Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Somalezi 112-vjecar ,Martohet me vajzen 17-vjecare
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Xhulio8
Thu Nov 05 2009, 06:31pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Me qindra njerëz kanë marrë pjesë në një ceremoni martesore, në Somalinë qendrore, ku një 112-vjeçar është martuar me një vajzë 17-vjeçe.

Ahmed Muhamed Dore, somalez që ka 18 fëmijë dhe 5 gra, ka thënë se, do të kishte dëshirë të ketë fëmijë edhe me gruan e tij të re, Sagi Abdulleh, që ka vetëm 17 pranvera.

“Sot më ka ndihmuar Zoti ta realizoj ëndrrën time”, ka thënë Dore pas ceremonisë martesore.

"Nuk e kam detyruar, mirëpo e kam shfrytëzuar përvojën që kisha, për ta bindur në dashurinë time, prandaj, edhe u martuam”, ka thënë Dore.
Back to top
❤Bambolina❤
Thu Nov 05 2009, 06:41pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
Shkodran-Xh ka shkruar:

Me qindra njerëz kanë marrë pjesë në një ceremoni martesore, në Somalinë qendrore, ku një 112-vjeçar është martuar me një vajzë 17-vjeçe.

Ahmed Muhamed Dore, somalez që ka 18 fëmijë dhe 5 gra, ka thënë se, do të kishte dëshirë të ketë fëmijë edhe me gruan e tij të re, Sagi Abdulleh, që ka vetëm 17 pranvera.

“Sot më ka ndihmuar Zoti ta realizoj ëndrrën time”, ka thënë Dore pas ceremonisë martesore.

"Nuk e kam detyruar, mirëpo e kam shfrytëzuar përvojën që kisha, për ta bindur në dashurinë time, prandaj, edhe u martuam”, ka thënë Dore.


sa te marr ka kjo bot..me e marr ka ken ajo qe e ka marr per burr por per pasuri me siguri ku arrin njerzit pfff..

[ Edited Thu Nov 05 2009, 06:41pm ]
Back to top
Xhulio8
Thu Nov 05 2009, 06:44pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
SeRiOuS GiRl ka shkruar:

Shkodran-Xh ka shkruar:

Me qindra njerëz kanë marrë pjesë në një ceremoni martesore, në Somalinë qendrore, ku një 112-vjeçar është martuar me një vajzë 17-vjeçe.

Ahmed Muhamed Dore, somalez që ka 18 fëmijë dhe 5 gra, ka thënë se, do të kishte dëshirë të ketë fëmijë edhe me gruan e tij të re, Sagi Abdulleh, që ka vetëm 17 pranvera.

“Sot më ka ndihmuar Zoti ta realizoj ëndrrën time”, ka thënë Dore pas ceremonisë martesore.

"Nuk e kam detyruar, mirëpo e kam shfrytëzuar përvojën që kisha, për ta bindur në dashurinë time, prandaj, edhe u martuam”, ka thënë Dore.


sa te marr ka kjo bot..me e marr ka ken ajo qe e ka marr per burr por per pasuri me siguri ku arrin njerzit pfff..


pse te marre maj shoqi ka 18 femije e 5 gra ,,
lol me sa duket ne moshen 112 vjecare don mi ba edhe nja dy binjake ...lol
Back to top
❤Bambolina❤
Fri Nov 06 2009, 09:17pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
Xhulio ka shkruar:

SeRiOuS GiRl ka shkruar:

Shkodran-Xh ka shkruar:

Me qindra njerëz kanë marrë pjesë në një ceremoni martesore, në Somalinë qendrore, ku një 112-vjeçar është martuar me një vajzë 17-vjeçe.

Ahmed Muhamed Dore, somalez që ka 18 fëmijë dhe 5 gra, ka thënë se, do të kishte dëshirë të ketë fëmijë edhe me gruan e tij të re, Sagi Abdulleh, që ka vetëm 17 pranvera.

“Sot më ka ndihmuar Zoti ta realizoj ëndrrën time”, ka thënë Dore pas ceremonisë martesore.

"Nuk e kam detyruar, mirëpo e kam shfrytëzuar përvojën që kisha, për ta bindur në dashurinë time, prandaj, edhe u martuam”, ka thënë Dore.


sa te marr ka kjo bot..me e marr ka ken ajo qe e ka marr per burr por per pasuri me siguri ku arrin njerzit pfff..


pse te marre maj shoqi ka 18 femije e 5 gra ,,
lol me sa duket ne moshen 112 vjecare don mi ba edhe nja dy binjake ...lol


deka pse sthu ti ai keka ne moshen me te bukur te rinis gagagagagagaga
Back to top
babo
Fri Nov 06 2009, 09:51pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
foto a ka kund, se si e pabesushme po me duket.
jo se e ke shkru ti Xhulio, me kupto, me duket i pabesushem si lajm

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Xhulio8
Fri Nov 13 2009, 02:21pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265


Somalezi 112-vjeçar, martohet me vajzën 17-vjeçare

babo ikyt foto kishin hell
Back to top
babo
Fri Nov 13 2009, 03:06pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Shkodran-Xh ka shkruar:Somalezi 112-vjeçar, martohet me vajzën 17-vjeçare

babo ikyt foto kishin hellbobob katastrofe

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Gurabi
Fri Nov 13 2009, 03:29pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
maniakuuuuuuuuuuuuu

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Xhulio8
Fri Nov 13 2009, 07:44pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Gurabia ka shkruar:

maniakuuuuuuuuuuuuu


hahahahahahahahahahahaahhahaa gurabi hahahahahahahahaa
Back to top
Xhulio8
Fri Nov 13 2009, 07:45pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
babo ka shkruar:

Shkodran-Xh ka shkruar:Somalezi 112-vjeçar, martohet me vajzën 17-vjeçare

babo ikyt foto kishin hellbobob katastrofe


taman qe eshte katastrofe
Back to top
L€OÑ
Mon Jul 26 2010, 07:28pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
alla alla qa snin njiri , kyj vajzen do ta ken ba mu martu me zori se ska mundesi mu ba nji gja e till.
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3687 sec, 0.0917 of that for queries. DB queries: 47. Memory Usage: 2,723kB