Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Gjuha - Linguistika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkrimet Shqipe në vitet 1332-1850
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Vargmali
Tue Jul 14 2009, 03:10pm
Vargmali
Registered Member #3093
Joined: Wed Jun 24 2009, 12:19pm

Posts: 20
marrë nga: http://www.tokajone.com/?p=483

Libri "Shkrimet Shqipe në vitet 1332-1850" nga historiani Dhimitër Shuteriqi, u botua më 1978 në Prishtinë nga shtëpia botuese Rilindja. LRK e përgatiti për shpërndarje dhe lexim kopjuterik.

Librin mund ta shkarkoni këtu.

[ Edited Tue Jul 14 2009, 05:33pm ]


Back to top
lissandro
Sat Sep 03 2011, 06:46pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Flm Vargmali po me pelqen shum interesant libri.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2250 sec, 0.0756 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,493kB