Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Ndihme për PC
 
<< Previous thread | Next thread >>
A keni ndonje problem me komjuterin tuaj ??? Pyesni pa marre ! lol
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Tue May 08 2007, 04:51pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
A keni ndonje problem ne PC tuaj, ndonje virus, ndonje ERROR, ndonje FILE te dyshimt. A keni probleme me ndonje program , apo ju duhet ndonje program e nuk e gjeni? A keni probleme ne interrnet dhe sdini si tju jepni zgjidhje? .....
Athere pyesni pa asnje problem...
Un dhe antaret e tjer te forumit jemi ne gadishmerine tuaj..
Ju mirpresim !


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Tue May 08 2007, 05:03pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
une kam shum porbleme me pc.kush din me i ra ne te?


no comment......
Back to top
.: Deno :.
Tue May 08 2007, 05:38pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
po fol pra, na sqaro cka den ...

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodra
Tue May 08 2007, 07:11pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
po me hy me shpjegu ketu se qa du nuk maroj edhe nje vit..mgjth flm..


no comment......
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed May 09 2007, 12:35am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
PC ime nuk ndezet pa vendos kg e Inva Mules. Aman mi dergo se jam tu vdek me i degju.

Lumi Dushes
Back to top
.: Deno :.
Wed May 09 2007, 09:58am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
o denion, do ti tergoj ne fundjave pasi tani jam ne tr dhe se kam lapin e topit me vedi. Kur te shkoj ne shkoder ti nis naqja ty. mas e qaj kryt
BYE

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Z. Zamir Kaceri
Wed May 09 2007, 10:33am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Tu rrit ndera e ishalla te bahet sa dera mar boss.

Lumi Dushes
Back to top
WORLD
Wed May 09 2007, 12:07pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
bukur tema !!! ca virusi me keshillon qe mund te ejte efikase se une ne pc kam antiviren !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Wed May 09 2007, 02:07pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
o altin ,sa te bukur e paske gjet ate avatarin qe leviz. aman a po ma gjen edhe mu nje te ngjashem.

Lumi Dushes
Back to top
SuperGirl
Wed May 09 2007, 11:26pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Mua me del nje kuti e vockel qe thote ' u'r pc might be at risk' get new genuine windows, apo dicka e tille. dhe une prej inatit gjithmone klikoj te 'resolve later' dhe nuk bej asgje. ca ka pc im???? ca dreqin eshte ajo genuine windows?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Thu May 10 2007, 11:54am
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
LOL --- nese ta ban edhe nji here, merr nje lev edhe futja siper .... lol
Ka dy gjana ... ose ke naj antivirus qe ka dal jasht modet edhe qe sulmohet nga viruse te ri, por qe se kan prek hala komjuterin.. ose ma e keqja asht ( e cila menoj se asht) qe ske hic antivirus...
Nese ske antivirus me thuj te te tregoj ku me e marr nji... si me e shkarku edhe si me e instalu..
BYE

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Thu May 10 2007, 07:50pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
denion ka shkruar:

o altin ,sa te bukur e paske gjet ate avatarin qe leviz. aman a po ma gjen edhe mu nje te ngjashem.


po denion ta premtoj !!!
Po la adresen e msn e flasim
-email- ....sms jo zile loool

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Fri May 11 2007, 01:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
du edhe une keshtu fotosh, a te bej add aaa??? hahahahahha

Bossi, kam Avira Antivirus, si te duket?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Fri May 11 2007, 04:52pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
AVIRA ???????????????? Se kam degju naj here ... ose asht shum i vjeter e shum mrapa, ose ka dal mujin e fundit e kekam unee mrapa.... Po te sugjeroj AVG, kete e perdori vete edhe deri tash jam i knaqun... Ma i miri asht NORTON por ky asht shum i rand per nje PC ... Ndac me e ndrru ate qe ke me thuj te bajm naj send .. OK?

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
WORLD
Fri May 11 2007, 05:03pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
SI SE KE NIGJU MA looool
eshte me logo te kuqe hmmm Super bani maj add ska gja me fol e kam adresen bossi e ka psh

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Fri May 11 2007, 05:57pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
denion per ty :

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Fri May 11 2007, 08:34pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bossi un ejam nje hap para teje me antivirus, ec me kohen o djale...hahahahahahahah!!! Ok do shohim se ca do bejme, kur te flasim me jep nje tjeter.

Altin sa e bukur ai screensaveri i pare, me kujton veten kur kaloj pothuajse gjithe naten para pc!!! LooLBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Sat May 12 2007, 12:06pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
e thene nga super girl !!!
Altin sa e bukur ai screensaveri i pare, me kujton veten kur kaloj pothuajse gjithe naten para pc!!! LooL

super mos i trego (prapaskenat) lol po kujtojne se je me DSM 4 lol hahahah

[ Edited Sun May 13 2007, 11:24am ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
sT...
Sat May 12 2007, 07:18pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Super dhe une kam perdore avira antivirus per nje periudhe. Ecim me hapa perpara ne gocat, dhe me duhet te degjoj Bossin kur thote qe nuk marrim vesh nga teknollogjia.
Megjithate dhe une perdor avg tani, dhe me duket ok.

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Sat May 12 2007, 07:21pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
CIA, ti qe je ekspert avataresh, a mund te gjesh dhe nje te vecante per mua, pls . Nje pyetje kisha, ate adresen me lart e ke thjesht per Denionin, apo e ke vene dhe ne dispozicion te vajzave??

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 11:22am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ST...the one! ka shkruar:

CIA, ti qe je ekspert avataresh, a mund te gjesh dhe nje te vecante per mua, pls . Nje pyetje kisha, ate adresen me lart e ke thjesht per Denionin, apo e ke vene dhe ne dispozicion te vajzave??


me fol ashte !!! Nuk a dicka qe me shqeteson sikur ta kete dhe tan shkodra !!! por meqe denion se njoh me ja dhan ja lash aty kjo sdo thote se nuk a dhe per vajza (sa te kena block jena ok ) :p do ta gjej te premtoj !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 11:25am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ST...the one! ka shkruar:

CIA, ti qe je ekspert avataresh, a mund te gjesh dhe nje te vecante per mua, pls . Nje pyetje kisha, ate adresen me lart e ke thjesht per Denionin, apo e ke vene dhe ne dispozicion te vajzave??


SE KAM CIA EMRIN !!!

Ju lutem mos permendni emrat real te antarve pa lejen e tyre. BOSSI

[ Edited Sun May 13 2007, 01:10pm ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 11:26am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
per ty st...dhe one !!!MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 11:26am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
per ty prap !


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 11:28am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ose kete qe me pelqen shume angeline


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2914 sec, 0.0921 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,080kB