Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Thu Aug 13 2009, 12:38pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ne kete tutorial do te shohim sesi mund te hyjme ne nje kompjuter me sistemin operiativ Windows XP pa ditur passwordin e administratorit, dhe njekohesisht duke pasur te drejtat e plota te tij

Si te anashkalojme passwordin e Windows XP from Mesoj.org on Vimeo.

Back to top
::bud::
Thu Aug 13 2009, 12:40pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ne kete video mesim do t’ju tregojme se si te shkarkoni këngë mga Youtube ne formatin mp3.

Si te shkarkosh Këngë mp3 nga YouTube?! from Mesoj.org on Vimeo.

Back to top
::bud::
Thu Aug 13 2009, 12:40pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Si Të Ndërhyni ne Kompjuterin e Shokut Tuaj

Si Të Ndërhyni ne Kompjuterin e Shokut Tuaj from Mesoj.org on Vimeo.

Back to top
::bud::
Thu Aug 13 2009, 12:42pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Ne kete video trajnim do te mesoni si te krijoni nje designe me fotot tuaja apo te ndryshme nepermjet Adobe Photoshop,

Si te bejme nje design Me Adobe Photoshop from Mesoj.org on Vimeo.

Back to top
Al Bundy
Thu Aug 13 2009, 01:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

Ne kete tutorial do te shohim sesi mund te hyjme ne nje kompjuter me sistemin operiativ Windows XP pa ditur passwordin e administratorit, dhe njekohesisht duke pasur te drejtat e plota te tij

Si te anashkalojme passwordin e Windows XP from Mesoj.org on Vimeo.
Vazhdo bud me na msu si me ba sherre.
Back to top
::bud::
Fri Aug 14 2009, 09:39amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
hahahaa,..... miri, aty ku e mora kyt vidjo kishte shkru nji gru: Si mundem me ja marr paswordin burrit se gjall nuk ma difton hahahaa......

Haj he burr se nuk jam tu thane si me hi te banka e Lecit.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2208 sec, 0.0392 of that for queries. DB queries: 39. Memory Usage: 2,595kB