Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour
 
<< Previous thread | Next thread >>
Firmat me te cilat jetoni ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
.: Deno :.
Thu May 10 2007, 06:24pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Cilat jan firmat , logot e te cilave ju shoqerojn tan kohen. Dmth, cfar telefonit perdorni, Cfar parfumit, cfar makinet, cfar PC .... etj etj.

Un per veti,

PC - Laptop DELL inspiron 1300
Parfum- Adidas
Makine - Benx 190
Cel - Nokia 6020 (gjaja ma kot qe kam)

Na jepni ju naj ide per gjanat tuja qe ju shoqerojn se mos ndrrojn mendje... BYE

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 11 2007, 05:38pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
RADIO - ILIRIA
CEL - ALCATEL PRODHIM 68'
AUTOBUS - MERCEDES
SAPUN - DURU
PIJE ALKOLIKE - RAKI DHE PONC ME NJE TAPE MARTINI


Lumi Dushes
Back to top
WORLD
Fri May 11 2007, 05:48pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
pc:DELL
usb,disqe,shkrusa etj :Verbatim
cel:Samsung e 310 & sagem my 1001x
Parfumi:Aqua di gio
paisjet personale : cd player:aiwa , mp3&usb (mark gjermane se kujtoj )
kaq ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
.: Deno :.
Fri May 11 2007, 07:03pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
denion ... jam i interresum me dit cfar parfumit perdor ???

Sa i perket sapunit ... un mendosha se lahesh me sapun 15 leksh ... po paske ec pak ma para...lol

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Z. Zamir Kaceri
Fri May 11 2007, 11:47pm
Lumi Dushes

Registered Member #106
Joined: Tue Oct 24 2006, 12:34pm

Posts: 1625
Kam 3 jave qe po perdor duru, edhe pak dhe do kaloj ne ace

Lumi Dushes
Back to top
sT...
Sat May 12 2007, 12:06am
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Bossi, do kopjosh Denionin ti???
Nese ke nevoje per keshille nga ky aspekt, me pyet mua (ne privat)!

Ok, po listoj firmat e objekteve qe me shoqerojne gjate dites.
PC: Laptop HP
Cel.: Samsung (mos pyetni per detaje )
Automobill : Ford KA (ka njeri gje kundra???)
Parfum: Sicily te D&G, dhe Very Irresisteble e Givenchy (2 nga te shumtet dhe te preferuaret). Nuk po vazhdoj me tej se ne femrat past nuk dime t'i japim fund .
pupupupu desh harrova ato pa te cilat nuk dal dot nga shtepia, syze dielle, te zeza dhe te medhaja Versace.
Mjaft me kaq!


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sokoli
Sat May 12 2007, 07:46am
Registered Member #505
Joined: Mon Feb 12 2007, 10:18pm

Posts: 1
O K telefon Nokia normal
makine .wv psat 2004
parfum.adidas
syze.D&G
çdo gje te thjesht dhe qe me pershtatet mua pa eksagjerime sepse ne preferoim te rrim pa buk dhe veç te shesim mend por nk e di kur do zem MEND pershendes te gjith mendje medhenjt qe dmth skan mend
Back to top
SuperGirl
Sat May 12 2007, 10:32am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sokol si i bie Nokia normal?


Une perdor:
Pc- s'ia kam idene, monitori e ka te shkruar LG
Cel - motorola v3x dhe nokia 1100 (me duket)
Syzet - Vogue (jo dielli, me numer)
Parfumi (fiksimi im) - Armani, ose Givenchy. Kur mbarojne kto te shtrenjtat, ia fus B.U se me pelqen.
Po te vazhdoj me make-up, jane pafund....L'Oreal, Maybelline...Pupa...edhe pse ka te tjera mjaft te lira dhe firma jo te njohura qe jane shume shume te mira. Rimelin se nderroj, Deborah ose L'OREAL. se sa jane origjinale ne Shqiperi, punet tjeter, kur kam mundesi i porosis nga jashte...
Harrova makinen (fiksim nr.2) - kam pas nje mercedes (se di tipin) por qe eshte ne shitje. Tani kam mbet me te babit...edhe pak do e privatizoj, po Benz blu i erret.
Tjeter.......veshjet, ca te me dale para , edhe pse T-shirt -et zakonisht i mbaj Benetton se me pelqen stili (dhe nuk jane te shtrenjta), por edhe firma te tjera, sidomos Guess.
Xhinset Diesel (ne Zdrale, loooooool) ose Cons (njesoj si ne Zdrale, po nejse). Edhe Guess me pelqejne.

E di qe tani po e ve re qe qenkam e firmosur koke e kembe une????
Se harrova intimot.........per njehere tjeter!!! !lol


Gjithsesi s'ka dhe shume rendesi te vishesh patjeter me gjera te shtrenjta...kujt ia ben Zoti rrisk po, por jo te mos kesh leke ne xhep, dhe t'i kerkosh familjes rroba firmato. eshte cmenduri!

[ Edited Thu Oct 08 2009, 11:43am ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Sat May 12 2007, 12:12pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
hahah brekt cfare marke i ke maj benc a looooooooooooool ?tallem eee

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
shkodra
Sat May 12 2007, 02:44pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
hahaha e buur kjo altin......

no comment......
Back to top
shkodra
Sat May 12 2007, 02:53pm

Registered Member #237
Joined: Mon Dec 18 2006, 05:05pm

Posts: 13849
ah harrova une. cel samsung, rrobat gues,disel,energi.mpoint,kelvin klein,repley besoj se mjaftojn.sahatin citizen.pafumin guci, hugo bossi,jean paul GAULTTER,KU FI fundit ma hec trurin. laptop asus...besoj se mjatojne..

no comment......
Back to top
WORLD
Sat May 12 2007, 07:12pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
shkodra ka shkruar:

hahaha e buur kjo altin......


eheeeee

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
WORLD
Mon May 14 2007, 09:07am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
CITUAR NGA SHKRIMI I ST....pupupupu desh harrova ato pa te cilat nuk dal dot nga shtepia, syze dielle, te zeza dhe te medhaja Versace.
Mjaft me kaq!
ma qarte st.....te zeza , te medhaja , versace ca jane mos jane ............. ma hek kete dyshim qe po me lan tash 2 dite pa gjum

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
sT...
Sat May 19 2007, 07:03pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Altin, vetem sot e lexova postimin tend. Me fal nese te kam lene pa gjume. Kushedi, do te te jene krijuar dhe ato rrathet poshte syve
Tani, nuk e di nese te kam kuptuar mire. Mos valle te ka vajtur mendja tek lingerie sipas stilit te Bridget Jones ?
Nese po, nuk mund te te pergjigjem, pasi kam frike se te le me te vertete pa gjume .
Nese e kam kuptuar gabim, me ndrico pak
Tzzzaoo

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
WORLD
Sun May 20 2007, 10:59am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
me e marre bashke me jan ba 7 dite qe spo flej loool per ate qe mendon dhe ti e kam fjalen ....ndoshta seee jam pak marakli me kup ...te ban halli dhe puna mgjth nje kompliment i bukur avatari !

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Kafscett@
Mon Jun 04 2007, 02:25pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Cel: nokia
Pc: e marr uha !lol
Usb-mp3: Phillips
Fotokamer: Cannon
Parfum. Tani per tani kam gjete nje parfum qe me pelqen per stinen e veres por eshte erboristeriet....se mos e ngaterroni me flitin e mizave. Autan ve vetem kur bi me fjet. S'ka mushkaje qe me afrohet!lol !lol !lol
Veshje: Ck, Gas, Aj etj
Kepuce: Nike, Tiger, Papillo
Ore: Swatch modele te ndryshme
Makine: Transporti publik.
Syze diellit: Vouge


Iluzjone optike

Back to top
WORLD
Tue Jun 05 2007, 06:19pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
[quote]
Cel: nokia
Pc: e marr uha !lol
Usb-mp3: Phillips
Fotokamer: Cannon
Parfum. Tani per tani kam gjete nje parfum qe me pelqen per stinen e veres por eshte erboristeriet....se mos e ngaterroni me flitin e mizave. Autan ve vetem kur bi me fjet. S'ka mushkaje qe me afrohet!lol !lol !lol
Veshje: Ck, Gas, Aj etj
Kepuce: Nike, Tiger, Papillo
Ore: Swatch modele te ndryshme
Makine: Transporti publik.
Syze diellit: Vouge


shume realiste

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
SuperGirl
Tue Jun 05 2007, 09:45pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
B) B) B) edhe une pervec flitit te mizave nuk po gjej parfum te pershtatshem kete periudhe...hmm duhet te pyes kafscet B) B) B)Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
WORLD
Wed Jun 06 2007, 11:59am
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
SuperGirl ka shkruar:

B) B) B) edhe une pervec flitit te mizave nuk po gjej parfum te pershtatshem kete periudhe...hmm duhet te pyes kafscet B) B) B)


hmmmmmmm dhe une duhet me e pyt a ka naj gja per meshkuj interesante , tipike dhe speciale ...

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
Kafscett@
Wed Jun 06 2007, 07:10pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
SuperGirl ka shkruar:

B) B) B) edhe une pervec flitit te mizave nuk po gjej parfum te pershtatshem kete periudhe...hmm duhet te pyes kafscet B) B) B)Super te keshilloj Eternity Moment e Ck, ose Allure i ri me kuti vishnje. Nuk e di a kishin me te pelqy.

Iluzjone optike

Back to top
Kafscett@
Wed Jun 06 2007, 07:15pm
°*°OnE LikE NonE°*°

Registered Member #642
Joined: Thu Apr 05 2007, 02:42pm

Posts: 1370
Altini-C^I^A ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

B) B) B) edhe une pervec flitit te mizave nuk po gjej parfum te pershtatshem kete periudhe...hmm duhet te pyes kafscet B) B) B)


hmmmmmmm dhe une duhet me e pyt a ka naj gja per meshkuj interesante , tipike dhe speciale ...Per meshkujt e kam te veshtire....ala nuk me asht afru e nuk i jam afru ndojne mashkull me parfumin e duhur, interesant, tipik, special. Kur kjo te ndodhe do e pyes pa
tjeter. :p :p :p

Iluzjone optike

Back to top
WORLD
Wed Jun 06 2007, 07:24pm
Just, SMILE

Registered Member #699
Joined: Fri Apr 20 2007, 07:20pm

Posts: 3824
kam frike se sdo te bin me mendje per parfumin tem ..... loool

MIND-OF-THE-WONDERFUL
"Info:fcb- Qendra e Këshillimit dhe Shërbimeve Psikologjike, Shkodër Shqipëri
Cel: +355 67 30 17 299; email: -email-

Back to top
babo
Wed Aug 01 2007, 12:24pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
Makine BMW 525
Cel Nokia Biznes 9200
Parfum Soul
PC Dell

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
ShKoDrAn_NyC
Tue Aug 07 2007, 03:41pm
>>>>ALBO 4 EVER<<<<

Registered Member #956
Joined: Thu Jul 26 2007, 05:15pm

Posts: 4917
Hajt se po flas edhe un iher.
Makine BMW 528i (1998)
Cel Motorola Razor(s'duhet 1 lek)
PC: Dell Latitude D600(laptop) kam nder mend me ble Apple Powerbook G4
Parfum kma ndrru shum: tesh per tesh kam
VERSACE SUMMER,
HUGO BOSS REACTION,
KENNETH COLE BLACK
Syze me numer Dolce & Gabbana, Syze dielli Kenneth Cole.
breket Calvin Klein. hahahahaha
nqs doni ma informacion pyesni pa pike problemi.

Light travels faster than sound. That is why some people appear BRIGHT until you hear them SPEAK

Back to top
.: Deno :.
Tue Aug 07 2007, 07:42pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
po qeleshen cfar marke e ke mar

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3062 sec, 0.0888 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,132kB