Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
HOROSKOPI SEXIT VETEM PER FEMRAT
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:IROLF:
Mon Jul 27 2009, 12:30pm


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Dashi
Femrat e Dashit jane shume pasionante dhe ju pelqen te lozin, preferojne te zgjasin kohet. Jane shume te ngjashme me meshkujt e shenjes se tyre, ne lidhje me deshiren per te kenaqur partnerin gjate raportit.
Kerkojne meshkuj, me te cilet mund te jetojne momente aventure, nuk ka rendesi kush jane, eshte e rendesishme vetem qe ai te mos lodhet asnjehere dhe te jete I gatshem per ta kenaqur kur ajo ka deshire, sepse ne qofte se femra Dash ka deshire per te bere seks, nuk ka asgje qe mund ta ndaloje.
Nuk ka rendesi ku: ne kuzhine, ne zyre, ne diskoteke. Drejtuesi I seksit, Marsi, nuk ka durim ne lidhje me seksin, perkundrazi sa me shpesh e bejne ne vende te rrezikshme ku mund te zbulohen, aq me eksituese eshte per to.
Femra Dash terhiqet nga meshkuj sportive: te fuqishem fizikisht dhe me nje karakter te forte.
Si ta bejme per vete: nje trup I bukur, karakter te vendosur dhe fantazi erotike.
Partneri ideal: Shigjetari

Demi
Femra Dem eshte nje tip Spartan, qe ne qofte se ka deshira nuk frenohet per tia bere te qarte partnerit. I pelqen te eksperimentoje lojra erotike qe perfshijne ushqimin, mundesisht duke e shperndare mbi trupi e saj.
Takimi seksual duhet te kryet ne menyre shume intensive dhe gati e eger, sepse femra Dem urren ritmet e ngadalta. Tensioni duhet te ngrihet e te rritet, por jo teper shpejt, eshte e nevojshme koha e duhur per te arritur ne orgazme. Duke pare dashurine per ushqimin, eshte e zakonshme qe te filloje te haje dicka te shijshme pasi ka bere seks te pelqyeshem. Ne qofte se ndjehen mire ne ambient, femrat Dem jane te dashura shume te mira.
Mashkulli I deshiruar: duhet te jete I forte dhe sportiv dhe te tregohet aktiv gjate raportit seksual
Si ta bejme per vete: batuta te shpejta, buzeqeshje e shkelqyer dhe……nje rezistence e madhe fizike.
Partneri ideal: Virgjeresha

Binjakët
Femrat Binjake presin nje ekstaze te pabesueshme nga raporti seksual, por shpesh mbeten te zhgenjyera, per shkak te pretendimit qe u jep shenja e tyre. E adhurojne te marrin dhurata te mrekullueshme nga meshkujt e tyre.
Ne shtrat nuk I duan veprimet intense e pasionale, ne fakt preferojne perkedheljet…“ne pikat e duhura” dhe pozicionet klasike (nuk ka rendesi nese ato jane poshte apo lart). Femrat Binjake shpesh jane biseksuale, duke qene se shpesh jane shume kurioze per te njohur seksin me nje femer tjeter.
Mashkulli ideal I deshiruar nga femra Binjake: duhet te jete ne mireqenie, I kujdesshem dhe I rafinuar. Duhet te dije ta beje te argetohet dhe duhet te jete shume I komunikueshem.
Si ta bejme per vete: nje veprim origjinal dhe I kendshem, nje week-end shume luksuoz, me shume dhurata dhe me nje shishe shampanje ne nje atmosfere shume intime.
Partneri ideal: Peshorja

Gaforrja
Femrat Gaforre jane disa persona qe ju pelqejne te shkojne ne shtrat me partnere te panjohur. Jane tradicionaliste ne shume aspekte: ju pelqen te mos shprehen, ndjekin nje menyre tradicionale te berit per vete meshkujt dhe nuk ju pelqen tradhetia.
Per to mashkulli mbetet figura dominuese ne seks, I zoti per ti shtrenguar dhe perqafuar ne menyre te vendosur, gati sa per ti bere te ndjejne nje dhimbje te lehte nga shtrengimi. Femrat Gaforre ju pelqejne puthjet pasionante, me shume tek gjoksi, qafa e tek duart. Kane nje ritem te ngadalte per te arritur ne orgazem, e cila mund te vazhdoje shume gjate.
Femrat Gaforre jane eksituese dhe terhiqen nga meshkujt me nje shikim romantik dhe nje trup perfekt, adhurojne mbi te gjitha te ndenjura te formuara mire, nje gjoks te forte dhe muskuloz.
Si ta bejme per vete: Nje ftese romantike, nje kembim shikimesh dhe duke arritur ne piken e duhur, nje raport seksual I fuqishem dhe I vendosur.
Partneri ideal: Peshqit

Luani
Femrat Luan adhurojne kercimin, ju pelqen te veshin veshje seksi, qe vene ne dukje trupat e tyre. Gjate ketyre kercimeve, vene re prene e tyre dhe fillojne ta provokojne. Pasi ja arrijne qellimit, seksi shprehet me mire ne nje dhome luksoze, e kendeshme, komode dhe jo ne ambient te hapur, ose ne situatazione te parehatshme.
Femrat Luan eksitohen shume shpejt, perpara nje penisi me permasa te medha, te cilin e vleresojne si nje symbol te dukshem te forces virile. Bejne seks ne menyre pasionante me nje ritem intens e gati te dhunshem, por ne te njejten kohe ju pelqejne dhe lojrat fillestare.
Mashkulli ideal per femren Luan: eshte I forte dhe I formuar nga nje penis me permasa mbi mesataren.
Si ta bejme per vete: nje ftese per pushime ne Karaibe, per te kercyer nen ritmin latino amrikan, e ndjekur nga mbremje te zgjarrta.
Partneri ideal: Dashi

Virgjeresha
Femra Virgjereshe adhuron kontaktin fizik: nuk ngurrojne te kerkojne te masazhohen me vajrat e tyre te parfumuara, te cilat i mbajne ne komodine gati per rastin.
Mund te behen te dashura shume te vlefshme, mjafton qe mashkulli te jete nje mesues I mire, nje mashkull I zoti te zgjoje tek ato deshiren per te eksperimentuar te gjitha pozicionet e mundeshme. Vihet re qe jane shume te deshiruara per te mesuar dhe per te treguar ate qe dine te bejene. Ju pejqen, kur meshkujt hyjne ne dhomen e gjumit akoma te lagur pas dushit, keshtu qe ato mund ta thajne me sensualitet. Shumica e femrave Virgjeresha nuk ju pelqejne te brendeshmet luksuoze, por preferojne lukun praktik.
Mashkulli ideal per femren Virgjereshe: eshte nje ekspert I fillimit te raportit, I zoti ne perkedheljet dhe ne masazhet. Eshte e domosdoshme qe mashkulli te dije te bashkebisedoje dhe ta mbaje te zgjarrte nje diskutim.
Si ta bejme per vete: duke masazhuar trupin e saj per shume kohe, duke filluar nga kembet dhe duke arritur ne zonat me intime.
Partneri ideal: Bricjapi

Peshorja
Femrat Peshore njohin shume mire arti e te berit te bukura dhe terheqese. Ne vend te praktikes se seksit preferojne admirimin. l'ammirazione.
n.q.s nje mashkull I arrin, ai duhet te tregohet aktiv dhe te marre iniciativen, sepse sapo te aktivizohet eksitimi I tyre seksual, pritet nje sjellje "mashkullore" nga ana e partnerit. Sigurisht, per te terhequr vemendjen e Peshores, ai duhet edhe te tregoje qe eshte inteligjent, sepse kjo eshte karakteristika kryesore qe femrat e kesaj shenje vene ne vend te pare. Rralle nje Peshore mund te kete nje raport me nje mashkull poshte nivelit te saj intelektual
Mashkulli ideal per femren Peshore eshte: terheqes, inteligjent dhe elegant. Eshte I zoti te mbaje diskutime te veshtira dhe te jete "mashkull" kur arrihet ne fazen e raportit.
Si ta bejme per vete: Femrat Peshore mund te behen per vete me artin e te folurit. Nje diskutim inteligjent ka me shume pushtet se sa nje fizik I ndertuar mire. Adhurojne perkedhelite dhe lojrat e gjata erotike.
Partneri ideal: Binjaket

Akrepi
Femra Akrep nuk I pelqen pavendosmeria dhe ne qofte se dergon sinjale te qarta “ pranimi" nuk duhet ezituar. Eshte ajo qe drejton lojen edhe pse preferon rolin e prese.
Femrat Akrep jane seksualisht shume aktive. Me deshiren e mire per te qene besnike, por nuk ngurrojne te gjejne kenaqesi tek nje mashkull tjeter, ne qofte se partneri I tyre nuk I kenaq kerkesat e tyre seksuale dhe ne qofte se jane te pakenaqura nga raporti martesor. Ne nivelin e fatazise erotike, te lidhesh partnerin ka nje pushtet te madh ne eksitimin e femres Akrep. Nje menyre e te berit dashuri, qe shume femra Akrep e praktikojne, eshte ajo e vrullshme dhe gati te pazhveshur, vetem duke liruar pikat e duhura…..
Mashkulli ideal per femren Akrep eshte: tradicionalist dhe gjithmone gati per te kenaqur fantazite e saj erotike.
Si ta bejme per vete: Bejeni te kuptoje qe e deshironi dhe qe jeni nje mashkull besnik e me vlera tradicionale.
Partneri ideal: Gaforrja

Shigjetari
Femrat e kesaj shenje, per zgjedhje te tyre, mrekullohen per faktin qe disa femra nuk jane ne gjendje te arrijne orgazmen. Shigjetaret jane tipa aventuriere, te cileve ju pelqen te udhetojne dhe shume shpesh jetojne histori erotike gjate udhetimeve te tyre.
Sidoqofte nuk jane femra qe u pelqen te flirtojne, ndryshe nga cmund te mendohet. Shume shpesh enderrojne qe relacioni I tyre qe po jetojne te trasformohet ne nje relacion fiks, te gjate dhe serioz.
Mashkulli ideal per femren Shigjetar, eshte nje person argetues, dinamike dhe aventurier. Nuk duhet te jete nje person I merzitshem, ndryshe nuk ka shpresa.
Si ta bejme per vete: Femrat Shigjetar jane te terhequra nga trupa me fizik te formuar dhe sportive, jo domosdoshmerisht muskuloz. Me e rendesishme eshte, per ti bere per vete, fakti te te qenit pozitiv dhe te qeshur.
Partneri ideal: Ujori

Bricjapi
Femrat Bricjap behen shume te bukura ne moshe te pjekur. Edhe raporti I tyre me seksin permiresohet me kohen. Shume prej tyre kur jane te reja nuk arrijne orgazmen ose e arrijne me veshtiresi. Me eksperience behen ne fakt shume te zonjat dhe shijojne seksin shume mire.
Ju pelqejne fillimit e qeta me prekje shume konkrete te gjoksit (perkedheli edhe tek veshet), me nje rritje graduale te ritmit dhe te levizjeve deri ne arritjen e orgazmes.
Mashkulli ideal per femren e Bricjapit: duhet te jete diellor dhe brilant, I zoti ta “mbaje varur” , por edhe gati per tu dhene ne momentin e duhur.
Si ta bejme per vete: te keni fantazi! Merzitja eshte armiku me I madh per femrat e Bricjapit. Kerkoni ti propozoni gjithmone eksperienca te reja edhe ne seks.
Partneri ideal: Shigjetari

Ujori
Femrat Ujor, kane shpesh shume endrra erotike, por jane te turpshme per te arritur ti bejne realitet. Per shembull, mund te imagjinojne te bejne seks ne nje ashensor, por ne realitet nuk do te kishin kurre kurajon.
Keto femra I duan lojrat fillestare erotike me nje partner qe te tregohet I zoti per “ti ndezur”, me prekje delicate, te duarve dhe te gojes, mbi trupin e saj. Pa problem ato mund te zgjaten ne keto aspekte erotike per me shume se nje ore dhe me vone ta lene veten te rrjedhin ne nje orgazem intense.
Mashkulli ideal per femren Ujor: duhet te kete stil dhe elegance. E rendesishme te jete I disponueshem per komunikim dhe nje ane kulturore te mire, pastaj ne qofte se jeni te zote edhe ne sport cdo gje eshte ne rregull, ajo eshte e juaja
Si ta bejme per vete: Femrat Ujor terhiqen nga meshkuj sportive dhe intelektuale, qe e ben te humbi mendjen per nje mashkull.
Partneri ideal: Binjaket

Peshqit
Femrat Peshq mahnitin meshkujt dhe flirtojne me ta, kane shpesh veshje seksi dhe sensuale, qe nxjerrin ne pah me shume maturi bukurine e tyre. Kane talent per te kenaqur dhe per ta ndjere partnerin.
Nuk eshte e veshtire qe meshkujt te ndjehen mire me to. Femra Peshk ka shpesh pasione per lojra te vecante erotike: te zhvishet nen driten e nje qiriu, ti perkedhelin gjoksin me nje lule, ti derdhen mbi gjoks disa pika vere dhe pastaj partneri ta lepije me passion. Ne fund te ketyre lojrave do ti pelqenin qe ta merrnin me force dhe deshire.
Mashkulli ideal per femren Peshk eshte: nje professor ne artin e seksit, me shume fantazi dhe I formuar mire, I zoti ta beje te kaloje nete te zgjarrta.
Si ta bejme per vete: duke e intriguar me embelsi e fantazi dhe duke I treguar te gjithe forcen fizike ne raportin seksual!
Partneri ideal: Gaforrja

Back to top
SuperGirl
Tue Jul 28 2009, 01:42pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ncncnc...ktu ia paskan fut kot yjet

Femrat Gaforre jane disa persona qe ju pelqejne te shkojne ne shtrat me partnere te panjohur.

ju pelqen te mos shprehen, ndjekin nje menyre tradicionale te berit per vete meshkujt. / ku ka mos me u shpreh, edhe shum biles

Per to mashkulli mbetet figura dominuese ne seks,/ noo wayyy!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
❤Bambolina❤
Sun Aug 23 2009, 11:02am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
irolf yjet per mua skan gabu tamam jan por kyt ja len kohes pse se the dhe kyt..
Back to top
~*Christel*~
Fri Sep 18 2009, 03:03pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Kot ia paska fut...vende,vende Me te panjohur??? :-?

Partneri ideal: Peshqit =>>> Snuk
Etj. etj.
Back to top
drejtesia
Fri Sep 18 2009, 03:05pm

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
ksaj i thon ja ke fut kot plako
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Oct 31 2009, 10:27am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Peshorja i paska ra gozhdes ne kry taman hahahaha...

I care and I wish well!

Back to top
❤Bambolina❤
Sat Oct 31 2009, 04:41pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
ARIETE
Segno di fuoco dominato da marte e plutone. L'ariete possiede grande forza ed energia,e' sempre pronto a prendere l'iniziativa. Istintivo e dinamico , talvolta incorre in gravi errori dovuti alla mancanza di riflessione. E' il primo segno dello zodiaco,simbolo della primavera, quindi dell'impulso, dell'energia , dell'indipendenza, del coraggio. Spesso l'ariete viene accusato di 'egocentrismo. la realta' e' comunque diversa perche' sa essere anche romantico e bisognoso di prove d'affetto e di rassicurazioni. Nel lavoro come nella vita tende ad assumere un ruolo leader. Tra le carriere piu' adatte troviamo quelle del designer, rappresentante,scrittore avvocato, politico e attore comunque tutte persone che preferiscono dirigere e vivere in modo anticonvenzionale. E' il segno piu' vitale e spesso i nativi trovano lo sbocco alla loro energia nello sport. A volte si esprime in modo brusco e violento,vive le passioni amorose con trasporto ma non e' un modello di fedelta'. Il vero ariete ama il brivido e la velocita', ma l'ordine in casa e sul lavoro non e' il suo forte. Il fascino di questo segno sta nella sua imprevedibilita' ,che sfocia in aggressivita' e adorabile debolezza nello stesso momento. Amici impagabili, leali e generosi, questo è forse il lato del loro "idealismo" che li rende preziosi per chi li frequenta.
COME SEDURRE LA DONNA ARIETE: se siete sportivi forti e con le idee ben chiare fate per lei !!! e' una donna forte e decisa ma ama sentirsi coccolata e protetta


[ Edited Sat Oct 31 2009, 04:41pm ]
Back to top
❤Bambolina❤
Sat Oct 31 2009, 04:42pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631


[ Edited Fri Feb 26 2010, 12:35pm ]
Back to top
☼sunshine
Sat Oct 31 2009, 04:46pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
AKREPI
Si ta bejme per vete: Bejeni te kuptoje qe e deshironi dhe qe jeni nje mashkull besnik e me vlera tradicionale.>>>>>> kjo fjalia e fundit po mpelqen

[ Edited Sat Oct 31 2009, 04:48pm ]

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
SuperGirl
Sun Nov 01 2009, 01:52am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
a parashikojne gja yjet per nentorin apo jo?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sun Nov 01 2009, 10:35pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per ty m'duket se simas rrethaneve per mujin e nentorit msn ka me kene per ty nji 'deus ex machina'/PBack to top
SuperGirl
Sun Nov 01 2009, 10:57pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hahaha..msn? nc! aspak. belleair m'i hap krahet ka data 19Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sun Nov 01 2009, 11:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

hahaha..msn? nc! aspak. belleair m'i hap krahet ka data 19Edhe ma ka marre mendja qe ta po e gjen nji solution/Qa kishte ba bellair pa ty?/P
Back to top
SuperGirl
Sun Nov 01 2009, 11:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
he he heBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
S~erenity
Wed Nov 18 2009, 03:19am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
per mu vene vene, s'ja kane idene yjet
Back to top
Holly
Fri Feb 26 2010, 12:26pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
wooooow mund te them se jan te vereta 90% e fjaleve qe ka than per shejen teme.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Gurabi
Fri Feb 26 2010, 02:19pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Bricjapi
Femrat Bricjap behen shume te bukura ne moshe te pjekur. Edhe raporti I tyre me seksin permiresohet me kohen. Shume prej tyre kur jane te reja nuk arrijne orgazmen ose e arrijne me veshtiresi. Me eksperience behen ne fakt shume te zonjat dhe shijojne seksin shume mire.
Ju pelqejne fillimit e qeta me prekje shume konkrete te gjoksit (perkedheli edhe tek veshet), me nje rritje graduale te ritmit dhe te levizjeve deri ne arritjen e orgazmes.
Mashkulli ideal per femren e Bricjapit: duhet te jete diellor dhe brilant, I zoti ta “mbaje varur” , por edhe gati per tu dhene ne momentin e duhur.
Si ta bejme per vete: te keni fantazi! Merzitja eshte armiku me I madh per femrat e Bricjapit. Kerkoni ti propozoni gjithmone eksperienca te reja edhe ne seks.
Partneri ideal: Shigjetari


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Fri Feb 26 2010, 02:58pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabia tana femnat njisoj si bricjapi jane:P

"Kerkoni ti propozoni gjithmone eksperienca te reja edhe ne seks" .Kot mi provu.Pergjigjia ka me ken gjithmone jo/PBack to top
Gurabi
Fri Feb 26 2010, 03:05pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Miri74 ka shkruar:

Gurabia tana femnat njisoj si bricjapi jane:P

"Kerkoni ti propozoni gjithmone eksperienca te reja edhe ne seks" .Kot mi provu.Pergjigjia ka me ken gjithmone jo/P

:-" ja tana njelloj pfff qa na kujtuni murgesha a

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Fri Feb 26 2010, 03:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabi ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Gurabia tana femnat njisoj si bricjapi jane:P

"Kerkoni ti propozoni gjithmone eksperienca te reja edhe ne seks" .Kot mi provu.Pergjigjia ka me ken gjithmone jo/P

:-" ja tana njelloj pfff qa na kujtuni murgesha aHahahahaha per zoten s'po te rrej,dukeni shume te urta,bile ma teper se duhet:DBack to top
Gurabi
Fri Feb 26 2010, 03:11pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
maybe it days we are angels but u never know night time

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Fri Feb 26 2010, 03:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabi ka shkruar:

maybe it days we are angels but u never know night timeNight time I know shume mire qa ndodh me ty Gurabia.Te rriten nja dy dhambe ma teper se te tjeret e shnderrohesh ne vampire:DBack to top
Gurabi
Fri Feb 26 2010, 03:18pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Engel
Fri Feb 26 2010, 03:24pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Virgjeresha
Femra Virgjereshe adhuron kontaktin fizik: nuk ngurrojne te kerkojne te masazhohen me vajrat e tyre te parfumuara, te cilat i mbajne ne komodine gati per rastin.
Mund te behen te dashura shume te vlefshme, mjafton qe mashkulli te jete nje mesues I mire, nje mashkull I zoti te zgjoje tek ato deshiren per te eksperimentuar te gjitha pozicionet e mundeshme. Vihet re qe jane shume te deshiruara per te mesuar dhe per te treguar ate qe dine te bejene. Ju pejqen, kur meshkujt hyjne ne dhomen e gjumit akoma te lagur pas dushit, keshtu qe ato mund ta thajne me sensualitet. Shumica e femrave Virgjeresha nuk ju pelqejne te brendeshmet luksuoze, por preferojne lukun praktik.
Mashkulli ideal per femren Virgjereshe: eshte nje ekspert I fillimit te raportit, I zoti ne perkedheljet dhe ne masazhet. Eshte e domosdoshme qe mashkulli te dije te bashkebisedoje dhe ta mbaje te zgjarrte nje diskutim.
Si ta bejme per vete: duke masazhuar trupin e saj per shume kohe, duke filluar nga kembet dhe duke arritur ne zonat me intime.
Partneri ideal: Bricjapi

hahaahhahahahaah dicka per te ba me qesh, si nuk ka keni ky eroskopi ma perpara.pa pa pa pa.
Ne shumicen e rasteteve me pershtatet natyres time.po sa per bricjapin po rri me demin tem ma mire.hahaahahahah.se e kam shume te mire.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
LUPEN
Sat Feb 27 2010, 12:51am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Engel ka shkruar:

Virgjeresha
Femra Virgjereshe adhuron kontaktin fizik: nuk ngurrojne te kerkojne te masazhohen me vajrat e tyre te parfumuara, te cilat i mbajne ne komodine gati per rastin.
Mund te behen te dashura shume te vlefshme, mjafton qe mashkulli te jete nje mesues I mire, nje mashkull I zoti te zgjoje tek ato deshiren per te eksperimentuar te gjitha pozicionet e mundeshme. Vihet re qe jane shume te deshiruara per te mesuar dhe per te treguar ate qe dine te bejene. Ju pejqen, kur meshkujt hyjne ne dhomen e gjumit akoma te lagur pas dushit, keshtu qe ato mund ta thajne me sensualitet. Shumica e femrave Virgjeresha nuk ju pelqejne te brendeshmet luksuoze, por preferojne lukun praktik.
Mashkulli ideal per femren Virgjereshe: eshte nje ekspert I fillimit te raportit, I zoti ne perkedheljet dhe ne masazhet. Eshte e domosdoshme qe mashkulli te dije te bashkebisedoje dhe ta mbaje te zgjarrte nje diskutim.
Si ta bejme per vete: duke masazhuar trupin e saj per shume kohe, duke filluar nga kembet dhe duke arritur ne zonat me intime.
Partneri ideal: Bricjapi

hahaahhahahahaah dicka per te ba me qesh, si nuk ka keni ky eroskopi ma perpara.pa pa pa pa.
Ne shumicen e rasteteve me pershtatet natyres time.po sa per bricjapin po rri me demin tem ma mire.hahaahahahah.se e kam shume te mire.


hahahah Engel nase ke nevoj per njej masazh............ hahahahaah


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3547 sec, 0.0927 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,208kB