Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
[poll] Cila eshte politikania juaj e preferuar?
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
kamasutra_girl
Mon Feb 05 2007, 01:56pm

Registered Member #267
Joined: Mon Dec 25 2006, 05:07pm

Posts: 18
Cila eshte politikania juaj e preferuar?
Arta Dade

Jozefina Topalli

Monika Kryeamdhi

Majlinda Bregu

Arenca Troshani

Mimi Kodheli

Megjithese ne numer te vogel, gruaja shqiptare luan nje rol te rendesishem ne politiken tone.
Do doja te dija se cila eshte politikania qe ju pelqen me shume dhe mundesisht te na thoni arsyet pse e simpatizoni kete femer.


Back to top
demokrati
Mon Feb 05 2007, 02:03pm
Registered Member #459
Joined: Mon Feb 05 2007, 01:59pm

Posts: 1
nuk diskutohet, asht jozefina, superylli i shqipnis edhe shkoders
Back to top
agim
Tue Feb 06 2007, 11:06pm

Registered Member #441
Joined: Fri Feb 02 2007, 03:08pm

Posts: 5
Nuk diskutohet Jozefina boll qe eshte shkodrane dhe bije e nuse e dy prej familjeve me ne ze e me te mira te Shkoders
Back to top
sT...
Wed Feb 07 2007, 07:11pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Pa pike dyshimi vota ime eshte per Arta Dade. E admiroj per aftesite, per personalitetin dhe seriozitetin e saj.

Znj Topalli mund t'i perkase nje familje te mire, por nuk ka bere asgje te mire per Shkodren. Duhet te kalonin 17 vjet per te inaguruar 2 rruge ne qytetin e saj te dashur kjo vajze e nje familje te mire??!!

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed Feb 07 2007, 10:21pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Hmmmm. Sigurisht qe eshte ajo deputetesha qe fitoi ne Laprake, kunder dekanit impotent te Arteve te Bukura. Vjen si nje pjesetare e nje prej familjeve me te keputura dhe me mjerane te Tiranes. Ishin tre motra per tu rritur ne kete menyre....dhe arriten ta kalojne moshen e pubertetit "pa pasoja". Ka mbaruar shkollimin e curvave ne vitet 97' - shkenca sociale....atje ka bashkepunuar shume me ish- presor Pangon, dhe Edmond Dragotin.
Pastaj ka care "historine" e progresit te saj ne televizionin shqiptar, duke perdorur mikrofonin televiziv te nje emisioni mbasditor te vonet (sidomos ne dimer), duke e perdorur kete instrument - jo vetem per te folur...!
Cfare mund te presesh nga mjerane te pangopura me asgje materiale apo abstrakte ne jeten e tyre vec vjelljes se urrejtjes, shtrigerise dhe mllefit te pasheruar - te cilen nen nje krehje ordinere mendojne se e shesin per - Politike!! Ajo mund te quhet shume pangaterrueshmerisht : - Deputete Mjerane Bregu... kjo eshte perfaqesuese e nje pjese po kaq mjerane te Kryeqytetit tone!






Lumi Dushes
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed Feb 07 2007, 10:22pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Se mos te flasim pastaj per fiksimin tim jOZEFINEN!!!

Lumi Dushes
Back to top
mariza
Fri Feb 16 2007, 05:59pm

Registered Member #403
Joined: Wed Jan 24 2007, 12:09am

Posts: 4
Sigurisht qe politikania Shqiptare ime e preferuar eshte Zonja Dade. Kam nje simpati shume te madhe per te, sidomos me pelqen shume looku i saj. Pastaj vijne Kodheli, Bregu dhe Kryemadhi.
Do i lutesha denionit te vazhdonte pak por Topallin pasi jam shume kurioze te di opinionin e tij per Jozefinen.
Back to top
shkodra
Tue May 08 2007, 07:53pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
edhe pyesni ju normale si jozefinen nuk ka...mariza kerkon sherr dhe sherr do kete.....

no comment......
Back to top
WORLD
Wed May 09 2007, 12:14pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
me pelqen Mimi ....ndoshta se eshte me serioze sa te tjerat !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Rusjani
Fri Jun 01 2007, 11:29pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
denion ka shkruar:

Se mos te flasim pastaj per fiksimin tim jOZEFINEN!!!


po njaja mjeranja asht e zoja me i dhan uj me bisht te luges vetem atyne bukurosheve te tjera qe jan
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 23 2007, 06:03pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
mu me pelqen si politikane shume shende prendja...lol...ka mbaru shkollen e pastrimeve te komunalja n'shkoder...e ka nje karrier te pasur tuj pastru tan ndertesat shtetrore ne shkoder...gru e urte e pa mend...shef punen e vet e ka arrite te kete nje karrriere 20 vjecare ne degen e pastrimeve...ka pas fillu si cdo kush tjeter tuj pastru qenefet deri sa arrit te pastronte bashkin e shkoders...tani pikesynimi i saj eshte te pastroje kryeministrine pasi e ka pas gjithmone anderr jo vetem mi sherby popullit te shkoders por krejt popullit shqiptar...Pra nje politikane e ketij rangu i duhet vendit tone qe din mi pastru mire tana skutat e qeverise...edhe nje here pra popullli forumit votoni per shende prenden si pastruese e kryeministrise se vec te mira do te kete kombi shqiptar prej saj...kjo asht politikane e vertete...hahahahahahahahahahahahahahahaha

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
babo
Wed Oct 17 2007, 02:11pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
denion po per mimin a ke noj bio apo asht e paster?

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
visho
Wed Oct 17 2007, 09:39pm

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
gruja asht me ba punt e shpis e me rrit fmi se po hini ne politik ehe e hangri dreqi shpin



Back to top
freni
Thu Oct 18 2007, 01:57pm

Registered Member #1129
Joined: Tue Aug 21 2007, 10:41am

Posts: 1112
Me vjen keq qe shprehesh kshtu visho.Disave i interreson me u shpreh kshtu sepse jan xheloza per grat e tyne.Gruja ne pergjithsi e ka diftu vedin se asht e aft per gjithqa.Per sa i perket politikaneve shqiptare kam rrespekt ne pergjithsi per te tana,sepse e kan thy akullin e shum viteve
qe kan vu burrat shqiptar.
Back to top
BRUNJA_USA
Fri Oct 19 2007, 12:55am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
JOZEFINA TOPALLI ASHT POLITIKANJA MA E PREFERUME PER MUA DHE ME THAN TE DREJTEN KUR E KAM TAKUA NE USA ME ESHT DUK SHUME NJERI INTELEKTUAL DHE SHUME E ZGJUAR ..MASANEJ NE SHQIPERI ASHT VESHTIR ME LAN KAN PA FJAL DHE SIDOMOS NJE FEMER QE KERKON KARRIER GJITHSESI PER MUA VENDIN E PAR E KA JOZEFINA E MASANEJ DADO ......

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
L - N
Sat Oct 27 2007, 04:14pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
=>

[ Edited Wed Feb 06 2008, 08:48am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Fri Nov 23 2007, 02:20am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
arta dade,mas me dal prej temet por ne bote GEORGE BUSH njishi asht dermani i botes
Back to top
zjermi
Fri Nov 23 2007, 02:33am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
majlinda dhe arenca nuk ma mbushin syrin, te tjerat ok


ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Rabije
Fri Nov 23 2007, 05:51am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
belgium ka shkruar:

arta dade,mas me dal prej temet por ne bote GEORGE BUSH njishi asht dermani i botes



a e ke fjalen per te jatin apo per te birin?????

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
belgium
Sun Nov 25 2007, 04:37am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
RABIJE......per bebushin hahahahaha.....shendet..
Back to top
guest
Mon Dec 31 2007, 12:45am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
e preferumja ime asht majlinda bregu sepse asht gome ()


Back to top
belgium
Mon Dec 31 2007, 01:22am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
e preferumja e jeme asht jozefina topalli per zgjuarsi dhe mentalitet qytetar.....pse jo per bukuri .
Back to top
belgium
Mon Dec 31 2007, 01:24am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
edhe arta dade nuk asht keq se edhe ajo asht politikane e preferume
Back to top
Bujana's
Mon Dec 31 2007, 01:29am

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
condoleza rice naq shume squt ..

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
Vaskja
Mon Dec 31 2007, 01:56am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
po them per jozefina topallin jo per gja vetem sepse vajzen e saj e kam shoqe dhe per ma teper kena pas marr buken te e njejta furr buket.........lol


Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:




Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3366 sec, 0.0957 of that for queries. DB queries: 78. Memory Usage: 3,336kB