica Alba e Monica Belluci.

[ Edited Sun Jul 05 2009, 10:15pm ]
Back to top
Al Bundy
Mon Jul 06 2009, 06:10pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Al Pacino me ka pelqy qysh e vogel.
Went worth Miller hot.
Shaun Pen fantastik.
Meryl Streep s'ka si ajo te ban me perjetu dhe me kene pjestare e filmit...aktore e paarritshme..
Morgan Freeman.
Nicole Kidman perpara botoxit hahaha...tash nuk i leviz gja ne fetyre..
Nejse ita po me shkojne ne mend itash..Krejt dakort me listen e a-cat!Perveç atij te dytit.Kisha mi zevendesu me Evangeline Lilly:P
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Jul 07 2009, 10:18am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Al Pacino me ka pelqy qysh e vogel.
Went worth Miller hot.
Shaun Pen fantastik.
Meryl Streep s'ka si ajo te ban me perjetu dhe me kene pjestare e filmit...aktore e paarritshme..
Morgan Freeman.
Nicole Kidman perpara botoxit hahaha...tash nuk i leviz gja ne fetyre..
Nejse ita po me shkojne ne mend itash..Krejt dakort me listen e a-cat!Perveç atij te dytit.Kisha mi zevendesu me Evangeline Lilly:PHe ma Miri se per hatrin tan po maroj per te krejt edhe une

I care and I wish well!

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Tue Jul 07 2009, 10:31am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Al Pacino, De Niro, Di caprio..... etj
Jolie, Kidman e Jeesika Alba ..... etj

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Al Bundy
Tue Jul 07 2009, 07:54pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

a-cat ka shkruar:

Al Pacino me ka pelqy qysh e vogel.
Went worth Miller hot.
Shaun Pen fantastik.
Meryl Streep s'ka si ajo te ban me perjetu dhe me kene pjestare e filmit...aktore e paarritshme..
Morgan Freeman.
Nicole Kidman perpara botoxit hahaha...tash nuk i leviz gja ne fetyre..
Nejse ita po me shkojne ne mend itash..Krejt dakort me listen e a-cat!Perveç atij te dytit.Kisha mi zevendesu me Evangeline Lilly:PHe ma Miri se per hatrin tan po maroj per te krejt edhe uneI kaq u desht me m'thane a-cat qi une me shku me fjet sonte tu pa endrra me Evangelinen(ja adaptova emrin shqip):p
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Wed Jul 08 2009, 09:59am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Shqip GJELINE e ka miri hahahhhahaha s'ma merr mendja se te prish pune hahahhaaha

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Wed Jul 08 2009, 06:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Shqip GJELINE e ka miri hahahhhahaha s'ma merr mendja se te prish pune hahahhaaha
Sa kohe qe emni asht i lidhun me figuren,n'cuk;jo vetem qe se kam problem po edhe po m'ka lezet bile:P

Per mos me dal prej temet po i shtoj listes,With Smith e Kevin Kostner.

[ Edited Wed Jul 08 2009, 06:43pm ]Back to top
HANA
Wed Jul 08 2009, 06:58pm

Registered Member #3071
Joined: Thu Jun 18 2009, 12:56pm

Posts: 195
Charlize Theron
Julia Roberts
Hugh Jackman
Back to top
Al Bundy
Wed Jul 08 2009, 07:13pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Clive Owen (m'ka pelqy shume roli i tij te filmi Closer)Back to top
vegas
Wed Jul 08 2009, 07:21pm

Registered Member #3102
Joined: Sun Jun 28 2009, 06:04pm

Posts: 60
Moderu prej Miri74
Arsyeja:Postim qe s'ka te bajne me temen
[ Edited Sun Jul 12 2009, 05:10pm ]


Back to top
Al Bundy
Sun Jul 12 2009, 05:14pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Edward Norton.

Ka ba filma te deshtum po mbetet i pa-arritshem ne rolin te fimi American History X dhe Primal Fear


Back to top
Al Bundy
Sun Jul 12 2009, 05:19pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kevin Bacon.

Aktor me sharm te jashtezakonshem.
Back to top
Dergutsiani
Wed Jul 15 2009, 08:36am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Jan shummm por po permendi ciftin angeline zholie & bret pit !

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
Al Bundy
Thu Jul 16 2009, 02:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Joe Pesci per rolin etij te Goodfellas e Casino.
Ka lujt gjithashtu rol kret tjeter(komik) te Arma Fatale 1,2& 3.
[ Edited Thu Jul 16 2009, 02:16pm ]Back to top
Dergutsiani
Thu Jul 16 2009, 03:07pm

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
Ciftiiiiiiiii me i pelqymi ne bote mas ciftit beckam !


12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
SuperGirl
Thu Jul 23 2009, 01:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
me pelqen shum Cameron Diaz. shume terheqese dhe rolet qe lun jane te lezetshem
pastaj Ben Afflec...m'shkrin krejt :X

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Wed Sep 02 2009, 01:16pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Gjithmon me ka pelqy Pierce Brosnan.


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
LUPEN
Wed Sep 02 2009, 02:52pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Michele Pfeiffer
Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
SuperGirl
Thu Sep 17 2009, 12:25pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Te seriali 24 hours, James Morrison ne rolin e Bill Buchanan, ma hek trunin krejt. Love his eyes :X


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Sep 19 2009, 11:21am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

Joe Pesci per rolin etij te Goodfellas e Casino.
Ka lujt gjithashtu rol kret tjeter(komik) te Arma Fatale 1,2& 3.

Lene Miri se ka kene fantastik ne ate rrol Joe..fantastik..!!!

I care and I wish well!

Back to top
babo
Sat Sep 19 2009, 11:31am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ndoshta po harroj ndonji por po tjem ca kujtoj
D Niro, Pacino, Nicholson, Hanks
Julia Roberts,

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3600 sec, 0.1088 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,143kB