Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
M e hapni edhe mu i qoshe te ulem mes jush...................
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
*A S I*
Mon Aug 31 2009, 09:33am
*A S I*

Registered Member #3266
Joined: Sun Aug 30 2009, 09:57pm

Posts: 21
MIR SE JU GJETA DHE JA KALOSHIM MIR SE BASHKU
Back to top
L - N
Mon Aug 31 2009, 09:45am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Mire se te ka pru kjo dite *A S I* e uroj e shpresoj t'ja kalosh mire mes nesh zotni

[ Edited Mon Aug 31 2009, 09:45am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Shqiptar.
Mon Aug 31 2009, 09:51am
Registered Member #2181
Joined: Tue Jul 29 2008, 03:17pm

Posts: 445
Mire se ke ardh ASI e ja kalosh mire
Back to top
Edmond-Cela
Mon Aug 31 2009, 01:57pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
mire se na ke ardhe

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Mbreteresha
Mon Aug 31 2009, 02:04pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
po ti ulu mar burre e kape nje valle me ne ne kete mes kaq te lezetshem ]


[ Edited Mon Aug 31 2009, 02:06pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
❤Bambolina❤
Mon Aug 31 2009, 08:36pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631

mir se na erdhe po mor te hapun e ke qoshen pa merak...
Back to top
Dergutsiani
Tue Sep 01 2009, 08:22am

Registered Member #3136
Joined: Tue Jul 07 2009, 07:35am

Posts: 3023
mir se na erdhe dhe ja klm ne kete forum mes nesh

12 klube ka Shqipnia,por nuk gjen asnji si VLLAZNIA !!!

E kaluara i perket Vdekjes , Enderrat Sperseriten , Jeta Vazhdon...:)

Back to top
MiCoLjA
Tue Sep 01 2009, 12:09pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
hajde iher shtynu tan ec ti bud qyre sa je hap na mar mondi uli ata kam prej divanit e hapni pak ven per asin itu iher as hajde ulu itu afer mejet iher ta marrim vesh punen tane :d

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
::bud::
Tue Sep 01 2009, 03:10pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
KeJsi sa vende zen *A S I* 8 a? Paska ardh me brigade.

Mirese erdhe *A S I* ty po te veme afer frigoriferit.Back to top
Mbreteresha
Tue Sep 01 2009, 08:25pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ahahahahahahahahahhaahahaha ASI tesh se ke emrin As sdo me than me na xan tan venin mar burre pa ti sa kilesh je?lol

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Sep 02 2009, 04:55pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Mir se erdhe e te uroj te ja kalosh sa ma mir

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Ledy
Sat Sep 05 2009, 10:18am

Registered Member #3019
Joined: Wed May 27 2009, 08:04am

Posts: 616
mire se ke ardh ASIBack to top
babo
Sat Sep 05 2009, 10:48am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
mire se erdhe

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
sunríse
Sun Sep 06 2009, 01:53pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
mire se ke ardh Asi uroj te kalosh sa ma mire ktu me ne.
te pershnes shum..


Think happy thoughts!

Back to top
MiCoLjA
Sun Sep 06 2009, 07:47pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
o bud po ti asi qysh se ka hi ka than ma hapni nji vne se jam pak i shnosht hahahaha
un ksma faj se han robt e shnoshen
asi mas i merr per shum naq eeeishtu jena kap njenin shkapete per tjetrin lol

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Engel
Mon Sep 07 2009, 06:33am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
mire se erdhe *A S I* te uroj tja kalosh sa me bukur mes nesh.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Holly
Mon Sep 07 2009, 07:14pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
mir se ke ardhe asi klm mes nesh.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Xhulio8
Mon Sep 07 2009, 09:36pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Asi Mire se Erdhe
Back to top
*A S I*
Wed Sep 23 2009, 06:59am
*A S I*

Registered Member #3266
Joined: Sun Aug 30 2009, 09:57pm

Posts: 21
mir se ju kam gjet dhe shum falimners per mirpritjen hapuni pak te ulem itu afer ksaj kesit
Back to top
lissandro
Thu Oct 01 2009, 01:52am
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Mire se ke ardhe *A S I* dhe e kalosh sa me mir ne ket forum.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
☼sunshine
Thu Oct 01 2009, 07:52am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
cfar po thonit.........?

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
MiCoLjA
Thu Oct 01 2009, 02:00pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
asi zonjush asi ka ardh itu e din mu ul afer mejet hjade as ta bajm i dor muhabet

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
*A S I*
Sat Oct 03 2009, 03:51pm
*A S I*

Registered Member #3266
Joined: Sun Aug 30 2009, 09:57pm

Posts: 21
PO MAJ ERDHA POR IFIJE ME VONES MA MIR VON SE KURR THOJN

QA BAN TI SI KALON MAJ DRIT DILLIT
Back to top
visi09
Thu Dec 03 2009, 02:02pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
asadgtsrdh

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
visi09
Wed Apr 27 2011, 10:48pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
ather po prezantohem prap per te disaten her mece ate acountin ma paskan mbyll BalkanWeb | Forum
Te Dhenat e Profilit
Permbledhja
Trego Statistikat
Trego Postimet
Gjej Vendodhjen
Gjej IP
Shiko Mundesite

Ndrysho Profilin
Te Pergjitshme
Avatari, Titulli, Nenshkrimi
Profilet e Forumit
Njoftime dhe Email
Te Dhenat Per Mesazhet Private

Veprime
Fshij Kete Anetar

Permbledhja - visi09 Foto/Tekst
Emer: visi09
Postimet: 4877 (2.675 ne dite)
Respekt: +23
Pozicioni: Administrator
IP: 79.106.109.65
Hostuesi:
Data E Rregjistrimit: 01/05/06, 00:12
Hera e fundit ne forum: Sot ne 00:45
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Email: ujku_09@hotmail.com
Faqja Personale: trokit ketu
Statusi aktual: Ne Linje
Gjinia: Mashkull
Mosha: 26
Vend-ndodhja: aty ktu atje gjithkund
Koha lokale: 28/04/11, 00:12
Nenshkrimi:
Respektoi njerëzit kur të jesh duke u ngjitur... pasi mund t'i takosh ata përsëri kur të zbresësh...!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Informacione Shtese:
Trego postimet e fundit te ketij personi.
Trego statistikat e pergjigjthshme te ketij anetari.
po deshet me kam prap

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2927 sec, 0.0950 of that for queries. DB queries: 75. Memory Usage: 3,199kB