Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkollat - Arsimi - Edukimi
 
<< Previous thread | Next thread >>
A i kena vajzat tona pak si teper ekstravegante?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Tue Apr 06 2010, 09:14am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
jam ne shkoder tash 9 muj e me than s ea jan extravagante them s ejan shum te exzagjerume disa prej tyne .......por prap ka te theksume shum mbrapametje dhe nji style si me ken prostituta te beneluxit me duken...(veshen me cizme te gjata deri ne gju, e me tesha te shnritshme ingiliti si me pa ken ne pune sexi....
Back to top
cherry-girl
Tue Apr 06 2010, 10:50pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
sjam dakort,,vajzat shqiptare veshen shum bukur,,jeni msu me pa vajzat jasht qe shkojn ne shkoll me tuta e shetisin me pizhama,,pashzoten qe jeni tu fol.Back to top
Al Bundy
Wed Apr 07 2010, 02:39pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cherry e dika mire si jane knej(ndonese ka perjashtime).

Une plasa me pa vajza me çizme te gjata deri n'gju.Duhet me ardh ne Shkoder. S'paska ken emigracioni per mu.Back to top
Engel
Fri Sep 03 2010, 06:47am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
guest ka shkruar:

babo ka shkruar:

miri me vjen keq qe duhet me te kundershtu, me ly floket me ngjyrat e ylberit ose me pas pircing ne nji vend te trupit vet nuk ka problem,\
une po flas per ekstravagancen e vajzave 14 vjece qe dalin me bark jashte, ose te nji tjetre qe per me shku ne shkolle vesh taka e minifund dhe ka 2 kile stuko makiazh


nuk mendoj se asht e drejt me gjyku nje vajze 14 vjece apo 18 vjec e poshte nga menyra se si veshen. ne at moshe te gjithe kerkojne vemendje dhe ndoshta asht ma e arsyeshme me fol per prinderit e tyne qe i lejojne me u vesh ne at menyre. nejse, ju keni mendjen tuj e jeni te squt tan.
jame shume dakorte me mendimet e babo dhe guest, mbi te gjitha do te thoja se prindri luan nje rol shume.per mua edukim do te thote te edukosh femijet edhe ne veshje.Ate veshje qe kam pa ne shqiperi ketu e shikon vetem ne vende te prostitutave.Me keqardhje e tham.Flas per shumicen.Dhe po te kumonikosh me ato lloj femrash i mungon cdo lloj komunikimi,e shikojne jeten vetem argetim.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
MiCoLjA
Fri Sep 03 2010, 07:18am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
shume ekzagjerojn bela edhe un kur jam ken ne shkoder jam vesh e ly e njy po qysh se kam ardh knej krejt thjesht pothujse gjithmon dal me xhinse e me atlete veq naj rast shum i rradh qe munt te shkoj naj mramje munt ti veshi takat se edhe taka ka bukurin e vet qet femen elegante i jep shije mirpo me vesh taka me shku ne shkoll kyt e sheh veq ne shqiperi jo vetem ne shkoder e minifun e dekolte ... asht nrysh darka se tan e dim se darka don at stilin e vet te veshjes po paradite me shku ne deri ne zdrale maj ma e shkoll kta sme duken normale

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
WORLD
Wed Nov 03 2010, 02:49pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
I kena sipas modes se fundit alla "prostitucioni" ne kembe ... Veshje me mini lekure, me qizme, te gjata te zeza, me bluze "air condition" ...me pak fjale : A KA PUNE ?

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
OLIVE OYL
Wed Nov 03 2010, 02:58pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
WORLD ka shkruar:

I kena sipas modes se fundit alla "prostitucioni" ne kembe ... Veshje me mini lekure, me qizme, te gjata te zeza, me bluze "air condition" ...me pak fjale : A KA PUNE ?
ke shum te drejt taman njashu.biles biles ka prej atyne qe kan keqkuptu 'strecet' i ngaterrojn me golden lady geta te holla te tejdukshme, me veshin edhe xhupa te gjat qe mrapa ju kcen xhupi perpjet (njitet) edhe dalin ne selamet.me vjen marre mu qe jam vajz me i pa imagjina djemt tash.kukuuuu
un per vedi ka moden teme***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
WORLD
Wed Nov 03 2010, 03:01pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Olive, ke te drejte. Me te marr malli me pa nje vajze me thane "ahhh" bukur, me ta knaq synin ... Edhe ma e keqja ashte se veshen tana njesoj,.hahahah si me ken jetimore qe kane nje veshje tane ....

Mgjth, me kete s'du me thane qe s'ka te bukra, qe dine me u vesh aq bukur me 2-3 gjana te thjeshta por te kombinume bukur ....


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
OLIVE OYL
Wed Nov 03 2010, 03:14pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
po ke shum te drejt.un njaf shum vajza qe kan gusto e veshen bukur.tashi moden normal qe e ndjekim por pa ekzagjerime

u nisa me te ba quote sepse me bani shum pershtypje nji vajz qe pava sat me kto fustanet e leshit shuuuum te shkurt dhe me geta te holla e veshun pa kujdes dhe asht e disata her qe shaf kshu.tashi nuk i vehet re dikuj qe se ka gjendjen ca ka vesh por ne kete rast qe pava une sat nuk kishte lidhje me gjendjen.Nuk jam njiri qe mbajn nej pershtypje edhe rri me qyr por disa gjana ncuk ncuk nuk ecin.imagjina nuk kishte mrrit fundi me u ul der te nji si shirit qe kan getat sa fillan kama.pppfffff***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Wed Jan 30 2013, 11:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Isha tu e kerku iket teme se e disha qe asht diku.
Jam tu pa shum ndryshime ne menyren si jane tu u vesh vajzat ne shkoder. Sa here shkoj me ban pershtypje sepse shof qe ka shum permiresime. Ndryshe me disa vite ma perpara, dijne me e ba dallimin e te perditshmes me rastet e vecanta. Gjate dites i shof te veshuna ma casual e ne darke ifije ma chick. Ndoshta ky ndryshim vjen se tesh ka ma teper zgjedhje, jane hap shum ma dyqane e kane hi shum firma qe jane edhe neper europe. majfton me shku deri ne mal te zi njaty edhe gjen ca te dush. nuk i ka mbet vec Zdralja me u ba tana njisoj!

Gjithsesi vazhdoj me mendimin qe femnat shqiptare mahen shum, edhe hallall ia bafte Zoti. kur dijne me u kombinu bukur, ka lezet!

Mu kujtu kja shprehja e Oscar Wild (nese s'gabohem) - 'You are never overdressed or overeducated'

[ Edited Wed Jan 30 2013, 11:49pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Gurabi
Thu Jan 31 2013, 12:15am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
SuperGirl ka shkruar:

Isha tu e kerku iket teme se e disha qe asht diku.
Jam tu pa shum ndryshime ne menyren si jane tu u vesh vajzat ne shkoder. Sa here shkoj me ban pershtypje sepse shof qe ka shum permiresime. Ndryshe me disa vite ma perpara, dijne me e ba dallimin e te perditshmes me rastet e vecanta. Gjate dites i shof te veshuna ma casual e ne darke ifije ma chick. Ndoshta ky ndryshim vjen se tesh ka ma teper zgjedhje, jane hap shum ma dyqane e kane hi shum firma qe jane edhe neper europe. majfton me shku deri ne mal te zi njaty edhe gjen ca te dush. nuk i ka mbet vec Zdralja me u ba tana njisoj!

Gjithsesi vazhdoj me mendimin qe femnat shqiptare mahen shum, edhe hallall ia bafte Zoti. kur dijne me u kombinu bukur, ka lezet!

Mu kujtu kja shprehja e Oscar Wild (nese s'gabohem) - 'You are never overdressed or overeducated'
SHkodranet ma zi se ruset ..ohhh edhe kto njerez n6 te nadjes te rregullume e te lyme gjithmon perfekt :

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
- Stella -
Thu Jan 31 2013, 02:02pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Un percdo vere qe shkoj shof permirsime.
Ma perpara i ke pas tana qysh n'pik te sabahit maje takave e te veshuna si me ken tuj shku neper mramje. Tesh gjate dites kan fillu mu vesh casual,me perdor tesha komode edhe me material te mir si pambuku e ma para n'pergjithsi ka pas ma teper seilone,materiale sintetike t'damshe edhe per shendet. Me mendu pak ma fort per komoditetin tone se sa per ca mendojn tjert.

M'bahet shum qefi qe ndryshimet jan tuj u theksu,rinija asht tuj i hap syt ne shum aspekte po edhe per menyren e t'veshunit qe difton personalitetin e njirit n'fund te fundit.
Gjithkush asht tuj kerku si e si mu vesh rahat,me nda t'perditshmen me rastin ku ta kerkon vendi mu vesh n'mnyr ma elegante e t'rafinume.

Ka lezet me pa nji vajz/djal t'majtun,t'veshun bukur,e te kurum e kena fillu tan si rrac me ca shof edhe nprogramet neper tv ,me mendu pak ma shum per vedin ton.

Ala ke edhe ner ata qe vazhdojn me ba n'kryt e tyne e veshen pa fe sensit e e hije njirit po ndryshimet dojne kohe me u vu n'praktik tuj ken se jena ala n'faza tranzicionit nqs mundena me e qujt ishtu por kena ba shum hapa perpara me ca shof vet.

[ Edited Thu Jan 31 2013, 02:06pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Thu Jan 31 2013, 02:15pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
- Stella - ka shkruar:

...
...
Ka lezet me pa nji vajz/djal t'majtun,t'veshun bukur,e te kurum ...

...

Back to top
- Stella -
Thu Jan 31 2013, 02:20pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Miri74 ka shkruar:

- Stella - ka shkruar:

...
...
Ka lezet me pa nji vajz/djal t'majtun,t'veshun bukur,e te kurum ...

...
Maju,maju se pa perdredhesh


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Thu Jan 31 2013, 02:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Prit iher ti mos m'habit se jam tu ba xhiro neper godineBack to top
- Stella -
Thu Jan 31 2013, 02:32pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Miri74 ka shkruar:

Prit iher ti mos m'habit se jam tu ba xhiro neper godine


Ban xhiro,ban ti..hang on..po a si bjen me ken ne pun ti itesh aaa ?

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.1924 sec, 0.0448 of that for queries. DB queries: 57. Memory Usage: 2,948kB