Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
al82
Sun Aug 05 2007, 09:29pm
rrencaku

Registered Member #344
Joined: Fri Jan 12 2007, 08:30pm

Posts: 270
...obobobobobobobobo, oolelelele
po s'ma deshe qunin moj, do vras veten ee...
Back to top
SuperGirl
Thu Aug 23 2007, 11:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
obobobobobob, olelelelele
po s'ma deshe gocen ti vrafsh veten eeeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Aug 23 2007, 11:19pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201I'm so tired of being here
Suppressed by all my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
'Cause your presence still lingers here
And it won't leave me alone

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot eraseMy Immortal ~~~~~~~ Evanescence.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Tue Sep 04 2007, 12:03pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Te dua per koken tende,
do vi qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbovePoni - dashuria labeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Albania
Thu Sep 06 2007, 02:20pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
sa bukur eke knu o none o none n,q,s vazhdon kshu tash fiton fansa shume

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
SuperGirl
Thu Sep 06 2007, 02:26pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hajt ishalla, se po bej nje album, a kena than me fitu sa ma shume lek

E kam une, e ke ti
ne po luajme si femije
e kam une, e ke ti
e ka emrin dashurrrrri

Poni prap sa per fansatBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Albania
Thu Sep 06 2007, 04:02pm
Zemrushi Rrapatushi

Registered Member #466
Joined: Tue Feb 06 2007, 10:33am

Posts: 386
kape mica minin

Ka vetem nje menyre per te qene i lumtur: te jetosh per te tjeret.
Back to top
BRUNJA_USA
Fri Sep 07 2007, 01:19am
MRS.

Registered Member #1062
Joined: Sat Aug 11 2007, 02:54am

Posts: 1395
zera te tmerruar hapen nepre nat deti esht terbuar me dallge e shtrengat po kin te rinjt neper nat e nterr toka i ka rrit deti po i merr det o i pamshir i mallkuar det deshten jet ma te mire ti vdekjen u jep .vala jote e ftoht o det i pabes ah se cja keputi cdo deshire e shpres fati per tu ndar kuftojn per nje enderr baba bashke me djal nusja bashke me dhander.kur nga mesi i detit u flasin femijt ne po na vjen vdekje ju mos me u merzit !sad !sad !sad !sad !sad

when ur in love u cant fall asleep cause reality is better than ur dreams !!!!!!!!!
Back to top
Rabije
Fri Sep 07 2007, 02:35am

Registered Member #1168
Joined: Fri Aug 31 2007, 06:36pm

Posts: 1371
Deri itesh kangen ma te bukur e ka shkru Bossi, Enderroj I love that song.

VETMI E HARRUAR

I kthyer në një fllad
Vrapoi se ku se di
Ky qytet habitet pas
Harron se jam i tij
Lodhje, vetmi, pluhur
Largohem psherëtij
Do t'doja veç një dorë
Më pas "Let it be"

Mjaft një zë i ëmbël
Mjaft një puthje e vjetër
Të dua shpirt, të dua
Mjaft një zë i ëmbël
Mjaft një puthje e vjetër
Vetmi e harruar

Kendon per ju grupi Akullthyesit :p
Si grup jan te kahershem po iket kang e kan te bukur

Kush s'nigjan nanen, del n'rrug e then kamen
Back to top
SuperGirl
Mon Sep 17 2007, 07:43pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kater puthje sonte dua une
as me pak, baby as me shume
neper faqe, e buze, e ball, e sy
kaq per mua, kaq edhe per ty

looool...kange e Lorit - 4 puthjeBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Mon Sep 17 2007, 07:45pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
a nuk ban 5 a 6 aaa? po qafen ku e la aja? edhe qafa puthet... hihihihihihihihihi

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Mon Sep 17 2007, 07:54pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
qejfe qejfe kjo dynja shkodrani, njaq don ajo shoqja, knaqet me pakBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
al82
Mon Sep 17 2007, 08:01pm
rrencaku

Registered Member #344
Joined: Fri Jan 12 2007, 08:30pm

Posts: 270
Se di çka ndjen kur më ke pran
kur të dy vetëm rrim me një an
kur kokën ven te gjoksi im
se di a e ndjen shpirtin tim
Se di ç`mendim ke ti për mua
kur të shtrëngoj por s`them te dua
kur them se vdes për buzët e tua
se di a m`beson ti mua...

Tash ty të përplas me zë t`lart të flas
për pak dua të godas
nuk të dua nuk të kërkoj
me këmbngulje e mohoj
por prap kurr stë harroj
pse ndodh kshtu se kuptoj
për ty bej luft për ty jetoj
për ty veten e shkatrroj
lum aj që ty t`ka provu
mjer aj që ty t`ka provu
ti din dashurin me shkatrru
ti din dashurin me zbukuru...
Back to top
SuperGirl
Mon Sep 17 2007, 08:11pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
al82
Mon Sep 17 2007, 08:18pm
rrencaku

Registered Member #344
Joined: Fri Jan 12 2007, 08:30pm

Posts: 270

Të kam dashur dhe të kam urrejtur
më jep dhimbje dhe emocione
më lëndon dhe më shëron
prekja jote më hipnotizon
pse ky emocion nuk më le t`jetoj
pse pa ty dot nuk përballoj
pse kur të urrei të kërkoj
pse të dua kur veten shkatrroj...
Back to top
SuperGirl
Mon Sep 17 2007, 08:26pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Wed Sep 19 2007, 05:47pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
Ne bakant e shkolles moj mike 2 emra ne gllendem dikur , as vet nuk e di si me ike e eeee ...e zemresss i vure nje gure ....( po eknoja tu e shkru )

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Wed Sep 19 2007, 05:54pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
shume e bukur - skenderbeu -
me pelqend he mu sh kjo kange !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
123456
Sun Sep 30 2007, 01:15pm

Registered Member #1001
Joined: Thu Aug 02 2007, 11:18am

Posts: 394
Bella
La parola Bella è nata insieme a lei
Col suo corpo e con i piedi nudi, lei
E' un volo che afferrerei e stringerei
Ma sale su l'inferno a stringere me
Ho visto sotto la sua gonna da gitana
Con quale cuore prego ancora Notre Dame
C'è
Qualcuno che le scaglierà la prima pietra?
Sia cancellato dalla faccia della terra!
Volesse il diavolo, la vita passerei
Con le mie dita tra i capelli di Esmeralda
Back to top
WORLD
Thu Oct 04 2007, 05:28pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
merrme te fundit nate , te ndjej ty o diell , te prek lekuren tende , e pyes veten kush , kush do ti puth syte e tu , kush do te thote tani te dua ?

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Sat Oct 27 2007, 06:30pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pike ne zemer me mbet
kur te shoh e s'me rremben
po s'me puthe nje here
oh ta dish ne qaf me merr

Leonora JakupiBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
al82
Sat Oct 27 2007, 09:47pm
rrencaku

Registered Member #344
Joined: Fri Jan 12 2007, 08:30pm

Posts: 270
Kur braktis ate qe do
vjen nje cast qe e kupton
se pa te ti dot s'jeton
cfare me thuaj vlen ne bote
kur je vetem e ke ftohte
dhe nje zemer se gjen dot
Ku shkuan pritjet, ku?
Ku ndali hapi yte, Se di
ne ndjenje ne fshehtesi
jam skllavi yte me thote tani

Une, sa trishtim po ndjej ne shpirt, cudi
Kur pendesen shoh ne syte e tu
S'di te dua, a te humba pergjithenji
Back to top
Guest2983928
Sun Oct 28 2007, 04:42am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Me than se je tretur o nen ti
larg malli te vret
mbyll syte dhe tek porta e vjeter
Nata kur vjen e vetme me thrret

sa larg me ka cuar ky fat nene
sa vite pa ty
ne shpirt me ka mbetur kujtimi
kur te shof ne nje fotografi


Back to top
Tina_sh
Sun Oct 28 2007, 06:37am

Registered Member #1275
Joined: Tue Sep 25 2007, 09:39am

Posts: 154
emrin tend ne mur me gjak do ta shkruj
nga shekulli i dreqit une do te te ruaj
para plumbit te vdekjes e para do te dal
nese duhet edhe kohen per ty do ta ndal
nese duhet do te jetoj me lendimet e tua

por une kurr nuk vdes, jetoj se te dua........vetem ty _ _ _ _ _ _

e jotja pergjithmone Tina

TE DUA VETEM TY.....
Back to top
Z. Zamir Kaceri
Mon Dec 10 2007, 02:11am
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Do te shkosh me noj tjeter qe si kontrollon dot hormonet
Do s'do ti aj s'do me dit per zakonet

Vagabondi


Lumi Dushes
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2684 sec, 0.0469 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,132kB