Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Big Brother Albania - Shkodra
 
<< Previous thread | Next thread >>
Graciela - Shkodranja ne Big Brother 3 Albania 2010
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
belgium
Wed Mar 03 2010, 01:11pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Mbreteresha ka shkruar:

johara ja shihe ma mire
mas e ndyni forumin ma me ket zog gomarit se po me duket vedi si ne forumin kavaja online....
Back to top
Gurabi
Wed Mar 03 2010, 02:09pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
mas gjykoni mor njerez kerkend se vec ai qe na ka kriju e ka ate te drejte ...... se mundet me ken gay ashte bela njiri shume ma i mire se demek straight e jane njerez kota me zemer tkeqe

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Holly
Wed Mar 03 2010, 03:28pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Gurabi ka shkruar:

mas gjykoni mor njerez kerkend se vec ai qe na ka kriju e ka ate te drejte ...... se mundet me ken gay ashte bela njiri shume ma i mire se demek straight e jane njerez kota me zemer tkeqea maj naqe gjynahi te madhit zot me fol keq per tjetrin....aq ma teper kur se njef hiq! Jam shum dakort me qa ke shkru ti njashtu eshte.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Al Bundy
Wed Mar 03 2010, 07:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
[quote]
[quote]


mas e ndyni forumin ma me ket zog gomarit se po me duket vedi si ne forumin kavaja online....
[/quote1267643847]

Belgium merre pa frike se nuk je tipi i tij:PBack to top
Mbreteresha
Sun Mar 07 2010, 09:57pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Miri JA KESHTU JANE BURRAT :d


[ Edited Sun Mar 07 2010, 10:04pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Sun Mar 07 2010, 10:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mbreteresha,atyne ne video hala si punon piciruku per vedi e e dalin me protestu per picirukun e te tjereve.Sa shohin BigBrother t'lexojne ndonje liber se i ban ma mire.Back to top
Mbreteresha
Sun Mar 07 2010, 10:06pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
ju ka korit lezhen maa

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
cherry-girl
Sun Mar 07 2010, 11:45pm
Qershi Shkodret

Registered Member #3130
Joined: Sun Jul 05 2009, 07:25pm

Posts: 7264
ca mos me e gjyku maj at cfar mashkullit,,me ta shpif me e pa,,edhe po qan demek ai njiri kotBack to top
Gurabi
Mon Mar 08 2010, 01:09am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
kan kurit lesh..... mas em ban me thane gjithkush kurit vedin mor njerez

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Mon Mar 08 2010, 01:11am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Mbreteresha ka shkruar:

Miri JA KESHTU JANE BURRAT :d

nuk qohen me protestu per naj sen qe ashte ma prodhuse po qohen per te


e kam dite se 30 fmi kan dal e proteste e madhe kuku per taaa

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
SuperGirl
Mon Mar 08 2010, 11:08am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Gurabi ka shkruar:

kan kurit lesh..... mas em ban me thane gjithkush kurit vedin mor njerez
fol maj gurabi, fol!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
MiCoLjA
Sat Mar 13 2010, 02:52pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
aja bes aboll ka fol ska kuriot kerken lezhen jo e jo perveq se munt ti bajn dam vedit me at deklarat se eka shprehur hapur..... po sa ka ne shqiperi qe nuk jan te deklarum.. marrinama te marr ata qe dalin e protestojn kot
ma mir te shohin fmalijen e tyne mas ti korisin se klodjani si korit

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
belgium
Tue Mar 16 2010, 11:29am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
[quote]
[quote]
[quote]


mas e ndyni forumin ma me ket zog gomarit se po me duket vedi si ne forumin kavaja online....
[/quote1267643847]

Belgium merre pa frike se nuk je tipi i tij:P
[/quote1268738861]

FRIG SKAM MA SHOKU POR THAM SE SIKUR SDUHEJ ME I BA JU TAN KET REPLIK SE GJITHSESI DOLI NE PAH SE DHE NE PROGRAME SHOW SHQIPTARE PO BAHET EDHE POLITIK SE NJI NAT ERDHI EDHE AMBASADORI HOLLANDEZ ME AT AMERIKAN ..E KJO KA SHUM KUPTIME ME EVROPEN...
Back to top
Mbreteresha
Tue Mar 16 2010, 01:09pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
qyqja po na fut klodi ne evrop

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Tue Mar 16 2010, 01:12pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
KeJsi ka shkruar:

aja bes aboll ka fol ska kuriot kerken lezhen jo e jo perveq se munt ti bajn dam vedit me at deklarat se eka shprehur hapur..... po sa ka ne shqiperi qe nuk jan te deklarum.. marrinama te marr ata qe dalin e protestojn kot
ma mir te shohin fmalijen e tyne mas ti korisin se klodjani si korit


ahhhahhahah kejsi me duket i kishte ngjare sams se edhe ajo mu duk si lez...

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Tue Mar 16 2010, 07:46pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mbreteresha ka shkruar:

qyqja po na fut klodi ne evropPlasi TopChanel me ju modernizu ju qe shifni BigBrother po pa fajde/Back to top
:::ShkoderZemer
Sat Mar 20 2010, 03:54pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Shikoni Live Big Brother
v

[ Edited Sat Mar 20 2010, 03:55pm ]

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
belgium
Mon Mar 22 2010, 10:43am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Qindra lezhjanë protestojnë kundër fenomenit "Klodi"
Qytetarët lezhjanë nuk e kanë suportuar dot deklaratën e bërë publike nga Klodi i "BB3" mbi homoseksualitetin. Mbi 100 qytetarë të moshave nga 15 deri në 50 vjeç, pjesa më e madhe e tyre të rinj, janë grumbulluar në sheshin administrativ në orët e mbrëmjes të ditës së premte në shenjë proteste.

Qytetarët theksuan se Klodi nuk është lezhjan, por familja e tij ka ardhur në Lezhë në vitet '80-të. Lezha nuk e meriton njollën e "homoseksualitetit".
Klodi ka njollosur qytetarinë lezhjane dhe të kombit shqiptar. Nuk duam që ky fenomen të kthehet në një "epidemi".

Lezhjanët janë shquar si intelektualë dhe janë të njohur në mbarë botën për historinë, traditën dhe kulturën dhe jo për homoseksualitet.
Qytetar rreth 45 vjeç: Jemi mbledhur në qytetin e Lezhës për të protestuar kundër fenomenit "Klodi". Ai nuk është nga Lezha.

Babai i tij, Riza Kazma, ishte nga Shkodra, ndërsa nëna e tij, Lume, është nga Berati. Familja ka ardhur në Lezhë në vitet 1980-të. Lezha nuk e meriton të etiketohet "vend i homoseksualëve". Lezha nuk e meriton njollën e "homoseksualitetit".

Qytetar rreth 40 vjeç: "Po protestojmë kundër deklaratës së bërë publike nga Klodi, që ka njollosur qytetarinë lezhjane dhe kombin shqiptar. Klodi nuk duhet të shkelë më në Lezhë dhe as në Shqipëri, por andej nga e ka marrë këtë eksperiencë, në Itali, sepse nuk duam që ky fenomen të ndikojë tek fëmijët tanë.

Nëse miratimi i ligjit për homoseksualët është kusht për të hyrë në Europë, ne s'duam të shkojmë në Europë, por duam të ruajmë krenarinë e kombit shqiptar, ku homoseksualiteti nuk është njohur dhe trashëguar kurrë.

Qytetar rreth 25 vjeç: Rinia lezhjane ka gjak të pastër shqiptari. Klodi nuk është lezhjan, por i imigruar në Lezhë. Ai ka fytyrën e vet dhe nuk përfaqëson Lezhën. Lezhjanët janë njerëz të shquar, intelektualë me traditë dhe kulturë të trashëguar nga brezi në brez, dhe kurrë në historinë tonë nuk ka zënë vend homoseksualiteti".

Qytetarët lezhjanë më pas kanë marshuar në bulevardin "Gjergj Fishta", duke u bërë ftesë bashkëqytetarëve të tyre që të bashkohen kundër, siç e quajtën ata "fenomenit KLODI". Ata pohuan gjithashtu se do të vazhdojnë të protestojnë edhe në Tiranë.
Back to top
Zlatani
Mon Mar 22 2010, 10:54am

Registered Member #1742
Joined: Tue Mar 25 2008, 12:23am

Posts: 1145
Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:

Burrat e vertet
NUK THONE kurr
ME FAL

Back to top
Mbreteresha
Mon Mar 22 2010, 01:40pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Zlatani ka shkruar:

Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:


mesa kam nigju eshte nga vendet malore..nga ura e shtrenjte apo malesija e madhe sjam e sigurte..
ja maa zlatan aj duket ne te gjitha gjanat qe vepron se eshte ashtu llojit

diqka qe kishte shkru belgium nga ato qe jane shpreh lezhjanet..qe nese bashkimi europian kerkon me i pranu homot..ne atehere sduam te hyme ne BE..desha te them se ato me duket se kane harru se ky ligj eshte miratu ne shipri nga kryeministri Sali Berisha

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Mon Mar 22 2010, 03:52pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mbreteresha ka shkruar:

Zlatani ka shkruar:

Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:


...
..."qe nese bashkimi europian kerkon me i pranu homot..ne atehere sduam te hyme ne BE"..desha te them se ato me duket se kane harru se ky ligj eshte miratu ne shipri nga kryeministri Sali BerishaLezhjanet i kane pas votat ne mos jam gabim ,4 mandate per PD-ne e 3 per PS-ne.

Sala (i PD-se) ja aprovoi ligjin,Top Channel (i PS-se) po ja firmos e volus.Nuk e kuptoj qa kan si ankohen? Oh, edhe dojne me pa Big Brother dite nate edhe dojne me ba si intelektuale me virtyte.

Shifni kulturen e nje pjese te shqiptareve ne FB me nje grup qe ka ba gati 15 mije fansa.Postimet e tyne nuk kane neveoje per koment trokit ketu

P.S:Kujdes.Komentet ne faqen e sugjerume te FB-t ma siper jane shume vulgare.
Back to top
Friend
Mon Mar 22 2010, 07:51pm

Registered Member #400
Joined: Tue Jan 23 2007, 04:48pm

Posts: 95
Miri74 ka shkruar:

Mbreteresha ka shkruar:

Zlatani ka shkruar:

Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:


...
..."qe nese bashkimi europian kerkon me i pranu homot..ne atehere sduam te hyme ne BE"..desha te them se ato me duket se kane harru se ky ligj eshte miratu ne shipri nga kryeministri Sali BerishaLezhjanet i kane pas votat ne mos jam gabim ,4 mandate per PD-ne e 3 per PS-ne.

Sala (i PD-se) ja aprovoi ligjin,Top Channel (i PS-se) po ja firmos e volus.Nuk e kuptoj qa kan si ankohen? Oh, edhe dojne me pa Big Brother dite nate edhe dojne me ba si intelektuale me virtyte.

Shifni kulturen e nje pjese te shqiptareve ne FB me nje grup qe ka ba gati 15 mije fansa.Postimet e tyne nuk kane neveoje per koment trokit ketu

P.S:Kujdes.Komentet ne faqen e sugjerume te FB-t ma siper jane shume vulgare.
Mu me vjen turp me i lexu keto marrina qe kan shkru ne fb!
Si nuk ankohen per papunesin, alfabetizmin.... femit lypsa te pa shkolluar qe kan me ken e ardhmja e shoqerise Shqiptare....e per shum te tjera qe jan me te domosdoshme me protestu ! %-(
Me vjen shum keq qe jan qu tan tu fol fjalet ma te zeza per nje njeri qe ka pranuar qe eshte Gey! Nuk ashte nje gja e re, tan e dim mir qe ka pas gey para Klodit ne Shqiperi . Aleksandri i madh i Maqedonis doli qe ishte ken Gey.
Pra ky fenomen ka shekuj qe eshte.

Bahen krime te t'merrshme ne Shqiperi ...nje dite dalin ne lajme e masandej gjithqka harrohet . Jo! me ken Gey ashte ma e turpenushme per Lezhen e per Shqiperin!

Me kujtohet protesta e Lezhes qe u ba per Klodin .... Ai nuk ashte Lezhjan nuk ashte Shqiptar tha njeni aty! Po ai shoku nga Lezha qe Gabiti dhe masakroj shokun e ti Anglez para nje vitit.... i mori qa kishte, shkoj e i tha nanes se djalit te vrar. Djalin ta kam pa tu ike me shok tjere dhe ishte ky vet vrasesi, e mbyti e futi ne nje pus ne malet e lezhes dhe mas shum kerkimesh e gjeten trupin e djalit anglez te vdekur..... KY VRASES A ESHTE LEZHJAN???? A ESHTE KY SHQIPTAR? CILI KLODI APO VRASESI I DJALIT ANGLEZ ASHTE MA TURP PER SHQIPERIN? PSE NUK U QUNEN SHQIPTARET ME PROTESTU E ME THAN ,AI QE BANI ATE KRIM NUK ASHTE SHQIPTAR?????


KUR NGA NJE NJERI NUK TE VJEN E KEQJA MOS E TRAZO MOS U MUNDO TI BESH KEQ.GJITHESECILI PARAQET VETVETEN E TU SHA TE TJERET NUK KA ME DAL I MENQUR!

[ Edited Mon Mar 22 2010, 07:57pm ]

fol pak e degjo shum.
Back to top
Mbreteresha
Mon Mar 22 2010, 09:13pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
Friend ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Mbreteresha ka shkruar:

Zlatani ka shkruar:

Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:


...
..."qe nese bashkimi europian kerkon me i pranu homot..ne atehere sduam te hyme ne BE"..desha te them se ato me duket se kane harru se ky ligj eshte miratu ne shipri nga kryeministri Sali BerishaLezhjanet i kane pas votat ne mos jam gabim ,4 mandate per PD-ne e 3 per PS-ne.

Sala (i PD-se) ja aprovoi ligjin,Top Channel (i PS-se) po ja firmos e volus.Nuk e kuptoj qa kan si ankohen? Oh, edhe dojne me pa Big Brother dite nate edhe dojne me ba si intelektuale me virtyte.

Shifni kulturen e nje pjese te shqiptareve ne FB me nje grup qe ka ba gati 15 mije fansa.Postimet e tyne nuk kane neveoje per koment trokit ketu

P.S:Kujdes.Komentet ne faqen e sugjerume te FB-t ma siper jane shume vulgare.
Mu me vjen turp me i lexu keto marrina qe kan shkru ne fb!
Si nuk ankohen per papunesin, alfabetizmin.... femit lypsa te pa shkolluar qe kan me ken e ardhmja e shoqerise Shqiptare....e per shum te tjera qe jan me te domosdoshme me protestu ! %-(
Me vjen shum keq qe jan qu tan tu fol fjalet ma te zeza per nje njeri qe ka pranuar qe eshte Gey! Nuk ashte nje gja e re, tan e dim mir qe ka pas gey para Klodit ne Shqiperi . Aleksandri i madh i Maqedonis doli qe ishte ken Gey.
Pra ky fenomen ka shekuj qe eshte.

Bahen krime te t'merrshme ne Shqiperi ...nje dite dalin ne lajme e masandej gjithqka harrohet . Jo! me ken Gey ashte ma e turpenushme per Lezhen e per Shqiperin!

Me kujtohet protesta e Lezhes qe u ba per Klodin .... Ai nuk ashte Lezhjan nuk ashte Shqiptar tha njeni aty! Po ai shoku nga Lezha qe Gabiti dhe masakroj shokun e ti Anglez para nje vitit.... i mori qa kishte, shkoj e i tha nanes se djalit te vrar. Djalin ta kam pa tu ike me shok tjere dhe ishte ky vet vrasesi, e mbyti e futi ne nje pus ne malet e lezhes dhe mas shum kerkimesh e gjeten trupin e djalit anglez te vdekur..... KY VRASES A ESHTE LEZHJAN???? A ESHTE KY SHQIPTAR? CILI KLODI APO VRASESI I DJALIT ANGLEZ ASHTE MA TURP PER SHQIPERIN? PSE NUK U QUNEN SHQIPTARET ME PROTESTU E ME THAN ,AI QE BANI ATE KRIM NUK ASHTE SHQIPTAR?????


KUR NGA NJE NJERI NUK TE VJEN E KEQJA MOS E TRAZO MOS U MUNDO TI BESH KEQ.GJITHESECILI PARAQET VETVETEN E TU SHA TE TJERET NUK KA ME DAL I MENQUR!


uuu friend qa me ke rrenqeth..mu kujtu edhe ihere ajo masaker qe i kane ba atij rrezikut..ke shume te drejte drite!!!!

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Engel
Mon Mar 22 2010, 10:43pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Homoseksualizmi kjo dukuri origjinale njerëzore.E quajtëm dukuri njerëzore sepse po ta quanim një akt të egër shtazarak do bënim gabim sepse asnjëherë nuk kemi dëgjuar e as parë që dy shtazë të të njëjtës gjini të cilat veprojnë vetëm në bazë të instinktit, ta bëjnë atë punë në mes vete. Kjo nuk ndodhë as tek,qentë,as tek derrat,as tek pëllumbat,dallëndyshet,krokodilët etj por kjo ka gjetur përhapje tek njeriu.
Homoseksualizmi,njëri ndër çoroditë më të fëlliqura që mund të imagjinojë një mendje e shëndoshë,burimi i sëmundjeve më shkatërruese dhe më vdekjeprurëse,veprimi më banal dhe më I pështirë qe mud të kryej njeriu.Sigurisht se po të mendonin më thellë për këtë dukuri neveritëse apo se nesër një nga fëmijët e tyre do të jetë njëri nga ata do të ishin shumë më pak dashamirës ndaj këtyre njerëzve.Për të pasur një fëmijëri sa më të edukuar,një rini që të shihet si një kapital i çmueshëm,një familje me themel të fort,një ardhmëri me më pak sëmundje dhe vdekje,secili nga ne duhet të kryej pjesën e vet.
Por nje rrol te madh luan edhe media,sidomos tek mosha indulashente apo edhe te te rriturit qe jane me mendje akoma indulashent.
Nuk e di si te them po qe eshte ba balte kjo puna e homoseksualizmit, eshte ba. Ndiz Tv nuk shef gje tjeter veç filma me homo e me lezbike. Femijet po çorientohen krejt(edhe te rriturit). Po rriten me dyshimin jam homo apo hetero. Nuk eshte pune turpi ma, eshte diçka me shume se turp. Eshte shkaterrim. Sidomod kjo propagande,idete dhe dyshimet qe po u futen te rinjve ne kry qe ne moshe krejt te mitur, nga filmat, nga mesimet, nga lloj lloj teorish, ky eshte shkaterrim.
Mendimi im eshte kjo qe nuk do te arrije ndonjehere ti kuptoj,as qe dua te ti kuptoj.

[ Edited Mon Mar 22 2010, 10:47pm ]

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
SuperGirl
Tue Mar 23 2010, 12:03am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Friend ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Mbreteresha ka shkruar:

Zlatani ka shkruar:

Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:


...
..."qe nese bashkimi europian kerkon me i pranu homot..ne atehere sduam te hyme ne BE"..desha te them se ato me duket se kane harru se ky ligj eshte miratu ne shipri nga kryeministri Sali BerishaLezhjanet i kane pas votat ne mos jam gabim ,4 mandate per PD-ne e 3 per PS-ne.

Sala (i PD-se) ja aprovoi ligjin,Top Channel (i PS-se) po ja firmos e volus.Nuk e kuptoj qa kan si ankohen? Oh, edhe dojne me pa Big Brother dite nate edhe dojne me ba si intelektuale me virtyte.

Shifni kulturen e nje pjese te shqiptareve ne FB me nje grup qe ka ba gati 15 mije fansa.Postimet e tyne nuk kane neveoje per koment trokit ketu

P.S:Kujdes.Komentet ne faqen e sugjerume te FB-t ma siper jane shume vulgare.
Mu me vjen turp me i lexu keto marrina qe kan shkru ne fb!
Si nuk ankohen per papunesin, alfabetizmin.... femit lypsa te pa shkolluar qe kan me ken e ardhmja e shoqerise Shqiptare....e per shum te tjera qe jan me te domosdoshme me protestu ! %-(
Me vjen shum keq qe jan qu tan tu fol fjalet ma te zeza per nje njeri qe ka pranuar qe eshte Gey! Nuk ashte nje gja e re, tan e dim mir qe ka pas gey para Klodit ne Shqiperi . Aleksandri i madh i Maqedonis doli qe ishte ken Gey.
Pra ky fenomen ka shekuj qe eshte.

Bahen krime te t'merrshme ne Shqiperi ...nje dite dalin ne lajme e masandej gjithqka harrohet . Jo! me ken Gey ashte ma e turpenushme per Lezhen e per Shqiperin!

Me kujtohet protesta e Lezhes qe u ba per Klodin .... Ai nuk ashte Lezhjan nuk ashte Shqiptar tha njeni aty! Po ai shoku nga Lezha qe Gabiti dhe masakroj shokun e ti Anglez para nje vitit.... i mori qa kishte, shkoj e i tha nanes se djalit te vrar. Djalin ta kam pa tu ike me shok tjere dhe ishte ky vet vrasesi, e mbyti e futi ne nje pus ne malet e lezhes dhe mas shum kerkimesh e gjeten trupin e djalit anglez te vdekur..... KY VRASES A ESHTE LEZHJAN???? A ESHTE KY SHQIPTAR? CILI KLODI APO VRASESI I DJALIT ANGLEZ ASHTE MA TURP PER SHQIPERIN? PSE NUK U QUNEN SHQIPTARET ME PROTESTU E ME THAN ,AI QE BANI ATE KRIM NUK ASHTE SHQIPTAR?????


KUR NGA NJE NJERI NUK TE VJEN E KEQJA MOS E TRAZO MOS U MUNDO TI BESH KEQ.GJITHESECILI PARAQET VETVETEN E TU SHA TE TJERET NUK KA ME DAL I MENQUR!
hallall. te duartrokas per ca ke shkru. sinqerisht.
shqiptari i shkret s'din ku ka kryt, e don me u cu ne protesta. mahhh....
Engel, nuk asht tu na mbyt homoseksualiteti, por homofobia.

Leni mor njerez te tjeret me jetu, gjithkush i din punt e veta... :-tBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3502 sec, 0.0883 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,207kB