Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkodra dhe Politika
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ku po e con vendin kjo klase politike?
Go to page  1 2 3 4
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
guest
Wed Jan 26 2011, 01:19am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
tesh na e ke mush mendjen, jo vetem mu por te gjithe atyne qe te lexojn dhe qe kan kujtese dhe llogjike. ku ke ken kaher qe ke mungu, se me ka marr malli me lexu kodra mas bregut edhe futja kot.


Back to top
belgium
Wed Jan 26 2011, 10:26am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
guest ka shkruar:

tesh na e ke mush mendjen, jo vetem mu por te gjithe atyne qe te lexojn dhe qe kan kujtese dhe llogjike. ku ke ken kaher qe ke mungu, se me ka marr malli me lexu kodra mas bregut edhe futja kot.


Je editu se ke fy e sha.............

[ Edited Wed Jan 26 2011, 12:32pm ]
Back to top
LUPEN
Wed Jan 26 2011, 09:15pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Holly ka shkruar:

Shifni si vritet Kot Njeriu. OOOOO ky plaku don vjerr ne mes te Tiranes.... Oh nanes sa gjynah!
mos shif ate plakun ,shif aty ku kam vu ate piken e verdh ,ato tre personat te cepi i deres ,
shif sa i let dora ati ne cep ne momentin e gjujtjes.ai qe ka xhaketen ne dore.
[ Edited Wed Jan 26 2011, 09:26pm ]


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
guest
Thu Jan 27 2011, 12:51am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
edhe ket her ja hodhme me duket, kjo fale angazhimit te hujve t'u fillu prej amerikanve. tesh duhet me marr masat dhe me i parandalu situata te tilla, nuk duhet me votu as me mbeshtet ma psikopata si sali berisha, edi rama, gramoz ruci, gjinushi, ngjela & co qe e kan tregu vedin hapt ne shum raste se kush jane dhe cfare mund te bajn per pushtet.


Back to top
WORLD
Sun Oct 23 2011, 06:37pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Tash qe ka kohe qe ashte ba kjo video u harru cdo gja... E kam 1 parim per Shqiptaret: Jane i vetmi popull qe harron shpejt...Kot nuk thone qe ne Shqipni, cudia me e madhe zgjate 3 dite.... Na jena 1 popull qe sensin politik, ekonomik e social nuk e kena, nuk e njohim dhe s'i japim randesi hic.... Tan ankohen, asnje nisme konkrete...Kena shku tan jeten si prostitute politike qe pret "flamurin" e ralles per me u "eksitu", qofte ky i kuq, roze apo blu..

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Go to page  1 2 3 4  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2144 sec, 0.0378 of that for queries. DB queries: 40. Memory Usage: 2,619kB