Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Sun Sep 30 2007, 01:21pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ka pak kohe qe ka probleme dhe nuk mund te vendosen fotot direkt nga pc ne forum. Prandaj, deri sa te rregullohet, fotot do te mund t'i vendosni vetem nga nje sit tjeter. Keshtu, mund te shkoni te imageshack.us, aty ti bani upload fotos qe deshironi, dhe menjehere te jep linkun qe duhet te vendoset ne forum

Pra me pak fjale:
1. Shkoni te trokit ketu
2. Klikoni Browse dhe merrni foton qe doni nga pc
3. Klik mbi 'host it'
4. Menjehere te jep linkun qe duhet te vendosesh ne forum
(gjithmone nese punon kjo faqe se nganjehere ka probleme)

Mund te perdorni edhe Photobucket.com, eshte shume praktik, krijoni albumin tuaj, dhe per cdo foto qe upload aty te jep linkun qe mund ta vendosesh ne forum.

Nuk e di sa u shpjegova, shpresoj te kem ken e qarte, nese keni prap probleme, pyesni

SuperGirl


[ Edited Sun Sep 30 2007, 01:41pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
GencI
Sun Sep 30 2007, 10:44pm
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
imageshack.us Nuk Eshte Dhe Aq Website I Hajrit SuperGirl.
Jo Per Gje Por Kur Ti Ve Fotot Te Bera Upload Aty,Ngarkohet 2-fish Forumi Per Hapjen E Fotove.

Mundohuni Te Hapni Photobucket Te Tere Dhe Eshte Me Mire Dhe E Ngarkon Me Pak Forumin


Back to top
SuperGirl
Sun Sep 30 2007, 10:49pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Thnx genci, edhe une photobucket perdori, gjithmone hap e kam, plus qe aty gjej foto shume te bukura

Gjithsesi shpresoj te rregullohet shpejt, e te mund te vendosim foto nga pcBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Sep 30 2007, 10:56pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Une po pres kur te rregullohet websiti se s'po me punon ashtu si the ti..Thanks

I care and I wish well!

Back to top
::bud::
Sun Sep 30 2007, 11:30pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
a-acat ndoshta buze e tua e kan bllokuar lol

provoje pa tesha se ndoshta goditet.
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Oct 02 2007, 09:10am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Hahahahaha !amazed

I care and I wish well!

Back to top
Kafscett@
Tue Oct 02 2007, 10:25am
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
S.O.S SHKODRAONLINE...na rregulloni vendosjen e fotove ne forum se perndrysha asht e komplikume per ne qe kompiuterit nuk ia kena shume haberin ose kena pak kohe e durim me u marr mas tij. Tnx

Iluzjone optike

Back to top
SuperGirl
Tue Oct 02 2007, 02:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Naqe e kam shpjegu pak a shume si me i vu, gjithsesi nqs nuk mundesh prap, mi nis me pm fotot qe don me vu, dhe te jap une linkun qe duhet me u vu ne forum, ok?

xxxBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Oct 09 2007, 09:01pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
nuk kuptoj pse gjithe kohne me jep porbleme...ma

no comment......
Back to top
migu
Sat Feb 09 2008, 02:23pm

Registered Member #1084
Joined: Tue Aug 14 2007, 03:26pm

Posts: 234
nuk po marr vesh hic,desha me vu i foto temen po edhe te tjera sidomos kur bajm ndonje koment qe me ken me i kompletume komenti.po ashtu si thua ti aty ,se marr vesht u mundova po sja arrita,na e rregulloni ju lutem qe te nisim foto lirshem.flm

V.F.L.P
NQS E PROVON MUNDE EDHE TE HUMBASESH,POR NQS NUK E PROVON KE HUMBUR GJITHSESI

Back to top
drilona
Wed Jun 17 2009, 04:52pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
kur mundohem me postu foto disa dalin disa ja
a mos duhet me shkarku ndonje program ne pc
cfare mund te jete problemi
Back to top
West****
Wed Jun 17 2009, 05:01pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
E dashur Arsida!

Nqs ke foto te ruajtura ne kompiuterin tend e ke te lehte veq BROWSE dhe SAVE ne fund.

Nqs don te perdoresh foto te marra nga interneti ju duhet qe ne fillim ti copjoni fotot , dhe Paste ne My pictures, dhe nga aty Browse ku ti don me i vendos.

Nuk e di a jam e sakte por nqs ke ndonji proboblem me shkruaj perseri , ska asnji problem . Besoj qe ske per ta pasur te veshtire.
Back to top
West****
Wed Jun 17 2009, 05:07pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Ok dhe diqka tjeter, ka disa foto qe forumi nuk ti merr sepse mund te jene jo te standartit qe keto kan vendosur, mund te perdorni kete adrese:http://www.shrinkpictures.com/create-avatar/
Back to top
drilona
Thu Jun 18 2009, 12:42pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
West**** ka shkruar:

E dashur Arsida!

Nqs ke foto te ruajtura ne kompiuterin tend e ke te lehte veq BROWSE dhe SAVE ne fund.

Nqs don te perdoresh foto te marra nga interneti ju duhet qe ne fillim ti copjoni fotot , dhe Paste ne My pictures, dhe nga aty Browse ku ti don me i vendos.

Nuk e di a jam e sakte por nqs ke ndonji proboblem me shkruaj perseri , ska asnji problem . Besoj qe ske per ta pasur te veshtire.


keta i di maj west po kam pas do probleme me pc edhe tesh kur e provoj me i ba copy linkut nuk ban,nuk ka ngjyre blu si normal kur bahet copy po ngjyre te zeze.
po flm prej teje
Back to top
drilona
Thu Jun 18 2009, 12:43pm

Registered Member #2712
Joined: Mon Mar 02 2009, 03:56pm

Posts: 288
West**** ka shkruar:

Ok dhe diqka tjeter, ka disa foto qe forumi nuk ti merr sepse mund te jene jo te standartit qe keto kan vendosur, mund te perdorni kete adrese:http://www.shrinkpictures.com/create-avatar/disa foto te avatareve nuk i shoh hic psh
nuk me dalin

Back to top
::bud::
Thu Sep 03 2009, 04:03pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Arsida, ne interenet explorer (jo firefox) siguroju qe "Show Picture" asht e seleksjonume.

Per ta shikuar ndjel Tools/Options/Advanced


Back to top
::bud::
Thu Sep 03 2009, 04:09pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Arsida ka shkruar:

kur mundohem me postu foto disa dalin disa ja
a mos duhet me shkarku ndonje program ne pc
cfare mund te jete problemi
kur kopjon linkun, mos harro me e rrethu me kodin
[img] linku hedhet ketu [/img]

duke perdore kete buton
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4181 sec, 0.0960 of that for queries. DB queries: 57. Memory Usage: 2,902kB