Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Ndihme për PC
 
<< Previous thread | Next thread >>
A keni ndonje problem me komjuterin tuaj ??? Pyesni pa marre ! lol
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
shkodra
Wed Apr 23 2008, 05:54pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
::bud:: ka shkruar:

shkodra hiqe krejt e ven te ri.
hahahahahhahh ke me hek mar bud edhe ti se na bane hor? hahahhahahahh

no comment......
Back to top
shkodra
Wed Apr 23 2008, 05:55pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
belgium ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

porbleme une kam boll ka nje jave qe nuk me punon msn sa ta hapi ne me ban mi si riavia......nuk munem em nis i-mail------per momentin besoj se mjaftojn.....cila asht zgjidhja?


hahhaahhahahahahahah ca nuk te punan ma?? si nuk ke marre hhahahhahahahahaaa shka mor djal te sexologue hhahahhahahhahahahahhahaahaaa uuuu si na korite
qa mar po em shku aty aj ma hek krejt e mes pa te hahahhahahha

no comment......
Back to top
belgium
Wed Apr 23 2008, 10:44pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
SuperGirl ka shkruar:

hahahahah....www.belgiumsherri.com po e ve edhe un te restricted sites


hhahahahahhahahahahaa super du me hap nji adress te re me ket emer ...
Back to top
belgium
Wed Apr 23 2008, 10:46pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodra ka shkruar:

belgium ka shkruar:

shkodra ka shkruar:

porbleme une kam boll ka nje jave qe nuk me punon msn sa ta hapi ne me ban mi si riavia......nuk munem em nis i-mail------per momentin besoj se mjaftojn.....cila asht zgjidhja?


hahhaahhahahahahahah ca nuk te punan ma?? si nuk ke marre hhahahhahahahahaaa shka mor djal te sexologue hhahahhahahhahahahahhahaahaaa uuuu si na korite
qa mar po em shku aty aj ma hek krejt e mes pa te hahahhahahha


hahahhahahaahhahaah sa menjen e keqe e ke mor hor po un te thash me ta kput kabllin e jo gishtin , hhahahahahaha
Back to top
shkodra
Fri Apr 25 2008, 12:54pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahhahahahahahh po cilsinoni gjanat ma ju..se gati e pata kput tu marr vesht ju hahahhahhahaah

no comment......
Back to top
belgium
Fri Apr 25 2008, 12:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodra ka shkruar:

hahhahahahahahh po cilsinoni gjanat ma ju..se gati e pata kput tu marr vesht ju hahahhahhahaah


PRITEZAT TASH MAS KPUT GJA SE EDHE TORINON-NE E MORE NE PUNE ME PA FILXHANA ME CA KE ME MAJT FILXHANIN MASANEJ??? hhhahahahahahahahahaha
Back to top
~*Christel*~
Fri Apr 25 2008, 02:10pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
lene mas se shkodra s'asht i zoti per gja

Me bllokohet msn sa her mylli nji bised,,, e pc fillon me ba zhurme te cuditshme. duhet me prit te pakten 15-20 min qe me e rihap prep. Si i bahet,me hek kyt e me vu tjeter a??

Grazie torino
Back to top
::bud::
Sun Apr 27 2008, 08:31amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Torino_ne, ka shum mundesi qe ke spyware ose virus ne PC qe aktivizohen kur hap sms'ne, kjo mund te jete arsyja qe asht shum i ngadalte mu hap.

1- e para pune asht me pastru PC nga spyeare trokit ketu
installoje dhe bani ne "skanim" te plote dhe fshij te gjitha qe gjene.

2- c'instaloje komplet sms(kujdes mos te hupesh kontaktet, kopjoji ma perpara)

3- pastri registrin merre kyt program asht falas dhe ban pune te mire trokit ketu (ban 2 pastrime 1 cleaner dhe 2 registry)

4- Mbasi te kesh pastru "Registy" dhe "Temp Files" fike komjutrin dhe ndize prap (restart). Installo edhe nje here yahoo sms trokit ketu

permledhje:
1-kontrollo dhe pastro spyware
2-c'instalo Yahoo messenger
3-pastro Registry dhe Temp Files
4-instalo persori Yahoo messenger

[ Edited Sun Apr 27 2008, 08:34am ]
Back to top
belgium
Sun Apr 27 2008, 01:47pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
HAHHAHHAHA MERRNU ME BUD JU SE PO JU NDERQ PC-T PERSMARIT HAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Back to top
~*Christel*~
Sun Apr 27 2008, 02:17pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Thanks ::bud:: :-* :-* :-*

[ Edited Sun Apr 27 2008, 02:18pm ]
Back to top
Lenita
Mon Sep 15 2008, 08:42pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
dj bledi nqs e lexon desh me than qe shkarikova atu ku me the por prap chati shapet e dice,connection problem .you could try to start chat again .sorry.<f> ca dreqi ka se di


Back to top
dj-bledi
Mon Sep 15 2008, 08:50pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
prsh lenita a te del pak a shume si grafike chati??se simas mejet dikush te paska perjashtu per mas me hy ma(dmth mund te jete njeni prej ktyne moderatorave owner)sidoqofte provoje me ja lane komentin edhe per shkoderzemer aj mundet me ta hek..
Back to top
Lenita
Mon Sep 15 2008, 08:58pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
po del grafika e chatit,vetem se quella scrita in inglese mi fa girare i co ......i hai capito'?


Back to top
dj-bledi
Mon Sep 15 2008, 09:04pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
hahaha lenita mos me nerva naq..mduket se te paskan banat..ej bane prove me ba klik tek niku jot qe te del aty dhe me thuj si te maron numri noshta me...820 ne fund??
Back to top
lissandro
Mon Sep 15 2008, 09:19pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
pa un e kam nji problem e kam ble ngjyr te zez , pa me pelqen ngjyr silver a keni naj program me ndrru ngjyren \:D/

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Lenita
Mon Sep 15 2008, 09:20pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
ca numri me naqe,ska numer hic.nuk e di hala si se kam thy tan cop e grim


Back to top
Lenita
Mon Sep 15 2008, 09:42pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
o edmond cela din naj gja ti maj naqe me m'nimu'?


Back to top
Edmond-Cela
Mon Sep 15 2008, 09:55pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
lenita ka shkruar:

o edmond cela din naj gja ti maj naqe me m'nimu'?me duket qe ty nuk te punon programi i chatit, ose ta prish ose ke delete naj program ose ke kompjutrin e vjetur

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
dj-bledi
Mon Sep 15 2008, 09:59pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
hahah mondi diçka ka me kene..lenita kur hap faqen kryesore te hapt chati ne fund ti noshta si ke ba (sign in)a ti nxjerr ato emrat e nikut te atyne qe jan ne chat..ose mas 2 min hyn aty te faqja kryesore nese ke baned ta heqi un
Back to top
Edmond-Cela
Mon Sep 15 2008, 10:05pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
naqe si te kam than per para e vetmja gje nuk une mund te ndihmoj duhet qe ta shkarkosh at programin qe ta kam shpjegu edhe me perpara dhe mund te shikoj se ku asht gabimi. nejse me fale se tani nuk mundem se me duhet me ike ne pune. keshtu qe nesur nese ki shif i shikoj une ato pune

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Lenita
Mon Sep 15 2008, 10:07pm
Nese nuk e shpreh dot me fjal se sa te dashuroj fajin e ka natyra qe nuk i dha zemres goj

Registered Member #2119
Joined: Thu Jul 17 2008, 07:30pm

Posts: 1101
dj bledi allora thot.chatbox posts 174


Back to top
dj-bledi
Mon Sep 15 2008, 10:12pm

Registered Member #1907
Joined: Sat May 24 2008, 11:20pm

Posts: 1701
lenita kur hyn te faqja fillestare a te del ajo playlistame muzike ne krah te majte..nese ste del se ke instalu mire at flash player
Back to top
SuperGirl
Tue Sep 16 2008, 12:41am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Lenita kot me t'pyt a ke msn? kam pershtypjen se te ndihmon ma mire djBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
☆_CorOnA_☆
Tue Nov 11 2008, 10:49pm
♠ •° ∂ι gισяиσ тι ρєиѕσ ∂ι иσттє тι ѕσgиσ •°♠

Registered Member #2419
Joined: Fri Oct 31 2008, 01:26pm

Posts: 1274
Un nuk di pse nuk mundem me kariku ktu apo naj vend tjeter fotot e mdhaja, vetem foto shum te vogla ban????????????


████─████─████─████─█──███──█─ ────█
█────█──█─█────█──█─█─█───█─█─ ────█
████─████─████─█────█─█████─█─ ────█
───█─█────█────█──█─█─█───█─█
████─█────████─████─█─█───█─██ ██──█-

Back to top
::albweb::
Thu Nov 20 2008, 11:44am


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Zvogloi fotot,se edhe vonon me upload,dhe zen vend shum ne faqe te forumit ☆_jαcк_☆Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3394 sec, 0.0979 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,124kB