Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour
 
<< Previous thread | Next thread >>
~Veshje per raste speciale~
Go to page  1 2 3 ... 22 23 24
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Guest2983928
Tue Oct 09 2007, 02:57am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Tue Oct 09 2007, 02:59am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Tue Oct 09 2007, 03:03am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
SuperGirl
Tue Oct 09 2007, 01:56pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Tue Oct 09 2007, 02:15pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
SuperGirl ka shkruar:

!amazed Po pse qet fiksimet e mija maj drec %-6

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Tue Oct 09 2007, 06:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Ba mos me ti dit shijet ty, kujt me ia dit unBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodra
Tue Oct 09 2007, 09:40pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
deja fotoja epare shum e bukur....complimenti...

no comment......
Back to top
Guest2983928
Sat Oct 13 2007, 03:24am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Sat Oct 13 2007, 03:25am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Sat Oct 13 2007, 03:27am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Sat Oct 13 2007, 03:35am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
Guest2983928
Sat Oct 13 2007, 03:38am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
WORLD
Sat Oct 13 2007, 09:42am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Deja Amara ka shkruar:

THJESHTE : E MERKULLUSHME !!!!!!!! ka i ngjyre te amel femnore , linja te bukura , jo shume ekstravagant ...SUPER !!!! me pelqen shume dhe kete do doja tia beja grus teme dhurat !!!![ Edited Sat Oct 13 2007, 09:44am ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
sT...
Sat Oct 13 2007, 09:42pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Sat Oct 13 2007, 09:44pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788


te thjeshte, por te kendshem

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Sat Oct 13 2007, 09:45pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
SuperGirl
Sat Oct 13 2007, 09:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Oct 13 2007, 09:55pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
gilushi
Sat Oct 13 2007, 10:00pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
SHUME TE BUKUR KETA FUSTANA,EDHE UN KAM GJET SHUM FUSTANE NE INTERNET PO NUK DI ME I SJELL KETU NE FORUM


Back to top
SuperGirl
Sat Oct 13 2007, 10:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Gilushi e ke te shpjegume te tema 'te ndihmojme njeri tjetrin' si me vu foto ne forum naq, shife iher e me trego a dinBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Oct 13 2007, 10:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sT...
Sat Oct 13 2007, 10:19pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788

Armani

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
gilushi
Sat Oct 13 2007, 10:23pm

Registered Member #1263
Joined: Fri Sep 21 2007, 05:06pm

Posts: 859
THANKS SUPER ,BOLL E PROVOVA PO NUK DI ME E BE.


Back to top
zjermi
Sat Oct 13 2007, 10:30pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
super gjej ndonje foto ku te kete dal nje vajze shkodrane, duke kalu e veshur ne rruget e Shkodres

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
SuperGirl
Sat Oct 13 2007, 10:31pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
gilushi, nqs din, mi nis me pm, edhe ti vendos une. ne pm mund ti besh browse nga pc dhe vijne direktBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 22 23 24  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3539 sec, 0.0795 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,064kB