Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Trupi - Shëndeti - Mjeksia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Dhurimi i organeve
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
one
Thu Apr 11 2013, 08:48am

Registered Member #4626
Joined: Thu Sep 15 2011, 08:38am

Posts: 3
JAM kundra

[ Edited Thu Apr 11 2013, 08:52am ]
Back to top
Al Bundy
Thu Apr 11 2013, 10:30am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
((S)) ka shkruar:

JAM kundraPo pse psh je kundra? Dhurimi i organeve mund ti shpetoje jeten nji femije bjen fjala?
Back to top
~*Christel*~
Thu Apr 11 2013, 01:29pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Oh yes I would give everything...regarding fat

Seriozisht tesh
Une jam pro dhurimit te organeve. Nuk kisha rrefuzu asiher me i dhuru neseai person do te kishte minimumin e shpreses per me shpetu nga nji transplant i tille.
Madje une e kam kshu si amanet, edhe nese vdes (ptu, ptu larg qoft) nese dikujt i bajne pune, organet e mija du me i dhuru.

Lajmi i keq asht kam me ken nja 80 vjece e s'kane me i vlejt dreqit nji lek
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 02:03pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
~*Christel*~ ka shkruar:

Oh yes I would give everything...regarding fat

Seriozisht tesh
Une jam pro dhurimit te organeve. Nuk kisha rrefuzu asiher me i dhuru neseai person do te kishte minimumin e shpreses per me shpetu nga nji transplant i tille.
Madje une e kam kshu si amanet, edhe nese vdes (ptu, ptu larg qoft) nese dikujt i bajne pune, organet e mija du me i dhuru.

Lajmi i keq asht kam me ken nja 80 vjece e s'kane me i vlejt dreqit nji lek


U bafsh 100


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Thu Apr 11 2013, 02:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Fat du me dhuru edhe un. Qysh tesh qe jam gjalle, nese ka kush nevojeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 02:06pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

Fat du me dhuru edhe un. Qysh tesh qe jam gjalle, nese ka kush nevoje


Po vehem ne rralle me dhuru fat vende vende ama


I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Thu Apr 11 2013, 02:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Fat du me dhuru edhe un. Qysh tesh qe jam gjalle, nese ka kush nevoje


Po vehem ne rralle me dhuru fat vende vende ama
Edhe un vende vende. Tula anash belit, edhe boobsBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 02:14pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
SuperGirl ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Fat du me dhuru edhe un. Qysh tesh qe jam gjalle, nese ka kush nevoje


Po vehem ne rralle me dhuru fat vende vende ama
Edhe un vende vende. Tula anash belit, edhe boobs


Da vende, s'lujn edhe me dashte une so mire s'jam kontra hahaha

I care and I wish well!

Back to top
~*Christel*~
Thu Apr 11 2013, 02:31pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
une jap fat-in e my back...i got pleeeeeeeentiiii
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 02:32pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
You girls shut up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S'keni fat kund po ne tru

I care and I wish well!

Back to top
Gurabi
Thu Apr 11 2013, 02:36pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Gjest i bukur. Tu pa. E ni. Sa jete pshtohen prej dhurimi te organeve. Skam pse. Mas me. Ken. Ok me te :-)

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
~*Christel*~
Thu Apr 11 2013, 02:36pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Per ne tru s'ka gja, po vec mos ta kena neper trup kund
Back to top
- Stella -
Thu Apr 11 2013, 05:19pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Teshti me than t'drejten un kur te vdes e kishe lan me dhuru organet se m'duket nji gjest solidarizmit tuj ken se mu s'kan me mu dasht gja (kur t'vijn dekiku ). M'duket gja me sens.
Perca mas mi ba ndere nje personit qe asht n'gjendje kritike? Nqs Zoti e ka shkru per mu mas me jetu ma,dikush tjeter kishte me jetu fale mejet.


Persa i perket tulave duhet me than qe ifije duhet me pas se kot se kena emnin gra,duhet me pas ca me prek

(Si e si me justifiku tulat e mi hahahah.)

[ Edited Thu Apr 11 2013, 05:30pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Al Bundy
Thu Apr 11 2013, 06:24pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

Fat du me dhuru edhe un. Qysh tesh qe jam gjalle, nese ka kush nevoje


Po vehem ne rralle me dhuru fat vende vende ama
Edhe un vende vende. Tula anash belit, edhe boobsQeshni ju qeshni po kinezet bajn rradhe per organ(et) e zezakve
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 10:34pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
S~erenity ka shkruar:

jam shume dakort, dhe jam donor..me ba me ndodh..


Oj ti ku vete? Ne kjosha une gjalle, s'po te preke kush gja hahahhaha me mbildhet nje si kocke mu ne gisht e s'la firme kund hahaha Konsideroje me e nderru kete mendim hahhaa


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 10:39pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

S~erenity ka shkruar:

jam shume dakort, dhe jam donor..me ba me ndodh..


Oj ti ku vete? Ne kjosha une gjalle, s'po te preke kush gja hahahhaha me mbildhet nje si kocke mu ne gisht e s'la firme kund hahaha Konsideroje me e nderru kete mendim hahhaaKam parandjenje se ke fillu me u lidhe shpirterisht me organet e s'po i jep gja kujt. Kam dallu kto kohet e fundit nje lidhje te vecante qe se ndan kush


I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu Apr 11 2013, 10:43pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

ⓐ-ⓒⓐⓣ ka shkruar:

S~erenity ka shkruar:

jam shume dakort, dhe jam donor..me ba me ndodh..


Oj ti ku vete? Ne kjosha une gjalle, s'po te preke kush gja hahahhaha me mbildhet nje si kocke mu ne gisht e s'la firme kund hahaha Konsideroje me e nderru kete mendim hahhaaDeshta me shtu per mend e zemer qe ke, shkon e ja u jep per se gjallit hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me te lane kush
Kam parandjenje se ke fillu me u lidhe shpirterisht me organet e s'po i jep gja kujt. Kam dallu kto kohet e fundit nje lidhje te vecante qe se ndan kush

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2709 sec, 0.0975 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,914kB