Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour
 
<< Previous thread | Next thread >>
Firmat me te cilat jetoni ?!
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Thu Oct 08 2009, 11:50am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Interesant kepucet nuk i blej kurre marke (pervec pantoflave Guess e Aldo).
tregu ban pune kur kepucet don mos me t'ba ma shum se 1 mujBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Thu Oct 08 2009, 07:13pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nji i njohun me tha: Gruja jeton me firmen teme.I duhet per karten e kreditit/

Per mos me dal prej temet,perkunder SuperG qe asht femen,une si mashkull blej psh nji pale kepuce shume te shtrenjta ,po ama njaq te forta sa sternipat e mi kane me thane tane krenari:Kane kene te katragjyshit/


Back to top
SuperGirl
Mon Oct 12 2009, 09:57pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201


njashtu ia ban edhe njeni qe njof. ca me ba qe ne kto per perdite dona me i ndrru ka dy here ne dite, e nuk del shume llogaria me i ble te shtrenjta.

edhe nje pale sisley qe i mora per te mira, s'me dolen gja, u prishen ma shpejt se balerinat 2euroshe ne tregBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Wed Oct 14 2009, 06:28pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Normal qe te Sisley s'dalin gja.Ma teper shpenzojne me ba raklama provokuse se per cilesine e gjanave qe shesin/Back to top
SuperGirl
Fri Oct 16 2009, 01:45am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
e vertete. sidomos kepucet jane skandal. se hajt teshat hahen.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Oct 18 2009, 08:54pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Made in Australia, s'ka nevoje tjeter hahaha jane fantastike dhe jetojne shume ca do te blesh...
Emnat kot me i permende se vetem e-butterfly mundet me i njofte hahahaha...
Kur isha ne Itali bleva bjagi po jo naj kushedi edhe pse me emen demek...

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Sun Oct 18 2009, 10:51pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
acat jam kurioze me dit cfare firmash keni ju andej??Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
S~erenity
Wed Oct 21 2009, 05:26am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
jane shume Supergirl, keto jane disa prej tyne: Cue,Witchery,Wayne Cooper, Collete Dinigan,Review,Colorado,Country Road.Shume rroba t'bukura dhe kualitet gjithashtu,mos m'pyt per cmimet
Back to top
MiCoLjA
Tue Mar 23 2010, 03:54pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
cel:samsung tocco
parfum :gucci
pc:advent
rrobat me than drejten un veshi at qe me pelqen nuk jam fort e fiskume mas frimes me pepelqen me rrin mir emarr pa pas kompleks per firmen zakonisht perdori new look ktu asht i lezteshe stil i rehatshem po shumicen i kam rroba normale jo firmato
atlete: nike
syze sperdori hyq
make up : perdori loreal paris dhe max faktorin me raste
shampo: pantene
sapun:dove

[ Edited Tue Mar 23 2010, 03:59pm ]

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Special_One
Thu Apr 22 2010, 05:02pm
I'm number one

Registered Member #3944
Joined: Tue Apr 13 2010, 06:09am

Posts: 1854
Tesha ndimash!!!

Prite punen pa u ba
se kur te bahet...
mos ban za!!!

Back to top
Al Bundy
Tue Jul 06 2010, 08:04pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Pjesen ma te madhe te WE trokit ketu ,pak te Massimo Dutti (the best por ma i shtrenjti) trokit ketu dhe te tjerat tek Springfield trokit ketu dhe Celio trokit ketu

[ Edited Tue Jul 06 2010, 08:24pm ]Back to top
P0isonCaT
Wed Jul 14 2010, 09:17am

Registered Member #3940
Joined: Mon Apr 12 2010, 07:36pm

Posts: 68
firma qe mpelqen dhe perdori me sh esht LV edhe banchmark


Sono Responsabile di quello che Ho detto.. Ma non di quello che hai Capito tu!


M3 and Y0u . .


Back to top
Al Bundy
Fri Jul 16 2010, 08:17am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
LV (Luis Vuitton?). Qa t'punon babi tu naqe?/DBack to top
LUPEN
Fri Jul 16 2010, 08:19am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
ka falco mu shit sa te dush ma Miri :p


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Fri Jul 16 2010, 08:23am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Oops sorry. M'doli mendsh per zoten:DBack to top
P0isonCaT
Sat Jul 17 2010, 11:35am

Registered Member #3940
Joined: Mon Apr 12 2010, 07:36pm

Posts: 68
Haha lol ca me ba se i ka da zoti rrisqet


Sono Responsabile di quello che Ho detto.. Ma non di quello che hai Capito tu!


M3 and Y0u . .


Back to top
Mbreteresha
Sat Jul 17 2010, 11:54am
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
firmen e kinezit

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
West****
Sat Jul 17 2010, 02:08pm

Registered Member #2098
Joined: Mon Jul 14 2008, 12:46am

Posts: 1827
Kryqit t'kuq
Back to top
~*Christel*~
Sat Jul 17 2010, 05:38pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
LUPEN ka shkruar:

ka falco mu shit sa te dush ma Miri :p


Edhe mu me pelqejne imitimet
Back to top
SuperGirl
Fri May 06 2011, 01:35pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kot tesh si ai qe ska ca ban. isha tu ba valixhen e m'takoi me i kap tana n'dore...e thash po luj ifije me aparat. edhe thoni ju pse shpenzojne femnat.

Foto te tjera sa te kryj valixhen
[ Edited Fri May 06 2011, 01:37pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
MiCoLjA
Fri May 06 2011, 02:34pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
super e lir kek marshalla fukara te zoti hahahahaha qa jan njata shishet qe jan me leter me lule kot tash se spo kam qa me ba hahahah maybelline me like nuk asht edhe shum expensive edhe bajagi e mir rimel london po ashtu lapsat e syve i marr londinez po Krem puder tash ske qa ban cfaret e perdor

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
MiCoLjA
Fri May 06 2011, 04:45pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
me karakterizon modestia
Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Cen Durimadhi
Fri May 06 2011, 04:51pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
qysh se kam dal n'pencion ,te Gabi i blej tana :p

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
SuperGirl
Tue May 10 2011, 10:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
MiCoLjA ka shkruar:

super e lir kek marshalla fukara te zoti hahahahaha qa jan njata shishet qe jan me leter me lule kot tash se spo kam qa me ba hahahah maybelline me like nuk asht edhe shum expensive edhe bajagi e mir rimel london po ashtu lapsat e syve i marr londinez po Krem puder tash ske qa ban cfaret e perdor
He maj se s'jam shum e shtrenjte, vec kremin puder e perdori Shiseido qe ban sa t'dush (wow) po te tjerat jane t'mira e t'lira
Ajo me lule asht tonik per ftyren, bottega verde, asht firme italiane.

Prit se kam edhe kto poshte se at dite u nisa e nuk perfundova me markat


Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Tue May 10 2011, 10:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
MiCoLjA ka shkruar:

me karakterizon modestiaOMG ca asht njaj buzkuq bojlil maj???Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3708 sec, 0.1958 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,150kB