Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ku po e con vendin kjo klase politike?
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Fri Jan 21 2011, 09:01pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
'bagti' fjala e pershtatshme...ose 'shtaz'!! :-?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Fri Jan 21 2011, 09:05pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Po i rreshtoj une disa prej kelusheve dhe femijeve te tyne qe drejtojne Shqipnine tesh 20 vjet ne gjoja demokraci;
Skender Gjinushi, Sali Berisha, Gramoz Ruçi te ndjekun prej Ilir Metes, Genc Rulit, Edi Rames & Kompani.Back to top
Cen Durimadhi
Fri Jan 21 2011, 09:07pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
no koment per momentin sma ka marr menja kurr se pa kthena para 14 vjetve


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
guest
Fri Jan 21 2011, 09:15pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
Miri74 ka shkruar:

Po i rreshtoj une disa prej kelusheve dhe femijeve te tyne qe drejtojne Shqipnine tesh 20 vjet ne gjoja demokraci;
Skender Gjinushi, Sali Berisha, Gramoz Ruçi te ndjekun prej Ilir Metes, Genc Rulit, Edi Rames & Kompani.


na si popull jena te pafuqishem dhe nuk mund te ndryshojm gja sepse kontrollojn gjithca. por mendoj se duhet me u cu populli ne demostrate paqesore dhe me ju than jo te gjitheve pa perjashtin se ne cilin krah jane rreshtu.

p.s cen nuk paske shku ne demostrate ti.


Back to top
Cen Durimadhi
Fri Jan 21 2011, 09:22pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
un jam pencionist ma , nji per familje na perfaqson ball
lene se deshta me u nis e na i kan blloku rrugt sna lajn me kalu
jena ba si nenstacion mediet 2 televizora
njeni rrin te top news non stop PA za veq me pa figuren live
tjetri rrin te top-channel , alsat , vizion plus edhe klan

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Fri Jan 21 2011, 09:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
guest ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Po i rreshtoj une disa prej kelusheve dhe femijeve te tyne qe drejtojne Shqipnine tesh 20 vjet ne gjoja demokraci;
Skender Gjinushi, Sali Berisha, Gramoz Ruçi te ndjekun prej Ilir Metes, Genc Rulit, Edi Rames & Kompani.


na si popull jena te pafuqishem dhe nuk mund te ndryshojm gja sepse kontrollojn gjithca. por mendoj se duhet me u cu populli ne demostrate paqesore dhe me ju than jo te gjitheve pa perjashtin se ne cilin krah jane rreshtu.
....Guest qa me thane? Njat mendoj edhe une po kam frike se jana e kena me ken peng e klases se flliqun politike qe na mban peng tesh 20 vjet.Back to top
Cen Durimadhi
Fri Jan 21 2011, 09:23pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
papapap sa i rrevoltum tu fol Ngjela , fjalim i bukur
Ca po bahet neser ? Si mendon ti guest ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Al Bundy
Fri Jan 21 2011, 09:28pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ngjela asht nji idiot e gjyse, me sklerose e matuf sa s'ka ku shkon ma. Ne vend qe mi kyç n'azil t'pleqve i japin fjalen ne televizor. Edhe surrati i tij asht pjes e politikes shqiptare? Ptuh.Back to top
guest
Fri Jan 21 2011, 09:34pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
sdi ca me than as nuk ka ca me than. ma mir po dal iher edhe nuk po i fus vedit kot stres.


Back to top
Cen Durimadhi
Fri Jan 21 2011, 09:34pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
ja gjynah , ca hekme me u ba njerz tesh po na e prishin edhe i her , tesh me fol rrealitetin pa as i an politike .
un e pranoj se jam socialis po jo nket mnyr per syt ballit
A ka ma marre se ishtu , mthoni ju .....
Zdi ku kam pa shkru se maj mend , kam pa than i fjal se iky asht i njejti popull si bani per enverin ka me ba gjithmon
shqiptart zbahen kurr njerz e pik
nuk flas ma tesh , Guest mas me gicilo ma ap

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Cen Durimadhi
Fri Jan 21 2011, 09:36pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
guest ka shkruar:

sdi ca me than as nuk ka ca me than. ma mir po dal iher edhe nuk po i fus vedit kot stres.


hahahahaha na jena msu knej ka shqipnia skena strese tjera , ita strese pa na majn gjall , ju keni pshtu pa ju tham si keni ik , nigjone i ket tmarrin

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
**Rusjane**
Fri Jan 21 2011, 09:50pm
" It is not Life that is wrongly made, it is humans that don't live right ! "

Registered Member #404
Joined: Wed Jan 24 2007, 01:33am

Posts: 1615
Qe ku po e qon ne vdekje ( ky eshte nje nga viktimat) e shkreta nane

Moderuar nga Christel!
Permbajtja e fotos, sado realiste, asht e rande!

[ Edited Sat Jan 22 2011, 11:53am ]
Back to top
Cen Durimadhi
Fri Jan 21 2011, 10:45pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
edi rama ca hoqi me e ba tiranen , sot e prishi vet me ket protestet , skan lan tretuare e pem pa djeg e shkatrru
Hajde i sjut hajde

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
shkodrani ne mergim
Sat Jan 22 2011, 01:20am
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
**Rusjane** ka shkruar:

Qe ku po e qon ne vdekje ( ky eshte nje nga viktimat) e shkreta nane


Eshte po nja dore qe vrau edhe ne shkoder dhe po vazhdon perseri me gjakderdhje.Shihni dhe filmin se nga e hanger plumbin ai demonstruesi tjeter,qe ishte me duar ne xhepa,nuk po gjuante me gur kerkend etj etj.I kam ndjekur me vemendje lajmet direkt ne dy tre kanale,dhe eshte per te ardhur keq ,se cfare provokimi i bene asaj turme,atyre njerezve.Nje idiot si Sala,apo nje bibe a shake si Jozi dhe nje debil si Imami apo nje kopil si Luli meritojne ate qe dikur Dulla iu ka bere njerezve qe i ka dergu ne internim dhe e i ka torture.Flasin per bllokmena duke harruar sala vehtin prej ka vjen,flet kunder komunistave ku e ke mbushur partine e veht apo qeverine me ish komunista apo djem sekretaresh partish.Ai njeri apo ajo qeveri duhet larguar 1 ore e me pare.Durimi ka nje kufi.Te jemi realiste dhe te mos flasim simbas shijeve politike.

[ Edited Sat Jan 22 2011, 12:01pm ]
Back to top
West****
Sat Jan 22 2011, 02:28am

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Mu me duket sikur kan perdore snjapera simas filmit, t'pakten kshtu me duket mazamakeq
Back to top
:::ShkoderZemer
Sat Jan 22 2011, 04:42am


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Nga CNN

"Some of the protesters threw stones and Molotov cocktails at some of the more than 1,000 police who were at the scene, ostensibly to provide security. Authorities responded by using water cannons in an attempt to disperse the crowds."


Nuk shkohet ne proteste paqesore me shishe "rakiet" ...


"The U.S. Embassy in Tirana issued a like-minded statement on Friday, expressing "deep regret that (the protest) was not peaceful" and calling on all sides "to abstain from provocations." Rather, the embassy pushed for "constructive dialogue and compromise to resolve the existing political differences."

Pra ambasada amerikane nje dite PARA demostrates denoi provokimet e opozites edhe sot mbas ngjarjeve njoftoni se i erdhi shume keq qe nuk u moren parasysh nga provokuesit.
Po ashtu edhe BE edhe OSBE kane thane te njejten gja.. Fjalet provokuese te opozites i kane denuar.

trokit ketu

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
:Oli-veR:
Sat Jan 22 2011, 05:57am

Registered Member #2779
Joined: Mon Mar 16 2009, 10:14am

Posts: 225


Koha shëron të gjitha plagët...
me përjashtim të një zemre të plagosur dhe te thyer si e imja !!


Back to top
Al Bundy
Sat Jan 22 2011, 11:01am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
:::ShkoderZemer ka shkruar:

Nga CNN

"Some of the protesters threw stones and Molotov cocktails at some of the more than 1,000 police who were at the scene, ostensibly to provide security. Authorities responded by using water cannons in an attempt to disperse the crowds."


Nuk shkohet ne proteste paqesore me shishe "rakiet" ...


"The U.S. Embassy in Tirana issued a like-minded statement on Friday, expressing "deep regret that (the protest) was not peaceful" and calling on all sides "to abstain from provocations." Rather, the embassy pushed for "constructive dialogue and compromise to resolve the existing political differences."

Pra ambasada amerikane nje dite PARA demostrates denoi provokimet e opozites edhe sot mbas ngjarjeve njoftoni se i erdhi shume keq qe nuk u moren parasysh nga provokuesit.
Po ashtu edhe BE edhe OSBE kane thane te njejten gja.. Fjalet provokuese te opozites i kane denuar.

trokit ketuQe ata s'kishin dale me ba demostrate me lule asht krejt e qarte prej fotove dhe pamjeve filmike qe kena pa.
Vuna re disa foto te pa-pame te ky websiti trokit ketu Duhet me kliku 'Suivant' mi shfletu te tjerat.
Back to top
LUPEN
Sat Jan 22 2011, 11:09am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
apapap çfare fotosh.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 22 2011, 11:11am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
a kan faj individat e shkret si ju kan djeg makinat
Ooooooooooo cfar popullit jena , pa na nji ket gja presim me ba rrumuj e me hi me vjell masanej si gjithmon me shperthy dyqane e magazina papapapa
Po kena hallin ktu nshkoder se po na shplajn mir se tan policin na e kan qu ntiran ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Holly
Sat Jan 22 2011, 11:27am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Shifni si vritet Kot Njeriu. OOOOO ky plaku don vjerr ne mes te Tiranes.... Oh nanes sa gjynah![ Edited Sat Jan 22 2011, 11:29am ]

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
LUPEN
Sat Jan 22 2011, 11:32am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
n'rrumuj e siper ik tjetri per lesh.

[ Edited Sat Jan 22 2011, 11:33am ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Cen Durimadhi
Sat Jan 22 2011, 11:37am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
cili plak moj holly ?

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
LUPEN
Sat Jan 22 2011, 11:37am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
tashi mu m'vjen keq per ato qe kan dek ,qe jan plagos etj etj por nuk kuptoj dicka ,,,,kur e shef qe situata asht keqsu ,jan tu u qellu nga t'gjitha ant e jan tu u djeg ,shka ma njiri i mire ne shpin tande e rri para televizorit .


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sat Jan 22 2011, 11:44am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
LUPEN ka shkruar:

tashi mu m'vjen keq per ato qe kan dek ,qe jan plagos etj etj por nuk kuptoj dicka ,,,,kur e shef qe situata asht keqsu ,jan tu u qellu nga t'gjitha ant e jan tu u djeg ,shka ma njiri i mire ne shpin tande e rri para televizorit .


Mire po thu

I care and I wish well!

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2763 sec, 0.0406 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,152kB