Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkollat - Arsimi - Edukimi
 
<< Previous thread | Next thread >>
A i kena vajzat tona pak si teper ekstravegante?
Go to page  1 2 3 4 5
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
BRUNJA_USA
Thu Dec 13 2007, 02:46am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
BELGIUM EDHE UNE TY TE UROJ LUMTURI DHE SHNET SA PER NR TELEFONI TI NDRROJE E TESH E SHEH TI KUR BAHEN BRUNJA ME NERVA SI BAN NAMIN KREJT AHAHAHAHHHAHAHA

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
belgium
Fri Dec 14 2007, 03:19am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahahahahaha.pershendetje BRUNJA USA!

po ja maj moter tash para festave,mos na u ban me nerva.......hahahahahahahaha fundi un po kam shanc,se nuk e kam ne shpi,deri ne mes janarit po zotni LECI....hahahaha si ka me ja ba ?hahahaha
te uroj kshnellat dhe nji vit te ri 2008,njashtu si te deshiron zemra......GEZUAR PER SHUM MOT GEZUAR!!!!!!
Back to top
L - N
Fri Dec 14 2007, 07:11am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Sa mir bane qi ma kujtove mor burri dheut se marova tu ba punt e shpis tu la e tu u marr me 2 fmit e mi sa here shkoj ne shpi nuk baj pun tjeter, e ne bot ku me shku pa ba te njajten gja edhe per festa s'kam, sepse kam ftu edhe bojagi do njerz per festa. Ishtu kenka jeta dikush vuka si un i mytun me pune e me jete te zanun familiare dikush tjeter si ju belgium ja con zoti me i kalu festat me ukrainse dhe turli dhoi rracash por nji gja kisha me te pyt ty belgium ban ban qef po a ke frige se te padit kush te gjysa tjeter kur te kthehet mrapsh mor burr, se bojagi da vete jan ba gati dhe ne rresht jane me mujt me te fuksionu ifije te ajo shoqja jote, une i pari jam vec ne mos hasha nojhere ne te, se tana tek e tek kam me ja diftu, mramjet e nats ne shpi me Latino babes, me Estern promise babes, me Asian tiger babes, jane ba shum e s'po di me maru ba me i shkru tana. Ku ku per ty ca ka me te gjet mor qyqar, a ke frig mor dreq se tash te takon me te pershnet se pa me dukesh si gjynah. BRUNJA_USA ti mos u ban marak hic se me kyt do te merrem vete personalisht se djali ka dal prej rrugs zotit. Te pershnes mor zotni belgium e te uroj tana te mirat se te kqijat ta pa tja diftaj grus

[ Edited Fri Dec 14 2007, 07:13am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
belgium
Fri Dec 14 2007, 08:51pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
zotni LEC,si po e kalon?mire je shpresoj.....

mire po me thu po ca me ba?u ba uba tash,leni he burr ato llogaritje po ti nuk te leke gja me kalu hahahahahahahaha.me i pas ba ita qe po flasim,hahahahaha nuk kisha me pa arrit me shkru ma ne forum,por noj spital hahahahaha pritna zot noj 24oresh ne station police,apo nuk ja pritojn hahahahahahaha.a kur te vij me pi kafe tash ta po vij vetem hahahaha ose ta po sajoj noj gja me te rejt (me fal per shprehje)jam da:hahahapritna zot se qeshi se faleminers zotit se si me pa ken shqiptare me ka dal.

te uroj nji jete me harmoni ne familje e vitin tjetre sa ma mire,e GEZUAR!
faleminderit!
Back to top
BRUNJA_USA
Sat Dec 15 2007, 02:50am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
lec neli shyqyr qe mu bane edhe ti krah se iky belgiumi ka ba si ajo puna kur ik macja lodrojn minjt lol...tesh po e sheh ky kur te vin maca cka tash po i ban edhe pa i than gja na se instincti i grus ja kalon dreqninave te burrave lol..
lojna jam tu ba belgium mas mi merr per keq dhe te uroj lumturi familjare dhe ishalla e din gruja cfar burri ka per krah .......

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
belgium
Sat Dec 15 2007, 03:32am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
hahahahahaha e din maj si nuk e din SHKODRAN ma.

BRUNJA USA :faleminderit per komunikimin dhe te uroj nji jete sa ma te bukur,dhe vec pace....

Back to top
::bud::
Wed Aug 27 2008, 04:45pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
besoj se ka me pase ma shume mendime masi shum jane kthyer nga Shkodra dhe medoemos duhet te kene nje opinjon te ri.
Back to top
L - N
Thu Aug 28 2008, 07:17am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
::bud:: ka shkruar:

besoj se ka me pase ma shume mendime masi shum jane kthyer nga Shkodra dhe medoemos duhet te kene nje opinjon te ri.Pa mor zotni ::bud:: nji prej menimeve po e shprehi un.

Ishalla vajzat e grate Shkodrane e Shqiptare jan ekstravagande, sepse per mu personalisht asht knaqsi e bukuri ne qofte se jane ekstravagande sepse ekstravaganden femnore e shof si kontrast, shprehje shpirtnore e liri prej vet femnes pa fut kohen e modernizmin ne te hic, shkurt ekstravagancen e konceptoj sot si nryshim (te kunerten e asaj qi kam konceptu ne monizem). Di me thane shyqyr qi ka ardhe kjo dite qe femnat me na zbukuru sezonet, jeten e rrugt e Shkodres e shqipnise si lulet e pranverse me kontrastin ekstravagant te tyne. Flambojanca femnore apo mashkullore me pelqen dhe e rrespektoj si e drejte shpirtnore personale te seciles/secilit do.

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Droga
Wed Oct 08 2008, 10:18am

Registered Member #1441
Joined: Wed Nov 28 2007, 02:01pm

Posts: 31
shum ekstravagante
Back to top
babo
Fri Oct 24 2008, 10:09am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Lec me duhet me te kundershtu pak
ekstravaganca mund t'i pelqeje gjithkujt por duhet me dit ku me e perdor
ndoshta si meshkuj na pelqen me pa te tilla femra ne rruge por duhet me e vu vedin ne ate pozicion
nuk do ta kisha pranu dhe leju nji gja te tille me motren apo vajzen teme
na bajme ekstravagance aty ku nuk duhet
ne nji pub apo vend te tille mund te beje secili cfare don por jo ne rruge me dal me pi thjesht kafe apo ne bankat e shkolles... vec vajzat shqiptare e bajne ket gja

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Engel
Sun Mar 01 2009, 06:05pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
per mendimin tim fjale ekstravagance nuk tingollon bukur.

Personalish jam dakort me lirine ne veshje dhe per ate liri qe bazohet ne nje llogjike qytetare dhe jo ne ate liri qe bazohet ne moden apo guston e nje apo disa individeve. Nuk mund te vesh kushte apo ligje ne veshjen e perditshme pervecse ne institucionet shteterore dhe arsimore qe mendoj se duhet te kete nje etike te caktuar ne veshje. Cdo lloj veshjeje tjeter e vendos shoqeria ne menyre natyrale nese eshte e duhur apo jo.
veshja tregon nje pjese te karakterit dhe kete se ndryshon njeri.por nje veshje moderne(ekstravagante), nuk mundt ta veshes kudo si p.sh. ne pune.se ne pune njeriu shkon te tregoj aftesine e tij mendore dhe jo paraqitjen fizike.

[ Edited Sun Mar 01 2009, 06:06pm ]

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
_GUINNESS_
Sun Mar 01 2009, 06:09pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
i like vajzat sexy-ekstravagante
Back to top
L - N
Sun Mar 01 2009, 06:42pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Mu kjo fjala ekstravagande nuk me pelqen me perdore hic sepse po e shpjegoj se pse

1) Kaqi nji pjes te jets e kam kalu nen komunizem e konsideroj si fjale e idealizmit socialit.

2) Me duket edhe se tingllon si fjale mesjetare qe perdoret ma shum me ju imponu tjerve kufit qe zakonisht i pelqejn nji pjese te shoqnis qe asht ma konservatore se pjesa liberale (un jam liberal si natyre).

Sa per pergjigjen direkte un e kam than edhe ma siper, gjithkush duhet me pase lirine e vet, ca bajn tjert e si veshen tjert mu nuk me shqetson perkunrazi e shof ma shum si nji rrug tjeter apo si flambojance e nryshim qe njerzimi ka nevoje per te. Gjithsesi noshta jam gabim po un per vedi sot kyt gja e pranoj edhe ne shoqni e ne familje teme, nuk e shof si pengese flambojizmin, vec ishalla jan te gzum ata qe shprehin vedin, e ishalla gjejn at qe kerkojn prej ekspresionizmit ne mode se per tjerat nuk shof naj problem.


Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
JAMES
Sun Mar 01 2009, 06:51pm

Registered Member #772
Joined: Sun May 06 2007, 05:48pm

Posts: 1458
po shyqer more si kena extravagante i paqim se ma të mira se kto të prndimit
na mbushin me krenari pse jo dhe dashuriBack to top
Al Bundy
Sun Mar 01 2009, 07:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Edhe une jam dakord me z.Lec-in ma siper.
Nuk kisha me pas anje problem me nje vajze qe psh kalon rruges dhe i ka floket e lyme me jeshile,pircing ne vetull e e ne hunde e qe ec zbathet ne mes te dimrit.
Secili ka menyren e vet te te shprehurit.Back to top
babo
Sun Mar 01 2009, 10:20pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
miri me vjen keq qe duhet me te kundershtu, me ly floket me ngjyrat e ylberit ose me pas pircing ne nji vend te trupit vet nuk ka problem,\
une po flas per ekstravagancen e vajzave 14 vjece qe dalin me bark jashte, ose te nji tjetre qe per me shku ne shkolle vesh taka e minifund dhe ka 2 kile stuko makiazh

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
MiCoLjA
Sun Mar 01 2009, 10:23pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
dakort shum me babon skam qa shtaj ma

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Shqiptar.
Sun Mar 01 2009, 10:28pm
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
babo ka shkruar:

miri me vjen keq qe duhet me te kundershtu, me ly floket me ngjyrat e ylberit ose me pas pircing ne nji vend te trupit vet nuk ka problem,\
une po flas per ekstravagancen e vajzave 14 vjece qe dalin me bark jashte, ose te nji tjetre qe per me shku ne shkolle vesh taka e minifund dhe ka 2 kile stuko makiazhPa noshta aja 14 vjecja ka 3 dashnor prihere, masnej asaj i duhet mu majt mire se e lane dashnort hahahahah, masanej ktej e gjithka tash kane fillu me i pas fmite 3 vjeca 14 vjecaret e ja ma qi per makjazh e minifuna s'pysin ma hahahaha
Back to top
Loris
Sun Mar 01 2009, 10:34pm
Veni-vidi-vici !!

Registered Member #2417
Joined: Thu Oct 30 2008, 12:28pm

Posts: 2261
Kur asht ne natyren e saj me kene ekstravagante, hallall, se ashtu i pelqen (pavaresisht se cdo gjaje pelqej me i vu limitin pak). Por une nuk mund t'i duroj disa qe bajne si te tilla vetem me ra ne sy te tjerve...

Ne nuk jemi ajo qe themi, ne jemi ajo qe bejme!
Back to top
lissandro
Sun Mar 01 2009, 11:44pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
I think for me it is to hard to say any think about the Albanian girls because i have not contact with them ................so the best way to find out is to live in shkoder.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
drejtesia
Mon Mar 02 2009, 07:28am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
shum femra sot e keqkuptojn fjalen ekstravaganc,kujtojn se ekstravaganc do te thot te ndjekeh moden,por nuk eshte e njejta gje,jam shum dakort me lirin ne veshje dhe nuk i gjykoj,por me te than te drejten nuk me pelqen kur i shoh qe e teprojn edhe veshja duhet te ket kufinin e saj.Kot i akuzojn djemt qe ju njiten mrapa vajzave,kur i shohin te veshuna trala ca kan me ba,jan vajzat ato qe i provokojn
Back to top
guest
Tue Mar 03 2009, 01:19am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
babo ka shkruar:

miri me vjen keq qe duhet me te kundershtu, me ly floket me ngjyrat e ylberit ose me pas pircing ne nji vend te trupit vet nuk ka problem,\
une po flas per ekstravagancen e vajzave 14 vjece qe dalin me bark jashte, ose te nji tjetre qe per me shku ne shkolle vesh taka e minifund dhe ka 2 kile stuko makiazh


nuk mendoj se asht e drejt me gjyku nje vajze 14 vjece apo 18 vjec e poshte nga menyra se si veshen. ne at moshe te gjithe kerkojne vemendje dhe ndoshta asht ma e arsyeshme me fol per prinderit e tyne qe i lejojne me u vesh ne at menyre. nejse, ju keni mendjen tuj e jeni te squt tan.


Back to top
::bud::
Wed Aug 12 2009, 07:00pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Thjeshtesi te afron - ekstravaganza as qe ja vlen me ja hedh syte.

Nuk mund ti shof kur pertypin cimcakezat me t'thane mendja se kan qliru vehten.
Back to top
Bozho
Thu Nov 26 2009, 10:16am

Registered Member #3363
Joined: Mon Oct 05 2009, 01:52pm

Posts: 226
Vajzat tona jane te thjeshta dhe te bukura
Atyre vajzave qe ju mungojne keto vyrtyte mundohen ti kompensojne ato dhe nuk dine cfar bajne e kalojne ne ekstracagance dhe kjo nuk eshte kurr bukuri
Back to top
dodgjeka
Tue Apr 06 2010, 07:07am

Registered Member #3824
Joined: Sat Feb 13 2010, 03:37pm

Posts: 15
Ka arrdh moda me balon
poi bushin buzat me silikon
nuse gra edhe varzat
me silikon poi bushin parmzat
Po e bajn shtatin viza viza
po vën rrfana në kërthiza
O,si mei than vet i mjeri
kur ëm dveti mua i njeri
pash besën doda i Gjek Çunit
po çka po vën atje përfunit

Motra e vëllazën jekshtu i këm sot fëmnat
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2788 sec, 0.0931 of that for queries. DB queries: 74. Memory Usage: 3,208kB