Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Sporti
 
<< Previous thread | Next thread >>
FC INTERNAZIONALE Wall (Boys Nord)
Go to page  1 2 3 ... 25 26 27
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
babo
Sat Oct 24 2009, 09:09am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Kush nuk asht interist ma mire te dale menjehere prej ketu... [-X


Cdo gja per ekipin INTER

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sat Oct 24 2009, 09:10am


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
L'ennesimo record del capitano
Javier Zanetti stasera toccherà le 139 presenze consecutive con l'Inter
(1)
Capitano nerazzurroMILANO - I 36 anni non gli pesano per niente. Anzi, Javier Zanetti ha davvero la condizione fisica di un ragazzino. Il capitano dell'Inter stasera con il Catania giocherà la 139a gara consecutiva: un record. "Ci vuole fortuna, oltre che dedizione al lavoro. - dice l'argentino alla 'Gazzetta dello Sport' - Anche un po' di febbre potrebbe metterti ko, ma così non è stato. Io poi in allenamento do sempre il massimo, come se fosse una finale di Champions League". Proprio in Europa l'Inter balbetta. "Non è una questione psicologica, è solo una competizione molto diversa dove anche solo un piccolo errore ti mette fuori gioco. Ma tranquilli, non usciremo da girone...".

M.D.F.Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Sat Oct 24 2009, 03:13pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
babo ka shkruar:

Kush nuk asht interist ma mire te dale menjehere prej ketu... [-X


Cdo gja per ekipin INTERedhe mas me me than ti dal veteBack to top
LEONS
Sat Oct 24 2009, 03:19pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
Harrova me shtu diçka Viva la SudBack to top
Shoku Noc
Sat Oct 24 2009, 05:56pm

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
LEONS ka shkruar:

Harrova me shtu diçka Viva la Suda Milano siamo noi..........

Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
Shoku Noc
Sat Oct 24 2009, 05:57pm

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
babo ka shkruar:

L'ennesimo record del capitano
Javier Zanetti stasera toccherà le 139 presenze consecutive con l'Inter
(1)
Capitano nerazzurroMILANO - I 36 anni non gli pesano per niente. Anzi, Javier Zanetti ha davvero la condizione fisica di un ragazzino. Il capitano dell'Inter stasera con il Catania giocherà la 139a gara consecutiva: un record. "Ci vuole fortuna, oltre che dedizione al lavoro. - dice l'argentino alla 'Gazzetta dello Sport' - Anche un po' di febbre potrebbe metterti ko, ma così non è stato. Io poi in allenamento do sempre il massimo, come se fosse una finale di Champions League". Proprio in Europa l'Inter balbetta. "Non è una questione psicologica, è solo una competizione molto diversa dove anche solo un piccolo errore ti mette fuori gioco. Ma tranquilli, non usciremo da girone...".

M.D.F.

Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
Shoku Noc
Sat Oct 24 2009, 06:00pm

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
Ose ma mirè... In ITALIA SIAMO NOI........Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
Shoku Noc
Sat Oct 24 2009, 06:06pm

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
Noi siamo il MONDO !!!!!!


Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:01am

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
ashtasori ka shkruar:

LEONS ka shkruar:

Harrova me shtu diçka Viva la Suda Milano siamo noi..........
Puoi gridarlo fin ke vuoi ma a Milano siamo noi
Back to top
shkodra
Sun Oct 25 2009, 09:23am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahaahahhahhaa nuk e di pse mburren interista me ineter...ah po harrova se shpenzon shum dinaro e nuk fiton asi gja.....me vjen keq me ju than po historia flet vetem per nje skuader ne itali.la vecchia signora.......

no comment......
Back to top
Xhulio8
Sun Oct 25 2009, 09:24am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265


Urime per fitoren 2 - 1 ndaj Catania
Back to top
shkodra
Sun Oct 25 2009, 09:27am

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ju a la nuk keni kuptu se internazionalat ne itali nuk bajn hajr...duhet me ken skuader italiane me fitu sic jane nja 2 te tjera....

no comment......
Back to top
Xhulio8
Sun Oct 25 2009, 09:30am
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
shkodra me vjen keq me te thane se me the rradhen tjeter une nuk marr vesht prej futbollit ..po kjo fc internacionle ,,,eshte skuader italiane ,,dhe per shkurt internacionale quhet Inter ...besoj se Interin e njef si skuader
Back to top
Shoku Noc
Sun Oct 25 2009, 05:18pm

Registered Member #2946
Joined: Mon May 04 2009, 09:14am

Posts: 147
shkodra ka shkruar:

hahaahahhahhaa nuk e di pse mburren interista me ineter...ah po harrova se shpenzon shum dinaro e nuk fiton asi gja.....me vjen keq me ju than po historia flet vetem per nje skuader ne itali.la vecchia signora.......


Dinarin ka 20 vjet qe e ka hek serbija... noi all massimo abbimo TANTI EUROOO.... E keto euro te pakten ju japim furiklasave qe e meritojne dhe jo dezinjatorve albitral,drejtorave televiziv etj sic keni ba ju della vecchia signora( diciamo!) Ma vergoniatevi....

[ Edited Sun Oct 25 2009, 05:19pm ]
Shqiptar me gjak....
Shqiptar me emer....
Ilir me fis...
Shkodrane me zemer!!!

Back to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:07pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
ashtasori ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

hahaahahhahhaa nuk e di pse mburren interista me ineter...ah po harrova se shpenzon shum dinaro e nuk fiton asi gja.....me vjen keq me ju than po historia flet vetem per nje skuader ne itali.la vecchia signora.......


Dinarin ka 20 vjet qe e ka hek serbija... noi all massimo abbimo TANTI EUROOO.... E keto euro te pakten ju japim furiklasave qe e meritojne dhe jo dezinjatorve albitral,drejtorave televiziv etj sic keni ba ju della vecchia signora( diciamo!) Ma vergoniatevi....HGAGHGHAGHAGHAGAHG Fuoriclase tek INTERI , po ku ka pas Interi fuoriclase ma kyt e ka than edhe Ibrahimoviç se tek Interi ka pak lojtar qe bajn diferencen

viva Milan
Back to top
babo
Sun Oct 25 2009, 07:20pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
ashtasori te marrsha te ligat ti kenke per ket pune, e ke ba leons per uje te ftohte
shume te bukura fotot

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:27pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
babo ka shkruar:

ashtasori te marrsha te ligat ti kenke per ket pune, e ke ba leons per uje te ftohte
shume te bukura fotot
hahahahahahahhaha babo tesh ja ka fillu tu u marr me foto ky ASHTASORI se me kupa ja kena kalu na, skeni ça me than ma qe INTER-DINAMO KIEV 2-2Back to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:28pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
prit se po ta qes nji foto te bukur i tesh qe i shkon shum InteritBack to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:29pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
.
Back to top
babo
Sun Oct 25 2009, 07:30pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sun Oct 25 2009, 07:30pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
babo
Sun Oct 25 2009, 07:32pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127


Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:32pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887
ashtasori ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

hahaahahhahhaa nuk e di pse mburren interista me ineter...ah po harrova se shpenzon shum dinaro e nuk fiton asi gja.....me vjen keq me ju than po historia flet vetem per nje skuader ne itali.la vecchia signora.......


Dinarin ka 20 vjet qe e ka hek serbija... noi all massimo abbimo TANTI EUROOO.... E keto euro te pakten ju japim furiklasave qe e meritojne dhe jo dezinjatorve albitral,drejtorave televiziv etj sic keni ba ju della vecchia signora( diciamo!) Ma vergoniatevi....shife

Back to top
LEONS
Sun Oct 25 2009, 07:35pm

Registered Member #2969
Joined: Sun May 10 2009, 04:23pm

Posts: 1887[ Edited Sun Oct 25 2009, 07:36pm ]Back to top
babo
Sun Oct 25 2009, 07:39pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
LEONS ka shkruar:

ashtasori ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

hahaahahhahhaa nuk e di pse mburren interista me ineter...ah po harrova se shpenzon shum dinaro e nuk fiton asi gja.....me vjen keq me ju than po historia flet vetem per nje skuader ne itali.la vecchia signora.......


Dinarin ka 20 vjet qe e ka hek serbija... noi all massimo abbimo TANTI EUROOO.... E keto euro te pakten ju japim furiklasave qe e meritojne dhe jo dezinjatorve albitral,drejtorave televiziv etj sic keni ba ju della vecchia signora( diciamo!) Ma vergoniatevi....shife


ju jeni fajtore po aq sa Juventus po thuj ishte Berlusconi e ja hodhet

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 25 26 27  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2800 sec, 0.1045 of that for queries. DB queries: 61. Memory Usage: 3,058kB