Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Ndihme për PC
 
<< Previous thread | Next thread >>
A keni ndonje problem me komjuterin tuaj ??? Pyesni pa marre ! lol
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
WORLD
Sun May 13 2007, 11:31am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
e fundit e skam ma !


MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
sT...
Sun May 13 2007, 06:13pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
I dashur Altin,
Te falenderoj per avataret, dhe zgjodha te fundit, pasi m'u duk me e vecante. Tre te parat (asgje kundra jolie), nuk perputhen me shijet e mia. Megjithate flm qe je munduar, tek e fundit vlen mendimi.
Se dyti, te kerkoj te falur qe te therras CIA, por meqe eshte pjese e nickut tend, mendova nuk do kishte ndonje problem.
Se treti dhe e fundit, dhe pse nuk te njoh te them i dashur (pa LOL) ne shenje respekti!

p.s. Bossi flm per me lart.

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Sun May 13 2007, 06:28pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Altin shume i dashur me femrat naqe, a kishe pas miresine me ma gjet edhe mu nje avatar ashtu si e ti, me ato femrat lakuriq. une ba me i than bossit ma gjen per 10 sec por nuk po kam qejf me i kerku ma ndera se me ka ba shume.

Lumi Dushes
Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 06:59pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
po mer denion .)

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 06:59pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Altini-C^I^A ka shkruar:

ST...the one! ka shkruar:

CIA, ti qe je ekspert avataresh, a mund te gjesh dhe nje te vecante per mua, pls . Nje pyetje kisha, ate adresen me lart e ke thjesht per Denionin, apo e ke vene dhe ne dispozicion te vajzave??


SE KAM CIA EMRIN !!! BOSS NAQE UNE PERMENDA EMRIN TEM ALTIN (lejen e kam ne xhep ) ti si thu ?!

Ju lutem mos permendni emrat real te antarve pa lejen e tyre. BOSSI
MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Sun May 13 2007, 07:00pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
ST...the one! ka shkruar:

I dashur Altin,
Te falenderoj per avataret, dhe zgjodha te fundit, pasi m'u duk me e vecante. Tre te parat (asgje kundra jolie), nuk perputhen me shijet e mia. Megjithate flm qe je munduar, tek e fundit vlen mendimi.
Se dyti, te kerkoj te falur qe te therras CIA, por meqe eshte pjese e nickut tend, mendova nuk do kishte ndonje problem.
Se treti dhe e fundit, dhe pse nuk te njoh te them i dashur (pa LOL) ne shenje respekti!

p.s. Bossi flm per me lart.


FLM E DASHUR !!!

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Rusjani
Sun May 27 2007, 09:28pm

Registered Member #501
Joined: Mon Feb 12 2007, 05:42pm

Posts: 101
meqe po shoh se spo ka me shqetesime per kompiuter ketu atehere po bej nje kerkese, kush di ndokush prej jush ndonje linje interneti te mire e te lire per shtepi, do te me kishte bere ndere pasi u plakme me me ket linje te dobet qe kemi
Back to top
.: Deno :.
Sun May 27 2007, 09:34pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
per kete pyt SuperGirl sepse sapo e ka provu nje linj te re ...


Po te ndihmoj. Per vec HSM ke ede nje tjeter WIFI q esh ne parruc e qe ndan internet. ( por te d kto e marrin internetin te abbisneti).... Po deshe te jap edhe Nr e tel e fol vete... BYE

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
al82
Thu Aug 16 2007, 08:03pm
rrencaku

Registered Member #344
Joined: Fri Jan 12 2007, 08:30pm

Posts: 270
Pershendetje BOSSI! Un nuk kam ndonje problem me pc tem po kam problem me profilin te ky sit. Nuk arrijn te ngarkoj nje avatar qe kam zgjedhur vete. Po pate mundesi ma shpjego se si ngarkohet. Faleminderit dhe respekte.
Back to top
SuperGirl
Fri Aug 17 2007, 11:21pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Skenderbeu, nuk mund te vendosen avatare direkt nga pc, keshtuqe mund t'i vendosesh me url nga nje sit tjeter, ose te vendosesh avatare te gatshem qe i ka faqja. Jam e sigurt qe keshtu nuk do kesh probleme, nese ke me trego ne privat dhe te ndihmoj.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
::bud::
Tue Aug 21 2007, 01:07pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Un para nji viti kam punu per Microsoft.
Windows Genuine asht nji progam i vogel qe verifikon rregjistrimin e Sistemit Operativ. Me doemos Sistemi Opeartiv qe keni te instaluar ne PC asht Pirat pra jo-genuine.

Pyetja ime asht kur ju del ky mesazh? Kur hapni komjutrin apo internetin?
Back to top
SuperGirl
Tue Aug 21 2007, 01:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Flm bud, e kam pas ket problem para disa muajsh, edhe me delte kur ndizja pc. Pasi formatova pc nuk e pata ma ate problem, por prap kopja e windowsit qe kam nuk asht origjinale, kete e vuna re kur filloi te mos punonte windows media player, sepse kerkonte verifikimin nese windows-i eshte genuine......pasi e verifikova online, u perballa me te verteten e hidhur
Zgjidhja e problemit: Fillova te perdor winamp ne vend te media playerit, dhe te gjithe jemi ne paqe
Nuk me ka dal perseri ai paralajmerim.

Gjithsesi flm !heartBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Albania
Sun Aug 26 2007, 04:54pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
kam nje problem me kte pc tem? si ka mundesi spunon pa energji elektrike? aka ndonje alternativ tjeter more njerz?

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
SuperGirl
Sun Aug 26 2007, 11:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
zemrush jena ba ne mas me punu pa drita, e jo ma pc, pssssBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ale_nl
Wed Aug 29 2007, 02:46pm

Registered Member #1108
Joined: Sat Aug 18 2007, 02:26am

Posts: 467
Ju lutem kush nga ju do me tregoj si te vendos foto neper tema se idene nuk ja kam?pleaseeeeeeeeeeeee?


Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Aug 30 2007, 08:36pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
per me vu foto vec gjeje diku online kopjoje URL. kliko pergjigju tek forumi. Paste URL. highlight URL. click on the image icon. looks like a tree and then submit the post... its that easy... lol

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
WORLD
Tue Sep 04 2007, 04:33pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Sot hina ne int me gjet 1 program per grafika , ma kekoj 1 mik i jemi po sgjeta dicka 'te mire ' ca me keshilloni ju se me late vec tu shkru ketu e s kryva pune loool tash me ndihmoni ju mu
flm

[ Edited Tue Sep 04 2007, 04:38pm ]

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Wed Sep 05 2007, 07:34pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Mu a don me me ndihmu kush a ja ?! lool

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Rabije
Thu Sep 06 2007, 03:41am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Meqe vet ofrut ndihm as na s'pa ju kursejm :p

A e din kush se si mundesh me cu foto me email po jo me attachment dmth sa ta hapsh inbox-in me dal edhe fotografija. Ne disa kompani nuk i pranojn fotot ne attachments per shkak te viruseve, e spo di si me i vu ndryshe ne email.

Falemnders!!!

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
Albania
Thu Sep 06 2007, 10:33am
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
n,q,s asht fotoja e vogel me kapacitet kur i ban attachment del direkt kur hap e-mailin, po pa atachment s'ka asnje menyre tjeter dakort rabije kshu qe tash ma fal i fije

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Rabije
Thu Sep 06 2007, 01:48pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Qyre ky i ra per shkurt nuk ka mnyr tjeter thot.

Pa un at mnyren do ta gjej pa pse pa m'lodh dreqi :p

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
Albania
Thu Sep 06 2007, 04:18pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
germo tare germo :p aty do gjesh qenin e ngodhur
nuk ka per zoten me sa di vet , po ti ke mednjen tande

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
Rabije
Thu Sep 06 2007, 05:31pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Zemrushi ka shkruar:

germo tare germo :p aty do gjesh qenin e ngodhur
nuk ka per zoten me sa di vet , po ti ke mednjen tande


Pa ca din ti :p

Pa qeshem Zemrushi, gjithsesi falemnders per pergjigjen, t'rujt Zoti :p

[ Edited Thu Sep 06 2007, 05:32pm ]

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
GencI
Thu Sep 06 2007, 07:37pm
Believe In Me

Registered Member #1163
Joined: Wed Aug 29 2007, 10:07pm

Posts: 338
Rabije ka shkruar:

Meqe vet ofrut ndihm as na s'pa ju kursejm :p

A e din kush se si mundesh me cu foto me email po jo me attachment dmth sa ta hapsh inbox-in me dal edhe fotografija. Ne disa kompani nuk i pranojn fotot ne attachments per shkak te viruseve, e spo di si me i vu ndryshe ne email.

Falemnders!!!


Rabije Futu Te trokit ketu Hap Nje Acount Tendin Dhe Beji Upload Fotot Aty.I Ruan Per Sa Kohe Te Kesh Ti Deshire + I Ke Me Link Dhe Linkun E Fotos Nise Me Email.

Psh Un Skam Pse Vendos Foto Ketu Te Kjo Teme.Te Lej Vetem Link E Ti I Shif Duke I Klikuar Siper.

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu

trokit ketu
Back to top
Rabije
Fri Sep 07 2007, 05:36pm

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Shum thanks per pergjigjen Genci!

pa e provoj sot a po di me e ba, nqs ja tash pa t'pys prap :p

Gjith t'mirat e FLM

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8 9  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3821 sec, 0.1347 of that for queries. DB queries: 69. Memory Usage: 3,173kB