Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Shkodranët nëpër Botë dhe ne Trojet Shqiptare :: Shkodranët rreth Globit
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shkodranet (&te tjere lol) ne UK...
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Daisy
Wed Sep 02 2009, 02:26pm
Registered Member #3276
Joined: Wed Sep 02 2009, 01:11pm

Posts: 9
Vetem tema te amerikes kishte ktu, thash te mblidhemi dhe iher ne te Anglise, mos te ndihemi jasht

Po e shijoni kohet kto dit? lol
Back to top
L - N
Wed Sep 02 2009, 03:25pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Hajt se po filloj prej vedit e msanej po ti rreshtoj ata qe i njof e ata qe kam kuptu e ndi se jetojn ktu ne Angli forumista

Zamir Kaceri
_GUINNESS_
Edmond-Cela
Guest
choco-cream
Geni _london
Holly
Kejsi
Shqiptare

Besoj se asht edhe shkodraninemergim po s'jam i sigurt


[ Edited Wed Sep 02 2009, 03:25pm ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
::bud::
Wed Sep 02 2009, 04:22pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Kujdes Zamir Kacerin kaq di me ju thane per UK.ne
Back to top
Daisy
Wed Sep 02 2009, 10:28pm
Registered Member #3276
Joined: Wed Sep 02 2009, 01:11pm

Posts: 9
Flm Lec,,,sa te urt i paskemi kto te anglis ktu

bud prsh...kush na qenka ky miku?lol
Back to top
L - N
Thu Sep 03 2009, 06:15am
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Daisy ka shkruar:

Flm Lec,,,sa te urt i paskemi kto te anglis ktu
Jan ba si veni (te qete e te permajtun) apo nuk integrohna kollaj na shqiptart, qysh diten e dyte bahna Anglez hahhahahaha

Daisy ka shkruar:

bud prsh...kush na qenka ky miku?lolPa te diftaj vete se ky miku asht TMERRI DERGUTIT VETE dopjo ZZ KACERI, po tash qi ka fillu studimet sasht tuj mujt me gjet kohen me kene ma aktiv ktu si dikure.

Edhe nji sygjerim te vogel mos e e pyt ::budin:: fort se edhe ky asht TMERRI IRLANDS dora vete


[ Edited Thu Sep 03 2009, 06:16am ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
Rose
Fri Oct 16 2009, 03:05pm

Registered Member #3399
Joined: Thu Oct 15 2009, 09:08pm

Posts: 35
Paskam dhe komshi ktu
Back to top
West****
Fri Oct 16 2009, 04:46pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Shkodranin ne mergim a kemi ne Toronto Z.Lec.
Back to top
Pitkini
Wed Nov 04 2009, 04:56am
Insan

Registered Member #3413
Joined: Fri Oct 23 2009, 01:23am

Posts: 77
Pershendetje

Me gjith se kjo tem keka shume e ftoft, Po mu mduket vedi si pol i nxeht

Ju pershendes Nga Londra.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2555 sec, 0.1290 of that for queries. DB queries: 45. Memory Usage: 2,665kB