Forums
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
eltoni7
Mon Dec 10 2007, 03:45am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
kuptooooooooooje nje zemer e djaaaaalit qe dashuron dashuroooooon,kuptooooooje nje dashuri te sinqeeeeerte qe tadhuron tadhurooooon.

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
eltoni7
Mon Dec 10 2007, 03:56am

Registered Member #149
Joined: Sat Nov 11 2006, 01:52am

Posts: 104
sai penso che, non sia stato inutile ,stare insieme a te,perche te ne vai, decisione discutibile ma si llo so llo sai.Almeno resta qui per questa sera,ma no che non ci provo stai sicura,puodarsi gia mi senta tropo sollo,perche conosco quell sorriso,di che a gia deciso,quell sorriso gia una volta mi a aperto il paradiso.E ce una cosa che io non ti o detto mai,i miei problemi senza te si chiaman guai,e de per questo che mi vedi fare il duro,in mezzo al mondo per sentirmi piu sicuro.E se davero non vuoi dirmi che o sbagliato,ricorda a volte,un uomo ti a anche perdonato,invece tu,tu non mi lasci via di uscita,e te ne vai con la mia storia tra le dita...

me mire nje qen mik,se nje mik qen...
Back to top
zjermi
Mon Dec 10 2007, 06:21pm

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
se ti je motiv, i jetes time
vec per ty do te jetoj

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
Z. Zamir Kaceri
Tue Dec 11 2007, 05:09pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
eltoni7 ka shkruar:

kuptooooooooooje nje zemer e djaaaaalit qe dashuron dashuroooooon,kuptooooooje nje dashuri te sinqeeeeerte qe tadhuron tadhurooooon.Moj zeshkania ime
Shikimi yt me djeg si zjarr
prane lumit qendrojme te dy
ne zemer kam nje hall

O pijanec me ke hedh dekun me ket kangen, ma kujtove njenen

Lumi Dushes
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 12 2007, 08:43pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
DolfiOnline ka shkruar:

Do te shkosh me noj tjeter qe si kontrollon dot hormonet
Do s'do ti aj s'do me dit per zakonet

Vagabondi
... me ke hedh dekun...


Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 12 2007, 08:45pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
eja shpirt eja sot, eja se s'po duroj dot
jo nuk vij, jo nuk vij se pastaj me Q** ti,
eja shpirt eja sot, eja se nuk te Q* fort...

Vajzat e Mbara...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
zjermi
Thu Dec 13 2007, 01:20am

Registered Member #1293
Joined: Mon Oct 01 2007, 04:38am

Posts: 2976
jo nuk vij, ta thashe me pare
se une jam nje vajze e mbare

ti o pellum simbol i paqes,
nder shekuj popujt t'kane rrespektu
ndalo pak ti n'shkodren teme
nje mesazhe urim prej meje me ju dergu.
dje prej jush une jam nda
ne vend t'huej per me lulzu
nje premtim prindve ju kam ba
sa te jem gjalle me i nderu!
(marre nga ZEST)

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Thu Dec 13 2007, 06:38pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
hahahahhahahahahhahahahahhahaha... bravo zjermi...

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
Guest2983928
Wed Dec 19 2007, 01:15am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Super me duket me i shkru tana vargjet se ket kang smund ta daj ne pjes


Sometimes late at night
I lie awake and watch her sleeping
She's lost in peaceful dreams
So I turn out the lights and lay there in the dark
And the thought crosses my mind
If I never wake up in the morning
Would she ever doubt the way I feel
About her in my heart

If tomorrow never comes
Will she know how much I loved her
Did I try in every way to show her every day
That she's my only one
And if my time on earth were through
And she must face the world without me
Is the love I gave her in the past
Gonna be enough to last
If tomorrow never comes

'Cause I've lost loved ones in my life
Who never knew how much I loved them
Now I live with the regret
That my true feelings for them never were revealed
So I made a promise to myself
To say each day how much she means to me
And avoid that circumstance
Where there's no second chance to tell her how I feel

If tomorrow never comes
Will she know how much I loved her
Did I try in every way to show her every day
That she's my only one
And if my time on earth were through
And she must face the world without me
Is the love I gave her in the past
Gonna be enough to last
If tomorrow never comes

So tell that someone that you love
Just what you're thinking of
If tomorrow never comes


Back to top
Bujana's
Wed Dec 19 2007, 02:50am

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
The Other night dear
when I was sleeping
I thought I held you
in my arms
But when I woke dear
I was mistaken
So i hang my head down and cryyyyyy...

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
ShKoDrAn_NyC
Wed Dec 19 2007, 05:27pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Bitch Please
u must have a mental disease
assume the position
and get back down on your knees

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
SuperGirl
Tue Jan 01 2008, 12:48am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
te desha...
te dua.....
ashtu si kurre ne jete skam dashuruar......Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
visho
Tue Jan 01 2008, 01:05am

Registered Member #1144
Joined: Fri Aug 24 2007, 09:47pm

Posts: 2064
dashnoren qi pata moj ma xuni karroca m..
ooooo karroca m...Back to top
Bujana's
Tue Jan 01 2008, 03:10am

Registered Member #1493
Joined: Sat Dec 15 2007, 01:04pm

Posts: 813
####


[ Edited Mon Aug 11 2008, 12:15am ]

Friends like you, are special hugs from GOD.
Back to top
belgium
Tue Jan 01 2008, 05:12am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
visho ka shkruar:

dashnoren qi pata moj ma xuni karroca m..
ooooo karroca m...


hahahahahahaha mas delsh ma per te keq neper rruge ku kalojn karrocat.....futu ne autostrade haha
Back to top
::bud::
Tue Jan 01 2008, 09:42amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
i just cant get you outof my head... (per forumin e kisha fjalen)
Back to top
Guest2983928
Tue Jan 01 2008, 05:29pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Jam shum i vogel ne qiellin tend
ne boten tende per mua ska vend
per mua qielli im ishe ti
ste mjafton dashuria ty shpirti im

Per mua ishe ti ~ Aurora
Back to top
SuperGirl
Fri Feb 08 2008, 02:04pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
E scusa se ti amo, e se ci conosciamo
da due mesi o poco piu........
E scusa se nn parlo piano ma se non urlo muoio
non so se sai che TI AMOOOOOOOOOOOOO
e scusami se rido, dal imbarazzo cedo
ti guardo fisso e tremo........
dal idea di averti accanto, e sentirmi tuo soltanto
e sono qui che parlo emozionato
e sono un imbranato..........


[ Edited Tue Feb 12 2008, 05:43pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Fri Feb 08 2008, 02:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Eshte i hapur ndonje stacion
qe punon 24 ore
sporteli i fatit...ju lutem ndjese...me jepni pak, pakez shprese...
ka bileta per mekatare, ka bileta edhe per tradhtare...
biletat e fatit ska vec per ata...qe dashuruan si te marre....

kur te arka e jetes parkon
casti i lumtur ti pyet sa kushton

rezervo, rezervo ne harrese nje dhome
rezervo nese do se kjo dashuria jone
per dite te lumtura vulen e zeze e ka
[.............]
per dite te lumtura dije me bileta ska..........


Tuna-Bileta
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Tue Feb 12 2008, 02:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
io non sono piu il tuo pensiero...non sono piu il tuo amore vero...
sono il dolce con fondo amaro...che non mangi piu...
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sat Mar 15 2008, 12:10am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
...o moj nane, e zeza nan eee
mos me qaj, me lot nder sy...
shoqeria moj, kur t'me vij
thuj se m'ka mbulu...dheu i zi....

......Ju dallndyshe ku po shkoni
po jua la nje porosi
N'Shkodren tone kur te kaloni
ju pershndet nji djalo i ri


[ Edited Sat Mar 15 2008, 12:12am ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Sun Mar 23 2008, 01:14am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kur braktis ate qe do
vjen nje cast qe e kupton
qe pa te ti dot s'jeton...

cfare me thuaj vlen ne bote
kur je vetem e ke ftohte
e nje zemer se gjen dot.....


A.Gjebrea - "kur braktis ate qe do"
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
shkodrani ne mergim
Sun Mar 23 2008, 01:50am
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
pranvera filloi me ardhe
dhe bylbyli nisi me k'ndue
njajo drandofile e bardhe,
del n'dritare me ndigjue.
o shpirt sa te dua
s'bashku jeten me e kalue
Back to top
SuperGirl
Sat Apr 05 2008, 06:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Tash...vetes mos ia bej tash
e di se cka te pret...kur do te mbetesh vec
tash vetes mos ia bej tash
nisja e qaj me lote...qe me ke humbur sot


Genta IsmailiBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Fri Apr 18 2008, 05:42pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Dua te vdes, gjersa jam i ri
ndoshta kur do te degjosh, do te qash dhe ti....
por dije se kam vdek, dhe zemra mu be hi
dhe s'mendoj, me per ty.....

ndoshta do gezohesh, se nga une do lirohesh
ndoshta do te qash, se nga une do te ndahesh
por dije se kam vdek, dhe zemra mu be hi
dhe s'mendoj, me per ty...


Elita5 - Dua te vdes
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7 8  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3659 sec, 0.0960 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,125kB