Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Astrologjia dhe Horoskopi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Horoskopi humoristik per secilen shenje
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
:IROLF:
Mon Jul 27 2009, 12:44pm


Registered Member #2138
Joined: Tue Jul 22 2008, 10:10am

Posts: 3284
Ujori
Ju jeni njerez mjaft krijues plus qe me sa duket ju i keni rene mamise nga dora dhe jeni shume progresive. Ju genjeni dhe me te bukurin e botes.Jeni njerez qe mire qe nuk mbushni mire por as mesoni nga gabimet qe beni sepse jeni budallenj. Te gjithe mendojne se jeni *********a, legena ,te pacipe e ndoshta edhe koqe kandari.

Karakteristika te vecanta : Nuk behen dy si ju. Jeni te paperseritshem.

Opinion personal : Nuk ka te dyte si UNE
-------------------------------------------------

PESHQIT
Njerez me imagjinate pak si shume te shfrenuar. U duket sikur ka aliene e po i gjemon FBI-ja dhe CIA. Njerez qe ju merren shtate mendime dhe u varet leshi te gjithave dhe njerezit ju mabajne e ju perdorin ne shumicen e rasteve si ZAR. Jeni tipa qe genjeheni nga konfidenca juaj dhe perhere jeni te zhytur... ne det kuptohet.

Karakteristika te vecanta : Peshk me hala dhe peshk pa hala.

Opinion personal : Me pelqen peshku tave.
--------------------------------------------------------

DASHI
Tipi karakteristik i palles. I pari per cdo gje; e mire apo e keqe qofte. Mendoni se te gjithe njerezit qe ju rrethojne jane trapa por harroni qe trapi eshte mjet lundrimi dhe jo lepirese per gojen tuaj. Jeni njerez egoiste te padurueshem dhe keshillat tuaja lene per te deshiruar. Mund te kurorezoheni me shprehjen trap trapo po disa gjera i kap.
Karakteristika te vecanta : Topemedhenj desherit e per seksin femer ne shenje ne vend te topeve mund te vihet gjoksi.

Opinion personal : Jeni te dhjamosur.

-----------------------------------------------------------


DEMI
Te gjithe njerezit e perfshire nga kjo shenje jane tipa praktike dhe ngulmuese te arrijne ate qe duan. Personaliteti juaj mund te krahasohet me ate te qenit sepse thjesht jeni qener te punes. Shume njerez mendojne se ecni me shprehjen beni si them une e mos beni si bej une. Nuk jeni asgje me teper por nje komunist perfekt.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen ngjyra e kuqe.

Opinion personal : Kur jeni te vegjel ne vend tu therrasin vic u therrasin krric.

--------------------------------------------------------

Binjaket
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara. Jeni te pelqyeshem per publikun sepse shume nga ju jane biseksuale. Jeni njerez qe me shprehje popullore kerkoni te nxirrni dhjame edhe nga pleshti ose me perkufizim te shkurter bastarde te varfer. Jeni njerez tipike te dhene mbas incesteve.
Karakteristika te vecanta : Cdo gje qe shikoniju duket sikur jeni ju vete ose eshte juaja.

Opinion personal : Mire do ishte te ishit me te paket ne numer.
--------------------------------------------------------

GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.

Opinion personal : Mos u mbledhshi dy ne nje vend.
--------------------------------------------------------------------
LUANI
E konsideroni veten tuaj nje lider te lindur, kurse te tjeret mendojne qe je nje idiot i lindur. Pjesa me e madhe jane krenare dhe trima. Mendjemadhesia nuk ju lejon te toleroni kritikat e sinqerta. Arroganca e shpifur ju udheheq kudo. Njerezit e lindur ne kete shenje jane teper *********a dhe e kaloni pjesen me te madhe te kohes para pasqyres sepse ju pelqen vetja.
Karakteristika te vecanta : Mos i zenshi deren njeriu.

Opinion personal : Do zoti nuk njoh njeri nga kjo shenje
--------------------------------------------------------------------
VIRGJERESHA
Njerezit e lindur ne kete shenje jane mjaft te rregullt e te llogjikshem.Gjerat e vogla qe u kushtoni rendesi jane te padurueshme nga njerezit qe ju rrethojne.Njerez te ftohte pa emocione dhe zakonisht ju ze gjumi gjate aktit seksual.Ju jeni tipa perfekt per shofera autobuzi dhe pimps.


Karakteristika te vecanta : Tipa qe qeshni me veshtiresi.

Opinion personal : Do zoti nuk me bie gruaja e kesaj shenje
---------------------------------------------------------------------------

PESHORJA
Te lindurit ne kete shenje kane nje imagjinate te zhvilluar dhe kane probleme per tu pershtatur me realitetin.Nese je mashkull e je i kesaj shenje ke mundesi te madha per te kaluar ylberin e bere pederast.Nese je femer je tipi perfekt i ****es.Shancet per fitime monetare e pune jane pertoke buke e gjalpe do hani.Pjesa me e madhe e te lindurve ne kete shenje vdesin nga semundje veneriale.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen te bridhni lule me lule.

Opinion personal : Jo per pjese po as ne lagje mos t'ju kesh.

----------------------------------------------------------------
AKREPI
Me i keqi i te tereve. Njerez qe ja fusni cdo njeriu ne biznes dhe nuk mund tu besohet per asgje.Mungesa e etikes dhe aftesia juaj ju con ne maksimumin e suksesit. Te lindurit e kesaj shenje konsiderohen tipik bir/bije i nje nene te mire. Shumica e Akrepeve kane perfunduar te vrare.
Karakteristika te vecanta : Edhe Al Capone do ju kishte zili.

Opinion personal : Me rrini larg ju lutem.
--------------------------------------------------------

SHIGJETARI
Te gjithe shigjetaret jane njerez entuziaste dhe optimiste. Ju gjithmone ja lini fajin fatit duke pare qe nuk keni piken e talentit. Pjesa me e madhe perfundojne nen avujt e alkoolit edhe Nixon ishte nje shigjetar. Ju nuk keni piken e vleres gjate kohes qe dielli qendron lart ne qiell.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen Gin dhe vodka.

Opinion personal : Nuk njoh njeri nga kjo shenje.


--------------------------------------------------------------------
BRICJAPI
Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta : O mete per vete.

Opinion personal : Me thoni kur te doni te vrisni veten.
__________________
Back to top
::bud::
Mon Jul 27 2009, 12:55pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.
--------------------------------------
A dihet gja kur mund te perfundoj ne burg se deri tash tana te verteta jane.

Ishall te pakten hi ne shipni se atje dal jasht mrenda 24 orve.
Back to top
Holly
Tue Mar 02 2010, 02:54pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Ujori
Ju jeni njerez mjaft krijues plus qe me sa duket ju i keni rene mamise nga dora dhe jeni shume progresive. Ju genjeni dhe me te bukurin e botes.Jeni njerez qe mire qe nuk mbushni mire por as mesoni nga gabimet qe beni sepse jeni budallenj. Te gjithe mendojne se jeni *********a, legena ,te pacipe e ndoshta edhe koqe kandari.

Karakteristika te vecanta : Nuk behen dy si ju. Jeni te paperseritshem.

Opinion personal : Nuk ka te dyte si UNE
* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Gurabi
Tue Mar 02 2010, 04:01pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
BRICJAPI
Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta : O mete per vete.

Opinion personal : Me thoni kur te doni te vrisni veten.qyqja qesh e njesh kan thane

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Tue Mar 02 2010, 05:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabi ka shkruar:

BRICJAPI
...Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. ..

qyqja qesh e njesh kan thaneChicken ti Gurabia mire ta paska thane:D
Back to top
Al Bundy
Tue Mar 02 2010, 05:46pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.
--------------------------------------
A dihet gja kur mund te perfundoj ne burg se deri tash tana te verteta jane.

Ishall te pakten hi ne shipni se atje dal jasht mrenda 24 orve.Bud kur tu dush je i mirepritun.Une prej aty shkruj/
Back to top
Holly
Tue Mar 02 2010, 06:37pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Miri74 ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.
--------------------------------------
A dihet gja kur mund te perfundoj ne burg se deri tash tana te verteta jane.

Ishall te pakten hi ne shipni se atje dal jasht mrenda 24 orve.Bud kur tu dush je i mirepritun.Une prej aty shkruj/
hahahahahhahahahahhahahah...

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Holly
Tue Mar 02 2010, 06:39pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Gurabi ka shkruar:

BRICJAPI
Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta : O mete per vete.

Opinion personal : Me thoni kur te doni te vrisni veten.qyqja qesh e njesh kan thane
mas i thuj kuj maj gurabiiiiii , me degju mu e len edhe i her...

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
SuperGirl
Mon Mar 08 2010, 03:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

::bud:: ka shkruar:

GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.
--------------------------------------
A dihet gja kur mund te perfundoj ne burg se deri tash tana te verteta jane.

Ishall te pakten hi ne shipni se atje dal jasht mrenda 24 orve.Bud kur tu dush je i mirepritun.Une prej aty shkruj/

hahahhahaha

uuu po ca i kane ba kshtu gaforres se shkrete. po ku ka burg qe na mban ne
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
belgium
Wed Mar 31 2010, 07:09pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
GAFORRJA
Njerezit e kesaj shenje karakterizohen nga patetizmi. Nuk kuptojne dhe nuk jetojne me shqetesimin e partnereve gje e cila i vlereson perpara te tjereve si *********a te vertete. Njerez te lindur dhe te prirur per te prishur dhe bere gjithcka ne menyre negative. Keto vleresime ju cojne atje ku jeni dhe nuk vleni asnje lek. Pjesa derrmuese e te lindurve nen kete shenje perfundojne ne burg.
Karakteristika te vecanta : Llum ne shoqeri.

Opinion personal : Mos u mbledhshi dy ne nje vend

hahhahahahahaa perfundokam ne burg ......
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Oct 04 2010, 11:49am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
PESHORJA
Te lindurit ne kete shenje kane nje imagjinate te zhvilluar dhe kane probleme per tu pershtatur me realitetin.Nese je mashkull e je i kesaj shenje ke mundesi te madha per te kaluar ylberin e bere pederast.Nese je femer je tipi perfekt i ****es.Shancet per fitime monetare e pune jane pertoke buke e gjalpe do hani.Pjesa me e madhe e te lindurve ne kete shenje vdesin nga semundje veneriale.
Karakteristika te vecanta : Ju pelqen te bridhni lule me lule.

Opinion personal : Jo per pjese po as ne lagje mos t'ju kesh.

nese je mashkull kalo ylberin dhe je perderast hahahaaha femer tip perfekt i .......... mos kjosha ma mire

I care and I wish well!

Back to top
❤Bambolina❤
Mon Oct 04 2010, 12:00pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
DASHI
Tipi karakteristik i palles. I pari per cdo gje; e mire apo e keqe qofte. Mendoni se te gjithe njerezit qe ju rrethojne jane trapa por harroni qe trapi eshte mjet lundrimi dhe jo lepirese per gojen tuaj. Jeni njerez egoiste te padurueshem dhe keshillat tuaja lene per te deshiruar. Mund te kurorezoheni me shprehjen trap trapo po disa gjera i kap.
Karakteristika te vecanta : Topemedhenj desherit e per seksin femer ne shenje ne vend te topeve mund te vihet gjoksi.

Opinion personal : Jeni te dhjamosur.

Back to top
WORLD
Wed Nov 03 2010, 02:46pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
BRICJAPI
Te lindurit e kesaj shenje jane konservative dhe nuk u pelqen te rrezikojne per asgje. Frikacake dhe te fjetur si puna e pules. Asnje i lindur i kesaj shenje s'ka qene ndonjehere nje person me rendesi ne jeten e perditeshme. Ju me mire shkoni e vrisni veten.
Karakteristika te vecanta : O mete per vete.

Opinion personal : Me thoni kur te doni te vrisni veten.

hahahah i ke ra shejit ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3562 sec, 0.0832 of that for queries. DB queries: 54. Memory Usage: 2,876kB