Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Temat Shoqërore - Shkencat :: Letersia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ditari im.
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Thu Nov 04 2010, 01:13pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Flm Miri, knaqesia e jemjaBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat May 12 2012, 11:05pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
~

Mall i mallkuar qe rri aty fsheh e gerryn pa meshire!
Une me duket shkruaj ditar vetem ne ditet me 'fragile' te muajit tim. hodha nje sy nga faqja e pare, e me rezultoi keshtu! sot isha gjithe diten 'on the edge'. po prisja nga momenti ne moment qe te shpertheja ne lote. kam mall, mall qe djeg perbrenda e me dhemb! E doja per vete kete fundjave, per gjume, per manikyr, dush, kacurrela, pak muzike e nje gote vere. me pelqen kaq shume vetmia ime, por behet mbytese kur mendjen e ke larg dhe imagjinon se sa shume gjera do te ishe duke bere me te.
Vendosa te dal e te pastroj pak mendjen. Pak truk e pak parfum, jane gjithmone ilac! E shijova freskun e pasdites, e u ula buze lumit. Mjellmat e patat m'u afruan menjehere, sikur ta dinin qe kisha dicka per to. U argetova duke i hedhur pak buke qe e kisha ruajtur gjithe kto dite. Me shikonin e ne syte e tyre dukej sikur luteshin... 'prape te lutem, prape'. Aty shijova dhe perendim e radhes, qe ne syte e mi duket sikur te ishte perendimi i pare ne jeten time. Kisha nevoje per pak pet & green therapy me mungoi shume shoku im Canon.
U ktheva ne shpi se filloi te freskohej, per te shijuar nje film te mire, me goten e veres e me stuzzichini. Me pas videocall qe nuk di me nese me pelqen apo me lodh, libra e shkrime nen freskun e dritares se hapur, aromes se rrobave te varura ne tel, e loteve qe shfaqen here pas here si per te me kujtuar qe neser me duket do kem regjim shtrati. Te pakten eshte e diel. mund ta kem ate luks. Ashtu si tani kam luksin te shijoj..ndej...por jo te prek! ~

Naten! E mire. Ndoshta!
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 13 2012, 12:37am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

~

Mall i mallkuar qe rri aty fsheh e gerryn pa meshire!
Une me duket shkruaj ditar vetem ne ditet me 'fragile' te muajit tim. hodha nje sy nga faqja e pare, e me rezultoi keshtu! sot isha gjithe diten 'on the edge'. po prisja nga momenti ne moment qe te shpertheja ne lote. kam mall, mall qe djeg perbrenda e me dhemb! E doja per vete kete fundjave, per gjume, per manikyr, dush, kacurrela, pak muzike e nje gote vere. me pelqen kaq shume vetmia ime, por behet mbytese kur mendjen e ke larg dhe imagjinon se sa shume gjera do te ishe duke bere me te.
Vendosa te dal e te pastroj pak mendjen. Pak truk e pak parfum, jane gjithmone ilac! E shijova freskun e pasdites, e u ula buze lumit. Mjellmat e patat m'u afruan menjehere, sikur ta dinin qe kisha dicka per to. U argetova duke i hedhur pak buke qe e kisha ruajtur gjithe kto dite. Me shikonin e ne syte e tyre dukej sikur luteshin... 'prape te lutem, prape'. Aty shijova dhe perendim e radhes, qe ne syte e mi duket sikur te ishte perendimi i pare ne jeten time. Kisha nevoje per pak pet & green therapy me mungoi shume shoku im Canon.
U ktheva ne shpi se filloi te freskohej, per te shijuar nje film te mire, me goten e veres e me stuzzichini. Me pas videocall qe nuk di me nese me pelqen apo me lodh, libra e shkrime nen freskun e dritares se hapur, aromes se rrobave te varura ne tel, e loteve qe shfaqen here pas here si per te me kujtuar qe neser me duket do kem regjim shtrati. Te pakten eshte e diel. mund ta kem ate luks. Ashtu si tani kam luksin te shijoj..ndej...por jo te prek! ~

Naten! E mire. Ndoshta!Ahhhhhhhhhhhhhhh te ka marre malli shume po ti di te shijosh gjerat e vogla qe jeta te ofron dhe ato te ndihmojne darling be strong and you are not alone he feels the same way
Big picture, big picture don't let go of what you are striving for and love is strong to keep you going a little further. Edhe nje dite me shume drejt tij dhe perjetesise sebashku
Falemners qe me lejove me shfletu ditarin tan, ishte kenaqesi dhe privilegj
Rrespekt as always A-cat


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Mon May 14 2012, 09:25am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
A-catBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Mon Jul 02 2012, 09:43pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Me ty do te desha te beja nje bebe vazje, qe te jetoja tek ajo femijerine tende e te tregoja pastaj ty, si nje perralle te embel pleqerie"....

Per Mind of the wonderful

XOXO
PS: T.D

X.X

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Mbreteresha
Mon Jul 02 2012, 09:51pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
WORLD ka shkruar:

Me ty do te desha te beja nje bebe vazje, qe te jetoja tek ajo femijerine tende e te tregoja pastaj ty, si nje perralle te embel pleqerie"....

Per Mind of the wonderful

XOXO
PS: T.D

X.X


ahh sa te bukura kto rreshta,,sinqerisht me emocionoi kjo fraze e ditarit tend world,,fjale qe padyshim cdo femer,ndjehet e lumtur ti degjoj nga i dashuri i zemres vet

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
WORLD
Tue Jul 03 2012, 07:36am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
In love ka shkruar:

WORLD ka shkruar:

Me ty do te desha te beja nje bebe vazje, qe te jetoja tek ajo femijerine tende e te tregoja pastaj ty, si nje perralle te embel pleqerie"....

Per Mind of the wonderful

XOXO
PS: T.D

X.X


ahh sa te bukura kto rreshta,,sinqerisht me emocionoi kjo fraze e ditarit tend world,,fjale qe padyshim cdo femer,ndjehet e lumtur ti degjoj nga i dashuri i zemres vetJane shkrime qe ma kane shkru ne ditarin tem nga nje femer. Shpesh jane shkrime qe me bajne me u zhyte ne kujtime e me qesh !!!


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Wed Jul 04 2012, 02:56pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Sec e gjeta dhe kete ditare e po botoj disa pjese te tij:
"....Nuk e di nese nje dite, kur ta pres ate torten, kur te vallezoj ate kengen, do me kujtohesh ti...Do te me kaloje profili yt neper mend, dhe me nje buzqeshje do i shterngoj doren personit qe do kem perkrah....qe padyshim do e dua, por kurre si ty dikur..."

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
- Stella -
Sun Sep 23 2012, 12:22am

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501


23 shtator..nate.

Se di pse po sonte po ndiej nevoje me shkru n'ket or,gja qe s'ndodh kurr po kjo boj n'fleten e bardh si bora josh mendimet e mija e i ban t'marrin forme,ngjyra e nuanca.

Dita sot filloj mir,m'bani cudi se si disa rreze diell qe ne mengjes dolen trembshem midis reve t'randa gri, ma ngrohen zemren.

Dreken s'munda ta konsumoj me familjen, u ndieva si bosh.Dicka m'mungonte!
S'jetoj dot pa te!

Nderkoh qe punoj,syte m'shkojn mbi tavoline te nji klesider ku rana ngadal- ngadal rrshet e m'ven n'siklet se ngjan si mine me sahat...sa shpejt ikun sekondat,minutat,castet..jeta!

Ehuuu,sa shum i mendoj edhe un kto gjana..kurr s'do xa mend!

Tash u ba von,ma mir po shkoj te shtrihem se kam nevoj. Do lutem si cdo nate para se t'flej,per shpirtin asht ilac.

Ditar,shkruhemi neser. M'prit se dit e re,nafak e reSogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Mon Jan 27 2014, 11:15pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Super kaher s'ke shkru ktu. Mungojn shkrimet tuja se ta qetsojn mendjen e shpirtin.

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Jan 27 2014, 11:44pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:


Super kaher s'ke shkru ktu. Mungojn shkrimet tuja se ta qetsojn mendjen e shpirtin.E harroj iket teme. Interesant
Flm qe ma kujtove stella.
Bana scroll up dhe e gjeta arsyen pse skam shkru...por, tapo shkruj!

[ Edited Mon Jan 27 2014, 11:45pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Jan 27 2014, 11:46pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:23 shtator..nate.

Se di pse po sonte po ndiej nevoje me shkru n'ket or,gja qe s'ndodh kurr po kjo boj n'fleten e bardh si bora josh mendimet e mija e i ban t'marrin forme,ngjyra e nuanca.

Dita sot filloj mir,m'bani cudi se si disa rreze diell qe ne mengjes dolen trembshem midis reve t'randa gri, ma ngrohen zemren.

Dreken s'munda ta konsumoj me familjen, u ndieva si bosh.Dicka m'mungonte!
S'jetoj dot pa te!

Nderkoh qe punoj,syte m'shkojn mbi tavoline te nji klesider ku rana ngadal- ngadal rrshet e m'ven n'siklet se ngjan si mine me sahat...sa shpejt ikun sekondat,minutat,castet..jeta!

Ehuuu,sa shum i mendoj edhe un kto gjana..kurr s'do xa mend!

Tash u ba von,ma mir po shkoj te shtrihem se kam nevoj. Do lutem si cdo nate para se t'flej,per shpirtin asht ilac.

Ditar,shkruhemi neser. M'prit se dit e re,nafak e re

Sa lezet me t'lexu.
Knaqem kur e hap nji dritare te shpirtit tand e na len edhe ne me hi
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Mon Jan 27 2014, 11:55pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:


Super kaher s'ke shkru ktu. Mungojn shkrimet tuja se ta qetsojn mendjen e shpirtin.E harroj iket teme. Interesant
Flm qe ma kujtove stella.
Bana scroll up dhe e gjeta arsyen pse skam shkru...por, tapo shkruj!Un itesh i mora me rradh tana postimet e i lexova,shkrimet e tuja duket si te qendisuna,kan nji sens,rrjedhin lirshem . Please mas e len mas doret ket tem se asht e bukur shum e ke fansa mu e mirin t'part


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Mon Jan 27 2014, 11:57pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:23 shtator..nate.

Se di pse po sonte po ndiej nevoje me shkru n'ket or,gja qe s'ndodh kurr po kjo boj n'fleten e bardh si bora josh mendimet e mija e i ban t'marrin forme,ngjyra e nuanca.

Dita sot filloj mir,m'bani cudi se si disa rreze diell qe ne mengjes dolen trembshem midis reve t'randa gri, ma ngrohen zemren.

Dreken s'munda ta konsumoj me familjen, u ndieva si bosh.Dicka m'mungonte!
S'jetoj dot pa te!

Nderkoh qe punoj,syte m'shkojn mbi tavoline te nji klesider ku rana ngadal- ngadal rrshet e m'ven n'siklet se ngjan si mine me sahat...sa shpejt ikun sekondat,minutat,castet..jeta!

Ehuuu,sa shum i mendoj edhe un kto gjana..kurr s'do xa mend!

Tash u ba von,ma mir po shkoj te shtrihem se kam nevoj. Do lutem si cdo nate para se t'flej,per shpirtin asht ilac.

Ditar,shkruhemi neser. M'prit se dit e re,nafak e re

Sa lezet me t'lexu.
Knaqem kur e hap nji dritare te shpirtit tand e na len edhe ne me hiKisha pas qejf me shkru ma shum po itesh se gjej momentin e se kam trunin rahat. Sa t'kem ifije koh du me provu vedin e me shkru ma fort se e kam pas qysh e vogel qejf letersin,e tesh qe jam rrit me than shkrimi m'terhek shum.

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Mon Feb 03 2014, 10:35pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

3 shkurt,ora 23:11

I erdhi fundi edhe ksaj dit. Ka ken dite e lodhshme,deng me pune e levizje. Mezi c'prita me ardh ne shpi e mu struk n'qoshen e gjithmonshme.

Ah,e adhuroj shpin teme. M'pret e ngrohte si krahet e nans kur me rrokun e m'izolon prej rremujes e gjullurdis t'bots.

Tingujt e 'L'essenziale' n'ajer shperbahen e depertojne pa leje neper venat e trupit, puthiten me qelizat e mija e nderkoh un braktisem n'prehnin e mendimeve pa ba fije rezistencet.
Perkthej kangen me mend e tak..arrij tek esenca,te vedja jeme,te syt e tuj qe pa dasht germojne n'shpirtin tem e i japin pergjigje njimij dyshimeve t'mija pa kuptu e pa dasht.

Para tejet ndihem si para detit n'dimen..i fuqishem e njikohsisht i perzemert,dorezoj ndjenjat e c'armatosem..gjithmon kshtu ndodh. Sa shpejt t'dorezohem! Sa vulnerabel jam! Sa lehtesisht e brishte!

Ma mir ta mbylli per sonte se kam pas dite te ngarkume,shum rremuj,fjale,andrra pezull e mungesa. Neser pres nji dite ma te mire!trokit ketu[ Edited Mon Feb 03 2014, 10:37pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Feb 03 2014, 11:07pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:


3 shkurt,ora 23:11

I erdhi fundi edhe ksaj dit. Ka ken dite e lodhshme,deng me pune e levizje. Mezi c'prita me ardh ne shpi e mu struk n'qoshen e gjithmonshme.

Ah,e adhuroj shpin teme. M'pret e ngrohte si krahet e nans kur me rrokun e m'izolon prej rremujes e gjullurdis t'bots.

Tingujt e 'L'essenziale' n'ajer shperbahen e depertojne pa leje neper venat e trupit, puthiten me qelizat e mija e nderkoh un braktisem n'prehnin e mendimeve pa ba fije rezistencet.
Perkthej kangen me mend e tak..arrij tek esenca,te vedja jeme,te syt e tuj qe pa dasht germojne n'shpirtin tem e i japin pergjigje njimij dyshimeve t'mija pa kuptu e pa dasht.

Para tejet ndihem si para detit n'dimen..i fuqishem e njikohsisht i perzemert,dorezoj ndjenjat e c'armatosem..gjithmon kshtu ndodh. Sa shpejt t'dorezohem! Sa vulnerabel jam! Sa lehtesisht e brishte!

Ma mir ta mbylli per sonte se kam pas dite te ngarkume,shum rremuj,fjale,andrra pezull e mungesa. Neser pres nji dite ma te mire!trokit ketuShum pak gjana m'lajne pa fjale. Ky shkrim asht nji nder to

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Mon Feb 03 2014, 11:13pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:


3 shkurt,ora 23:11

I erdhi fundi edhe ksaj dit. Ka ken dite e lodhshme,deng me pune e levizje. Mezi c'prita me ardh ne shpi e mu struk n'qoshen e gjithmonshme.

Ah,e adhuroj shpin teme. M'pret e ngrohte si krahet e nans kur me rrokun e m'izolon prej rremujes e gjullurdis t'bots.

Tingujt e 'L'essenziale' n'ajer shperbahen e depertojne pa leje neper venat e trupit, puthiten me qelizat e mija e nderkoh un braktisem n'prehnin e mendimeve pa ba fije rezistencet.
Perkthej kangen me mend e tak..arrij tek esenca,te vedja jeme,te syt e tuj qe pa dasht germojne n'shpirtin tem e i japin pergjigje njimij dyshimeve t'mija pa kuptu e pa dasht.

Para tejet ndihem si para detit n'dimen..i fuqishem e njikohsisht i perzemert,dorezoj ndjenjat e c'armatosem..gjithmon kshtu ndodh. Sa shpejt t'dorezohem! Sa vulnerabel jam! Sa lehtesisht e brishte!

Ma mir ta mbylli per sonte se kam pas dite te ngarkume,shum rremuj,fjale,andrra pezull e mungesa. Neser pres nji dite ma te mire!trokit ketuShum pak gjana m'lajne pa fjale. Ky shkrim asht nji nder to

Falemnders Super . M'bahet qefi qe t'paska pelqy.Sot ishe n'vena me shkru dy rreshta


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Feb 03 2014, 11:14pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Falemnders qe e ndave me neBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Mon Feb 03 2014, 11:30pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501tesh un pres pjese prej ditarit tand e

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Mon Feb 03 2014, 11:40pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
- Stella - ka shkruar:
tesh un pres pjese prej ditarit tand eSa ta cliroj ifije mendjen. Iket periudhe jam deri n'fyt.
T'i ve ita 3-4 pune n'vije e mandej shkrime sa te dushBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Tue Feb 04 2014, 09:28pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
SuperGirl ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:
tesh un pres pjese prej ditarit tand eSa ta cliroj ifije mendjen. Iket periudhe jam deri n'fyt.
T'i ve ita 3-4 pune n'vije e mandej shkrime sa te dush


Kam me t'lexu si gjithmon me knaqsin ma t'madhe


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Mbreteresha
Wed Feb 25 2015, 05:32pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
SuperGirl ka shkruar:

~

Mall i mallkuar qe rri aty fsheh e gerryn pa meshire!
Une me duket shkruaj ditar vetem ne ditet me 'fragile' te muajit tim. hodha nje sy nga faqja e pare, e me rezultoi keshtu! sot isha gjithe diten 'on the edge'. po prisja nga momenti ne moment qe te shpertheja ne lote. kam mall, mall qe djeg perbrenda e me dhemb! E doja per vete kete fundjave, per gjume, per manikyr, dush, kacurrela, pak muzike e nje gote vere. me pelqen kaq shume vetmia ime, por behet mbytese kur mendjen e ke larg dhe imagjinon se sa shume gjera do te ishe duke bere me te.
Vendosa te dal e te pastroj pak mendjen. Pak truk e pak parfum, jane gjithmone ilac! E shijova freskun e pasdites, e u ula buze lumit. Mjellmat e patat m'u afruan menjehere, sikur ta dinin qe kisha dicka per to. U argetova duke i hedhur pak buke qe e kisha ruajtur gjithe kto dite. Me shikonin e ne syte e tyre dukej sikur luteshin... 'prape te lutem, prape'. Aty shijova dhe perendim e radhes, qe ne syte e mi duket sikur te ishte perendimi i pare ne jeten time. Kisha nevoje per pak pet & green therapy me mungoi shume shoku im Canon.
U ktheva ne shpi se filloi te freskohej, per te shijuar nje film te mire, me goten e veres e me stuzzichini. Me pas videocall qe nuk di me nese me pelqen apo me lodh, libra e shkrime nen freskun e dritares se hapur, aromes se rrobave te varura ne tel, e loteve qe shfaqen here pas here si per te me kujtuar qe neser me duket do kem regjim shtrati. Te pakten eshte e diel. mund ta kem ate luks. Ashtu si tani kam luksin te shijoj..ndej...por jo te prek! ~

Naten! E mire. Ndoshta!pak shkrim i trishtum,por me dha nje kenaqesi tu e lexu..gjeta vedin neper te...

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2821 sec, 0.0721 of that for queries. DB queries: 58. Memory Usage: 3,052kB