Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Lagjet e Shkodrës
 
<< Previous thread | Next thread >>
SI MENDONI JU MAR NJERZ SA KA NDRYSHU SHKODRA VITET E FUNDIT???
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
H¢KÊR
Sat Oct 10 2009, 03:33pm

Registered Member #2862
Joined: Fri Apr 10 2009, 11:13am

Posts: 110
UN MENDOJ SE PO
Back to top
L - N
Sat Oct 10 2009, 03:57pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Ka nryshu normalisht se ka diku te 160 000 mije banore, e kuptohet se dikush ka me perfitu prej aftsive dhe fatit personal, kastan ka nryshu Shkodra deri diku, jan ba da nryshime krejt te vogla si pijaca dhe rrugt hymse te shkodres, jan ly edhe da apartamente gjithsesi ajo qi asht ma e ransishmja pra nryshimi rrajsore ose ma popullorshe nryshimi i pjesshem rrajsore s'ka ndolle por ka nodh nryshimi i vogel kozmetik "SIPERFAQSORE" edhe ky nryshimi kozmetik asht ba jashtzakonisht shum i vogel sa me justifiku shprehjen se asht ba dica, un i kam hape apastafat do tema te temat politike e te temat rreth shkodres per kyt pune.

Per mu personalisht investimet per me ba nryshim ne Shkoder tash 4 vjet s'ka pase asnji te vetem, e kam fjalen se asnji investim domethans si rruge apo autostrada qi Shkodres i duhen urgjentisht me zan venin e vet si nyje e shqipnis t'veriut per tregti, biznes e kulture.

Shkurt ka nryshu jashtzakonisht shum pak edhe ai nryshim ka ken i vete biznesit Shkodrane, pazari ne te dyja ant bashk me Bacallekun, Fermentimin e lagjet e reja informale qe jane shtri deri Ne rrenc e Gure te zi Bashk me Mesin e Bardhajt duken si me kene lagje te Afganistanit ja lagje te nji qyteti me qytetnim 2400 vjecare.

Shkodra ka nryshu shum pak e pothujse hic, s'ka unaze e nji rrug qi ka pa nis Ramiz Alija para 30 vjetve jan tuj u munu kjo qeveri me ja njeh si unaze pamvarsisht se edhe gamari e merr vesh se Shkodra s'ka unaze e kerkush se ka nermen me nertu nji unaze te mirfillt per Shkodren, s'ka asnji rrug lidhse me standarte me qytet tjera qi pa to vetem met mrapa gjithkuj, s'ka asnji unaze e asnji park per 160 000 banore, sasht e zoja me mirmajt e me majt te paster as ato shum pak monumente kulturet qi i kane met tuj ja fillu me kala e tu maru me shpijat e vjetra shkodrane, s'ka asnji lloj muzeumit te mirfillt pamvarsisht se duhet me kene e mushun me muzeume sepse ka dominu qysh se asht kriju hapsinen Iliro-shqiptare. Shkodra s'ka asnji investim persmarit me ule sado pak papunsine pamvarsisht se lajme sensacionale sidomos para votimeve e pamvarsisht se shkodres i asht premtu shum por asgja me thane sasht investu ne te.

Shkodra s'ka nryshu hic se shtrumja e 2-3 rrugve mrena qytetit e lymja e 2-3 apartamenteve bashk me riparimin e pijac nuk lujn asnji rrol te ransishem ne nryshimin e Shkodres, nejse me qa shof un s'ka as fort prespektive me nryshu ashtu si du un, por si duket noshta un du ma shum se asht e mujtun prej qeveris Berisha, e bashkiakve Shkodrane qe jane produkt i qeveris Berisha.


[ Edited Sat Oct 10 2009, 04:03pm ]

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
visi09
Thu Jun 23 2011, 01:00pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
per ne qe jetojm ktu nuk na duket ndryshim por faktikisht ka ndryshuar gradualisht,por por e theksoj ka shum nevoj prap per ndryshim

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
~*Christel*~
Thu Jun 23 2011, 01:37pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Per dite e ma e bukur bahet! And i DO LOVE it :x
Back to top
visi09
Thu Jun 23 2011, 01:42pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
MAZI NA KAN MYLL EDHE I COP RRUG SI I BISHIM ME MAKIN NE PIAC KUSH DEL NKAM TASH

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
OLIVE OYL
Thu Jun 23 2011, 01:46pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
visi09 ka shkruar:

MAZI NA KAN MYLL EDHE I COP RRUG SI I BISHIM ME MAKIN NE PIAC KUSH DEL NKAM TASHhahahaah te dollari a ahhahahaha po pra sdi car skencet dojn me ba njaty pedonale si i mendojn gjanat ktu te ne dmth a i mendojndesha me than nejse***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Thu Jun 23 2011, 01:47pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
bosa te medhej ju...s'mundeni me ec pa makine ee! ne kam aty, me mbrojt ambientin
Back to top
visi09
Thu Jun 23 2011, 01:49pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
OLIVE OYL ka shkruar:

visi09 ka shkruar:

MAZI NA KAN MYLL EDHE I COP RRUG SI I BISHIM ME MAKIN NE PIAC KUSH DEL NKAM TASHhahahaah te dollari a ahhahahaha po pra sdi car skencet dojn me ba njaty pedonale si i mendojn gjanat ktu te ne dmth a i mendojndesha me than nejse
ishte e fort i dit kisha la makinen tu dal ne pun kishte dal edhe ai i bashkis si lag rrugen po mir aj mu ma shkurtan jeten kur lag rrugen sidomos kur laj un makinen u futa anej mas koloseot e thash po dal te dollari me makin kush shaf rrugen e zanun ateher sa kishin vu ato rrjetat tash duhet me ba fjal me polic me hi me makin ne petonale ose tapo marr naj leje

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
visi09
Thu Jun 23 2011, 01:51pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
~*Christel*~ ka shkruar:

bosa te medhej ju...s'mundeni me ec pa makine ee! ne kam aty, me mbrojt ambientin


duhet me ec ne kam se ke kec ti ja shife nje shkrim qa thot per aktivitetin fizik
Aktiviteti fizik përmirëson jetën seksuale
23/06/2011 13:20

Sa më shumë aktivë të jeni, aq më shumë shtohet dëshira për të bërë dashuri.
Aktiviteti fizik sjell marrëdhënie më të mira në shtrat dhe ky rezultat vjen nga Shoqata Italiane e Andrologëve, që nuk resht së sensibilizuari popullsinë mashkullore për të treguar më shumë vemendje shëndetit seksual dhe riprodhimit.

Jogë, shëtitje me bicikletë dhe aerobi

Aktiviteti sportiv aerobik për të paktën tre orë në javë mund të rrisë dëshirën dhe kënaqësinë në raportin seksual. Po ashtu sugjerohen shëtitje me bicikletë dhe disa seanca joge janë plotësisht efikase. Djegia e kalorive i bën mirë trupit dhe sugjerohet që të ndiqet një aktivitet i rregullt fizik që do të japë efektet e veta nën carcafë.

Shëtitje në park

Studimi konfirmon se kryerja e një aktiviteti të rregullt fizik e përmirëson jetën seksuale. Një shëtitje me hap të shpejtë në park për rreth 30 mninuta në ditë edhe në moshat e mëdha mund të jetë efikase.Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
OLIVE OYL
Thu Jun 23 2011, 01:53pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
visi09 ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

visi09 ka shkruar:

MAZI NA KAN MYLL EDHE I COP RRUG SI I BISHIM ME MAKIN NE PIAC KUSH DEL NKAM TASHhahahaah te dollari a ahhahahaha po pra sdi car skencet dojn me ba njaty pedonale si i mendojn gjanat ktu te ne dmth a i mendojndesha me than nejse
ishte e fort i dit kisha la makinen tu dal ne pun kishte dal edhe ai i bashkis si lag rrugen po mir aj mu ma shkurtan jeten kur lag rrugen sidomos kur laj un makinen u futa anej mas koloseot e thash po dal te dollari me makin kush shaf rrugen e zanun ateher sa kishin vu ato rrjetat tash duhet me ba fjal me polic me hi me makin ne petonale ose tapo marr naj leje
ta shkrutan jeten o maj gad a smundesh me i ra ka rruga paralele me piacen ish 5 herojt e andej?***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
~*Christel*~
Thu Jun 23 2011, 01:53pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
visi09 ka shkruar:

~*Christel*~ ka shkruar:

bosa te medhej ju...s'mundeni me ec pa makine ee! ne kam aty, me mbrojt ambientin


duhet me ec ne kam se ke kec ti ja shife nje shkrim qa thot per aktivitetin fizik
Aktiviteti fizik përmirëson jetën seksuale
23/06/2011 13:20

Sa më shumë aktivë të jeni, aq më shumë shtohet dëshira për të bërë dashuri.
Aktiviteti fizik sjell marrëdhënie më të mira në shtrat dhe ky rezultat vjen nga Shoqata Italiane e Andrologëve, që nuk resht së sensibilizuari popullsinë mashkullore për të treguar më shumë vemendje shëndetit seksual dhe riprodhimit.

Jogë, shëtitje me bicikletë dhe aerobi

Aktiviteti sportiv aerobik për të paktën tre orë në javë mund të rrisë dëshirën dhe kënaqësinë në raportin seksual. Po ashtu sugjerohen shëtitje me bicikletë dhe disa seanca joge janë plotësisht efikase. Djegia e kalorive i bën mirë trupit dhe sugjerohet që të ndiqet një aktivitet i rregullt fizik që do të japë efektet e veta nën carcafë.

Shëtitje në park

Studimi konfirmon se kryerja e një aktiviteti të rregullt fizik e përmirëson jetën seksuale. Një shëtitje me hap të shpejtë në park për rreth 30 mninuta në ditë edhe në moshat e mëdha mund të jetë efikase.
jam e mecme...ne mend te mija s'asht kush si une

ps: e kam lexu nade kyt artikullin
Back to top
visi09
Thu Jun 23 2011, 01:56pm
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
OLIVE OYL ka shkruar:

visi09 ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

visi09 ka shkruar:

MAZI NA KAN MYLL EDHE I COP RRUG SI I BISHIM ME MAKIN NE PIAC KUSH DEL NKAM TASHhahahaah te dollari a ahhahahaha po pra sdi car skencet dojn me ba njaty pedonale si i mendojn gjanat ktu te ne dmth a i mendojndesha me than nejse
ishte e fort i dit kisha la makinen tu dal ne pun kishte dal edhe ai i bashkis si lag rrugen po mir aj mu ma shkurtan jeten kur lag rrugen sidomos kur laj un makinen u futa anej mas koloseot e thash po dal te dollari me makin kush shaf rrugen e zanun ateher sa kishin vu ato rrjetat tash duhet me ba fjal me polic me hi me makin ne petonale ose tapo marr naj leje
ta shkrutan jeten o maj gad a smundesh me i ra ka rruga paralele me piacen ish 5 herojt e andej?
isha tu ardh nga isaja dhe ajo pjes ishte e lagt prandaj vetem nga gjuadoli ishte that

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
lissandro
Thu Jun 23 2011, 01:57pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Per ke e keni fjalen ju, per njerzit apo qytetin.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 1.7263 sec, 1.5648 of that for queries. DB queries: 50. Memory Usage: 2,810kB