Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ku te shkarkojme filma falas?
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::bud::
Mon Oct 12 2009, 07:41pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
trokit ketu

Ka shum po kjo faqe me duket e thjeshte dhe filmat shkarkohen me shpejt
movie-forumz.org

Na sugeroni edhe ju nje websit tjeter.
Back to top
- Stella -
Mon Oct 12 2009, 08:14pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Un per vedi i shkarkoj me Torrent qe asht nji program qe shkarikohet prej internetit e ku munesh me shkariku gjithca jo vetem filma!

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Mon Oct 12 2009, 08:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
**STELLINA** ka shkruar:

Un per vedi i shkarkoj me Torrent qe asht nji program qe shkarikohet prej internetit e ku munesh me shkariku gjithca jo vetem filma!Ene une. Per nji motor kerkimi torrent shume te mire trokit ketu
Kurse per serite televizive trokit ketu
Back to top
Gurabi
Sun Oct 18 2009, 03:50am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a duhet me pas acount te kjo adresa miri stalina se s ja paskam idene cka me ba:(

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Oct 18 2009, 04:06am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Gurabi une i marr filmat prej trokit ketu dhe perdori utorrent me i download... Mundesh me e gjete ne google dhe ndjek hapat asht bajagi e thjeshte...
Ps mos harro me lexu komentet qe shkruajne njerezit se aty mundesh me pa a ja vlen me e shkarku filmin ose ca don ti me shkarku...nje emer i sigurte qe une e kam pa problem asht axxo te tane filmat e tij jane te paster dhe s'ke deshtim..uroj te te ndihmoje sado pak shikim te kandshem ...

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sun Oct 18 2009, 02:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
a-cat ka shkruar:

Gurabi une i marr filmat prej trokit ketu dhe perdori utorrent me i download... Mundesh me e gjete ne google dhe ndjek hapat asht bajagi e thjeshte...
Ps mos harro me lexu komentet qe shkruajne njerezit se aty mundesh me pa a ja vlen me e shkarku filmin ose ca don ti me shkarku...nje emer i sigurte qe une e kam pa problem asht axxo te tane filmat e tij jane te paster dhe s'ke deshtim..uroj te te ndihmoje sado pak shikim te kandshem ...A-cat ke te drejte qe i merr shkarkimet aty se Mininova asht ma i miri per momentin.The PiratBay humbi ne gjygj kurse i preferumi i jemi Demonoid (asht gjysme privat) ka probleme teknike.

Per axxo-n.Ka kene mbreti i filmave per cilesine qe na ka ofru po fatkeqesisht ka qe vitin e kalum qe nuk ka postu ma/
Vlera pak a shume te sigurta per momentin jane FxM,FxG dhe DiAMANT/
Ishalla axxo kthehet prap.
Bravo edhe ty se keke e mire informume mbi boten e torrentit/

Tesh po mundohem me ndihmu pak Gurabijen e ata qe kane nevoje ma marr vesht per çka e kena fjalen e si me shkarku filma te cilesise shume te mire/


Back to top
Al Bundy
Sun Oct 18 2009, 02:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabi ka shkruar:

a duhet me pas acount te kjo adresa miri stalina se s ja paskam idene cka me ba:(Gurabija nuk ke nevoje kerkund per account.

Nqs don me shkarku me torrent ka dy gjana qe te duhet me ba.

E para ; shko te ky siti trokit ketu ,shkarko programin uTorrent dhe instaloje.(2 min pune asht).Asht ky program qe lejon shkarkimin e fileve te ndryshme/

E dyta;shkon te ai siti qe te sugjeroi a-cat(Mininova) se asht ma i miri per momentin dhe fillon e kerkon per çka ke qejf me shkarku.Gjithçka asht e organizume me kategori dhe kerkimi bahet i kollajte/

Kur e gjen kliko 'Download torrent' dhe hopla ,programi qe ke instalu ma heret (uTorrent) hapet automatikisht dhe fillon me ta shkarku filmin psh/

Keshilla:Nqs don me shkarku filma lexo postimin e a-cat dhe timin pak ma siper per me zgjedh cilesine.Emri i torrentit duhet me perfundu ne rastin e filmave me DvDRip dhe me axxo,TxM,FxG ose Diamont.Kto jane pseudonimet e disa personave qe vejne filma me cilesi shume te mire.Si thot a-cat,lexo komentet se qa thojne te tjeret qe e kane shkarku para tejet per cilesine e torrentit/

Mos kesh frike po fillo e luj me shkarkimet se keshtu meson.Nqs ke ndonje pytje ose kerkon me shkarku ndonje film specifik ,mundesh me pyt pa frike se ktu jena na/

Have fun!
Back to top
Gurabi
Mon Oct 19 2009, 02:51am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
flm shume te dyve . do provoj

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
tupac
Tue Apr 13 2010, 09:39am

Registered Member #3810
Joined: Sun Feb 07 2010, 10:35pm

Posts: 5
trokit ketu edhe ketu keni disa adresa per me pa filma...:)
Back to top
Al Bundy
Tue Apr 13 2010, 09:50am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Bana nji prove te website i masiperm.

Cilesia e filmave duket mjaft e mire.Problemi asht qe duhet me pas shpejtesi internetit te madhe per me mujt mi pa ne full screen.Back to top
Alterran
Tue Apr 13 2010, 10:23am
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
nqs shkarkoni me torrent, mininova.org e kan mbyll sepse kan pas probleme me copyrightet. hala punon thepiratebay.org po kajher aty ka shum gjana fallso. shikoni postet qe jan te vume pre userave qe kan nji si kafk e koca jeshil ose boj roz sepse ata jan te sigurt.
kurse persa i perket marrjes me shpejtesi te madhe, e kam fjalen per ato qe kan konto ne rapidshare, jan 3 forume qe perdori un. i pari edhe ma i miri me duket trokit ketu i dyti asht trokit ketu edhe i treti trokit ketu . kuptohet duhet me ken i rregjistrum qe me pa postet por nuk te merr ma shum se 30sekonda koh me u rregjistru te sejcili.
kurse per ato qe nuk kan konto premium shkoni tek trokit ketu

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Al Bundy
Tue Apr 13 2010, 10:31am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Po m'duken shume interesante do filma prej website te sugjerum nga Alterran.Tamn per mu:D
Ma seriozisht,interesante edhe kto ma siper megjithese Rapidshare si e kam permend edhe para pak kohesh i konsideron ata qe shkarkojne material copyrighted si kriminela.

Kur per torrent kam pas hap nji teme taman per ate pune trokit ketu dhe une jam i pari qe kisha pas qejf me lexu info te reja mbi ate teme.Back to top
MiCoLjA
Tue Apr 13 2010, 10:37am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
Miri74 ka shkruar:

**STELLINA** ka shkruar:

Un per vedi i shkarkoj me Torrent qe asht nji program qe shkarikohet prej internetit e ku munesh me shkariku gjithca jo vetem filma!Ene une. Per nji motor kerkimi torrent shume te mire trokit ketu
Kurse per serite televizive trokit ketuune perdori toorentz por per serit televizive se kisha dit thnx miri kam shum telenovela pa pa

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Alterran
Tue Apr 13 2010, 12:10pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
Miri74 ka shkruar:

Po m'duken shume interesante do filma prej website te sugjerum nga Alterran.Tamn per mu:D
Ma seriozisht,interesante edhe kto ma siper megjithese Rapidshare si e kam permend edhe para pak kohesh i konsideron ata qe shkarkojne material copyrighted si kriminela.

Kur per torrent kam pas hap nji teme taman per ate pune trokit ketu dhe une jam i pari qe kisha pas qejf me lexu info te reja mbi ate teme.hahaha miri. pa edhe aja faqja don me gjet sponsor me u majt hap mar. ata rreklamat nuk te prishin pun ty apa ja? biles mund te gjesh najgja qe mund te te pelqejn aty

ku t'shkunen syt edhe ty sa hape faqen


mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
Vaskja
Wed Dec 08 2010, 02:00am
Why drink and drive When you can smoke and fly,,,XD

Registered Member #1500
Joined: Mon Dec 17 2007, 10:29pm

Posts: 3617
per ata qe nuk e pertypin mire anglishten por ja kan haberin italishte ky per mu asht siti ma i mir he per he nese nuk e shijn si puna e linkstreaming qe ishte super filmat e fundit i vejn qe ne fillim nese ala nuk kan dal ne itali nje pjes te mire i vejn me sub-ita nji te met qe kan asht se vonojn me uploadu qualitetet e mira masi filmi ka do kohe qe ka dal...persa i peret databases azhornojn me nga 5-10 filma ne dite nga te qe te gjitha viteve linku:
trokit ketu


Back to top
SuperGirl
Wed Dec 08 2010, 09:15am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Alterran ka shkruar:

nqs shkarkoni me torrent, mininova.org e kan mbyll sepse kan pas probleme me copyrightet. hala punon thepiratebay.org po kajher aty ka shum gjana fallso. shikoni postet qe jan te vume pre userave qe kan nji si kafk e koca jeshil ose boj roz sepse ata jan te sigurt.
kurse persa i perket marrjes me shpejtesi te madhe, e kam fjalen per ato qe kan konto ne rapidshare, jan 3 forume qe perdori un. i pari edhe ma i miri me duket trokit ketu i dyti asht trokit ketu edhe i treti trokit ketu . kuptohet duhet me ken i rregjistrum qe me pa postet por nuk te merr ma shum se 30sekonda koh me u rregjistru te sejcili.
kurse per ato qe nuk kan konto premium shkoni tek trokit ketuedhe pse te torrenti kam gjet shum libra e gjana qe mkane hi n'pune, filmat vazhdoj me i shkarku me rapidshare sepse asht ma i shpejte (premium).
Nji tjeter pervec ktyne qe ka than alterrani asht trokit ketu e perdori gjithmone per filma e serialeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Feb 10 2011, 02:53pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Kjo website, thesar per kujtese dhe ideale me zgjedhe cilin film me download trokit ketu

I care and I wish well!

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2718 sec, 0.0759 of that for queries. DB queries: 58. Memory Usage: 2,934kB