Forums
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 11:25am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
A e njekni ndonjere!!!!! a e njhini kete sport ???????????
Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 11:27am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
handboll

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 11:27am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
handboll

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 11:29am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
hadboll

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 11:30am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
handboll
Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 11:34am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Ne lojnat Mesdhetare te organizuara ne Pescara 2009 ,,,shqiperia Ze vendin e Tete ,, megjithese rezultate te dobeta ,,kemi ngelur te kenaqur nga eksperienca ne loje ,, tashme jemi ne prag te fillimit te kampionatit ,,,ndeshja do jete kunder Danimarkes
Back to top
babo
Sat Oct 10 2009, 12:11pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
kam nji shok ne Shkoder qe lun e Vllaznine dhe Kombetaren, e shkrinen krejt hahahha

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 12:14pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
babo ma trego emrin njehere se edhe une los me vllaznine dhe me kombetaren ??
Back to top
babo
Sat Oct 10 2009, 12:28pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Shkodran-Xh ka shkruar:

babo ma trego emrin njehere se edhe une los me vllaznine dhe me kombetaren ??ou??!!! pse ne Shkoder je ti?
s'po ta jap emnin jo se s'ka rendesi

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 12:30pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
babo ka shkruar:

Shkodran-Xh ka shkruar:

babo ma trego emrin njehere se edhe une los me vllaznine dhe me kombetaren ??ou??!!! pse ne Shkoder je ti?
s'po ta jap emnin jo se s'ka rendesi


po ne shkoder jam ,,nejse ska rendesi
Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 12:30pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
handboll
Back to top
LEONS
Sat Oct 10 2009, 12:31pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Shkodran-Xh ka shkruar:

A e njekni ndonjere!!!!! a e njhini kete sport ???????????hera par qe e shof ne foto qe ke vu ti as nuk e njeku i vetmi sport qe me terhek asht futbolli edhe e njeku shumBack to top
LEONS
Sat Oct 10 2009, 12:33pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
I bukur keka ne ita foto qa shof uneBack to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 12:35pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
LEONS ka shkruar:

I bukur keka ne ita foto qa shof une


flm leon ,,i bukur shume ,,po edhe kerkon nje pergatitje fizike shume te forte
Back to top
LEONS
Sat Oct 10 2009, 12:37pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Shkodran-Xh ka shkruar:

LEONS ka shkruar:

I bukur keka ne ita foto qa shof une


flm leon ,,i bukur shume ,,po edhe kerkon nje pergatitje fizike shume te forte
u shifka se doka pergaditje fizike
Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 12:39pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
handboll
Back to top
sunríse
Sat Oct 10 2009, 12:57pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
shkodran-xh me shoket e skuadres kur kan fituThink happy thoughts!

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 12:59pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
topi handboll

Back to top
sunríse
Sat Oct 10 2009, 01:00pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
mereni ma qete se po thyni qafen ahahahahaha
Think happy thoughts!

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 01:04pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
handboll 2009 albania lojnat mesdhetare 2009 - foto personale

Back to top
sunríse
Sat Oct 10 2009, 01:10pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Shkodran-Xh ka shkruar:

handboll 2009 albania lojnat mesdhetare 2009 - foto personale

shum e bukur fotoja.por ma i bukur ti Komplimente.


Think happy thoughts!

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 01:10pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
choco creamy ka shkruar:

Shkodran-Xh ka shkruar:

handboll 2009 albania lojnat mesdhetare 2009 - foto personale

shum e bukur fotoja.por ma i bukur ti Komplimente.


flm choco flm
Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 01:12pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
flamuri shqiptar

Back to top
Xhulio8
Sat Oct 10 2009, 01:15pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Albania 2009

Back to top
Bozho
Sat Oct 10 2009, 02:19pm

Registered Member #3363
Joined: Mon Oct 05 2009, 01:52pm

Posts: 226
eshte nje sport qe tani ka fidhuar te luhet tek ne por qe duhet ti jepet me shume rendesi pasi eshte sport mjaft i bukur
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3328 sec, 0.0988 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,019kB