Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shprehje kult nga filma shqiptare.
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sun Jul 05 2009, 06:30pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Kan shitur gomar kan blere bicikleta
dhe çoç i duket vetja.....

Zonja nga qyteti-OllgaBack to top
_GUINNESS_
Sun Jul 05 2009, 06:37pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
KET GOCET DO E MORRIM PARTIZANE

FILMI SHTIXHE-LUFTE ME KANAN TAFILIN
Back to top
Al Bundy
Sun Jul 05 2009, 06:40pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
_GUINNESS_ ka shkruar:

KET GOCET DO E MORRIM PARTIZANE

FILMI SHTIXHE-LUFTE ME KANAN TAFILIN'Partizone' guiness jo 'Partizane' .Paske pune me ba me dialektin e jugut hahaha
Back to top
~*Christel*~
Sun Jul 05 2009, 07:41pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Germo tare germo...aty ke qenin e ngordhur
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jul 05 2009, 08:40pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Ku ku nuk me kujtohet gja...Maj mend qe imitosha aktoret gjithmone po tash s'maj mend gja fatkeqsisht... po pres prej jush ...

I care and I wish well!

Back to top
star
Sun Jul 05 2009, 10:17pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Hajde moj hall per hajr na kjoft.....

Cifti i lumtun
Back to top
Al Bundy
Tue Jul 07 2009, 09:24pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Moj Irenke po ty pse te djeg miza me xhan pse...? Ja Sandri e degjoi dhe se vuri ujin ne zjarr.....me kto gaxhi mixhi ktu....

Pallati 176Back to top
star
Tue Jul 07 2009, 10:26pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Ska qi ban gomarit e i bie samarit.

Prralle nga e kalumja.
Back to top
West****
Wed Jul 08 2009, 01:05am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Baba ti vet na ke than qe i varfni e ka zemren e gjere...
(Ceshtja e Blertes)...teatri jone "Migjeni"
Back to top
LUPEN
Wed Jul 08 2009, 01:09am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
po ishin ujq moj budallaqe,ishin ujq.

Flutura ne kabinen time.

[ Edited Wed Jul 08 2009, 08:07pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Wed Jul 08 2009, 01:10am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
a don ti Gjin me luftue turqit?po ..

skenderbeu


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Wed Jul 08 2009, 01:13am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Man ,Man baba e dha pelqimin.
Tani je e imja Lule.

kur hidheshin themelet


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
star
Wed Jul 15 2009, 11:26pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Po qan ti?!Plas pra.Na Irena mas qaj ti.

<<Pallati 176>>
Back to top
star
Sun Aug 02 2009, 08:42pm

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
A e nive sa mire e tha maj halle.

<< Cifti i lumtur >>
Back to top
star
Tue Aug 04 2009, 11:23am

Registered Member #2287
Joined: Fri Sep 05 2008, 08:27pm

Posts: 5088
Do te fejohesh ti Elsa?

<< Pallati 176 >>
Back to top
S~erenity
Wed Sep 02 2009, 09:32am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Ehe..uuu.. pika cupes thuaj..Elsaaaaaaaa
Back to top
S~erenity
Wed Sep 02 2009, 09:38am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Une te bej krushqi me Jovan Bregun..pu pu pu pu..

"Pallati 176"
Back to top
LUPEN
Wed Sep 02 2009, 09:40am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
msus ,msus ai eshte spiun .
_DEBATIKU-


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
S~erenity
Wed Sep 02 2009, 09:45am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
E bera qe u befsha lemsh.. s'kisha bere ndonjehere nga keto
anononimet, thashe ta provoj..
"Pallati"176
Back to top
Holly
Wed Sep 02 2009, 01:07pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Kur dashuron edhe Sandri i tetos, z'do mbes kush pa dashuruar!
Pallati 176

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
S~erenity
Fri Sep 04 2009, 10:16am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Te lumte vajze e base, maja edhe baja me fiksacione ee..
Pallati 176
Back to top
~*Christel*~
Wed Sep 16 2009, 05:23pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Kujdestar surrat patate mire ia bem zoteris sate...

Lulekuqet mbi mure
Back to top
~*Christel*~
Wed Sep 16 2009, 05:24pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Superstar ka shkruar:

Do te fejohesh ti Elsa?

<< Pallati 176 >>

eheeeee
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 20 2009, 11:06am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Pssssssssssss xhemali xhemal katunari..ah xhemal xhemal thesh qafen n'aj kanal...hahaha
Zef Deda..

I care and I wish well!

Back to top
S~erenity
Mon Sep 21 2009, 12:57am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Xhemali.. Xhemali u ba shoku Xhemal..
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3235 sec, 0.0961 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,059kB