Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
Shite-Blemje Futboll
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
LEONS
Fri Sep 04 2009, 06:21pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
ketu mund te shkruni te gjitha levizjet e futbollisteveBack to top
LEONS
Fri Sep 04 2009, 06:24pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Deshta vetum me i ba nji pyetje atij qe e ka shi ikyt tem per çfar motivit e ka shi apo nuk i ka interresu ati personit qe e ka shi kyt teme .Shpresoj qe mos te shihet ma kja temeBack to top
LEONS
Sun Sep 27 2009, 07:22am

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Keka shi vet temaBack to top
harris
Mon Oct 26 2009, 12:50am
Registered Member #3306
Joined: Fri Sep 11 2009, 12:35pm

Posts: 252
Per xhelozi por me pretekst qe e kane ba per mire.
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Fri Oct 30 2009, 01:58pm
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Kjo tem esht shi sepse kan pas inad nji person se ka shkru ketu edhe kan shi shum tema tjera se nuk kan pas arsy me e shi

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
harris
Sat Oct 31 2009, 11:43pm
Registered Member #3306
Joined: Fri Sep 11 2009, 12:35pm

Posts: 252
E njof fart mire njat personin ma Ultras e nuk kam nevoj mi vu as edhe nji presje asaj qe ke thane.
Back to top
LEONS
Thu Nov 05 2009, 07:44pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
David Becham nga Janari 2010 do te aktivizohet ne radhet e MilanitBack to top
Xhulio8
Thu Nov 05 2009, 07:46pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
LEONS ka shkruar:

David Becham nga Janari 2010 do te aktivizohet ne radhet e Milanit


shume mire
Back to top
LEONS
Thu Nov 05 2009, 07:49pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Pa e shofim iherBack to top
Xhulio8
Thu Nov 05 2009, 07:50pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
LEONS ka shkruar:

Pa e shofim iher


po e shofim more ,,ishalla edhe ma mire ,,donte me ble edhe nje ganez me duket
ta gjej lajmin njehere
Back to top
LEONS
Thu Nov 05 2009, 07:52pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Nuk e merr ma ate e kam pa uneBack to top
Xhulio8
Thu Nov 05 2009, 07:54pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
LEONS ka shkruar:

Nuk e merr ma ate e kam pa une


lexoje se e hodha te ac milan skuadra te tema ,,lajmin
Back to top
LEONS
Sun Nov 08 2009, 07:06am

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Adijah 20 vjeç sulmues

Kalon nga Fredikstad (NOR) tek MILAN (ITA)Back to top
::bud::
Sun Nov 08 2009, 09:44amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Kujo teme asht si dhe shum tema te forumit jane kthyer ne chate personale, kyete teme e kam fshire un fillimisht dhe jua kam treguar shkakun.

Nese temat vazhdojne te abuzohen ne kete menyre me postime te tipit chat athere do mbyllen

Ju lutem lexoni rregullat dhe per diskutime zingjir nuk asht forumi por chati dhe ju kshilloj ta perdorni ate mjet meqe asht ne dispozicjon.

Flm
Back to top
:.A*S*R.: 1927
Thu May 27 2010, 10:02am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
David Villa (valencia) kalon tek Barcellona
Mourinho (ALL) (inter) kalon tek Real Madrid
Luigi Del Neri (sampdoria) kalon tek Juventus

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
babo
Thu Jun 10 2010, 07:12am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Adriano te Roma

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
:.A*S*R.: 1927
Thu Jun 10 2010, 10:27am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Pepe (Udineze) kalon te Juventus

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2977 sec, 0.1029 of that for queries. DB queries: 54. Memory Usage: 2,849kB