Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Big Brother Albania - Shkodra
 
<< Previous thread | Next thread >>
Graciela - Shkodranja ne Big Brother 3 Albania 2010
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Tue Mar 23 2010, 12:08am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Friend ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Mbreteresha ka shkruar:

Zlatani ka shkruar:

Ateher keka shkodran pra!!! se prejardhjen prej ka na e paska!
E ka ba me marr fame legeni simas mendimit tem:


...
..."qe nese bashkimi europian kerkon me i pranu homot..ne atehere sduam te hyme ne BE"..desha te them se ato me duket se kane harru se ky ligj eshte miratu ne shipri nga kryeministri Sali BerishaLezhjanet i kane pas votat ne mos jam gabim ,4 mandate per PD-ne e 3 per PS-ne.

Sala (i PD-se) ja aprovoi ligjin,Top Channel (i PS-se) po ja firmos e volus.Nuk e kuptoj qa kan si ankohen? Oh, edhe dojne me pa Big Brother dite nate edhe dojne me ba si intelektuale me virtyte.

Shifni kulturen e nje pjese te shqiptareve ne FB me nje grup qe ka ba gati 15 mije fansa.Postimet e tyne nuk kane neveoje per koment trokit ketu

P.S:Kujdes.Komentet ne faqen e sugjerume te FB-t ma siper jane shume vulgare.
Mu me vjen turp me i lexu keto marrina qe kan shkru ne fb!
Si nuk ankohen per papunesin, alfabetizmin.... femit lypsa te pa shkolluar qe kan me ken e ardhmja e shoqerise Shqiptare....e per shum te tjera qe jan me te domosdoshme me protestu ! %-(
Me vjen shum keq qe jan qu tan tu fol fjalet ma te zeza per nje njeri qe ka pranuar qe eshte Gey! Nuk ashte nje gja e re, tan e dim mir qe ka pas gey para Klodit ne Shqiperi . Aleksandri i madh i Maqedonis doli qe ishte ken Gey.
Pra ky fenomen ka shekuj qe eshte.

Bahen krime te t'merrshme ne Shqiperi ...nje dite dalin ne lajme e masandej gjithqka harrohet . Jo! me ken Gey ashte ma e turpenushme per Lezhen e per Shqiperin!

Me kujtohet protesta e Lezhes qe u ba per Klodin .... Ai nuk ashte Lezhjan nuk ashte Shqiptar tha njeni aty! Po ai shoku nga Lezha qe Gabiti dhe masakroj shokun e ti Anglez para nje vitit.... i mori qa kishte, shkoj e i tha nanes se djalit te vrar. Djalin ta kam pa tu ike me shok tjere dhe ishte ky vet vrasesi, e mbyti e futi ne nje pus ne malet e lezhes dhe mas shum kerkimesh e gjeten trupin e djalit anglez te vdekur..... KY VRASES A ESHTE LEZHJAN???? A ESHTE KY SHQIPTAR? CILI KLODI APO VRASESI I DJALIT ANGLEZ ASHTE MA TURP PER SHQIPERIN? PSE NUK U QUNEN SHQIPTARET ME PROTESTU E ME THAN ,AI QE BANI ATE KRIM NUK ASHTE SHQIPTAR?????


KUR NGA NJE NJERI NUK TE VJEN E KEQJA MOS E TRAZO MOS U MUNDO TI BESH KEQ.GJITHESECILI PARAQET VETVETEN E TU SHA TE TJERET NUK KA ME DAL I MENQUR!
hallall. te duartrokas per ca ke shkru. sinqerisht.
shqiptari i shkret s'din ku ka kryt, e don me u cu ne protesta. mahhh....
Engel, nuk asht tu na mbyt homoseksualiteti, por homofobia.

Leni mor njerez te tjeret me jetu, gjithkush i din punt e veta... :-tps. po me kujtohet qe para disa muajsh Sala ka diskutu me fut ligjin per martesen e homoseksualeve. kurse nga ana tjeter kto dalin ne proteste. jena populli i paradokseve


[ Edited Tue Mar 23 2010, 12:11am ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
guest
Tue Mar 23 2010, 12:12am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
elitat dhe masat nuk jane gjithmone dakort me mendime, sala asht largpams ahahahahah kan dal do lezhjan ne protest dhe nuk ka dal tan populli apo ne te gjitha qytetet


Back to top
SuperGirl
Tue Mar 23 2010, 12:15am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
guest mjafton ajo proteste...vaj halli me u cu tan populli. mjafton ajo me na tregu se sa popull i ceket jena. nuk pres prej rinise me u sjell ashtu. si e thote edhe friend ma siper, nuk cohen per gjana shum ma serioze, por per marrina te tilla. me bajne me u ndi shum keq, sinqerisht. jane ato raste kur du me e mohu qe i perkas atij populli X(

turp!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
guest
Tue Mar 23 2010, 12:19am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
hahahahaha une nuk mund t'i marr seriozisht kta raste. ata njerz nuk cohen ne proteste per gjana qe mund t'i ndikojn ne jeten e tyne, si papunsia, cmimet e nalta etj. keshtu qe nuk ka pse te bahet teme e dites i pederast edhe do leshjan


Back to top
SuperGirl
Tue Mar 23 2010, 12:43am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
ke te drejte guest. zakonisht edhe un i marr me te qeshun, sepse skam ca bej tjeter. por ne ket rast, jam tu pa sa randsine po ia kushtojne shqiptaret, dhe nuk mund te rri indiferente. boll me pa ca shkrujn neper facebook...ma shum me vjen keq, per nji popull qe ska me u ba kurr!!

me ket s'jam tu than qe me pelqejne homoseksualet, thjesht jam tu than 'shifni at ca keni ne shtrat per vedi, dreqi e hangert, e leni te tjeret te shofin punt e veta'...bahh!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
guest
Tue Mar 23 2010, 12:51am
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
jena popull ne transicion ala hahahahah edhe mu me acarojn kajher kta masat injorante kur tubohen por duhet mos ju kushtu shum vemendje. injoranta mund te jena shum por kur tubohesh asht absurde.


Back to top
SuperGirl
Tue Mar 23 2010, 01:02am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
durim guest, durimBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Holly
Tue Mar 23 2010, 12:25pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
guest e super si me acaron kjo tem kur shof disa komente shum rraciste ,po duhet me pas durim si thote super.

Ishalla kena me u ba njerz nja her. fjalet e friend i kam shkru une.

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
belgium
Tue Mar 23 2010, 12:52pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
marshalla sa paskan ra ne bat hahahahahahahah
Back to top
Al Bundy
Tue Mar 23 2010, 05:21pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Shume opinion i thelle ky i fundit.Back to top
Holly
Tue Mar 23 2010, 05:22pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
ska ma deri njaty ,ka fillu me dal uje ...

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
~*Christel*~
Thu Mar 25 2010, 12:46pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Plas në BB: Vlonjati Miri godet Klodin: "Më futi duart..."


Rreth orës 23 të mbrëmjes ditën e martë, në shtëpinë e Big Brother ka shpërthyer një debat i ashpër, i lidhur sërish me homoseksualitetin e Klodit.


Debati është paraprirë nga një grindje mes Klodit dhe vlonjatit Miri, madje ky i fundit e ka goditur Klodin.


Banorët e tjerë kanë rrethuar Mirin dhe e kanë pyetur atë mëse njëherë: Pse arriti puna deri këtu?


Miri u shpreh: "Unë e kam marrë mënjanë Klodin dhe i kam thënë: Të lutem shumë, mos me provoko, sepse po ve re që më provokon. Nuk më ka dhënë asnjë përgjigje për këtë. Prita të më thoshte që nuk është e vërtetë, por kjo nuk ndodhi.. Më ka futur duart nga poshtë dhe më ka provokuar aq shumë, sa mu desh ta qëlloja.."


Rrëfimi i Mirit është pritur në mënyra të ndryshme. Një nga të rinjtë e futur këtë javë i ka hedhur benzinë zjarrit duke i thënë Mirit: "Ti vetë u ule në krevatin e Klodit...". Përgjigja e Mirit ishte: "U ula normal, por ai me futi duart.."


Disa nga banorët kanë mbajtur anën e Mirit. Sipas tyre, Klodi e përdor homoseksualitetin e tij sa herë është në nominim dhe po viktimizohet për të fituar pikë.
Klodi nuk ishte i pranishëm gjatë këtij debati mes Mirit dhe të tjerëve në shtëpinë e BB3. Ai qau kur e qëlluan dhe më pas qëndroi veçmas.

shekulli.com.al
Back to top
~*Christel*~
Thu Mar 25 2010, 12:50pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
Paskan fillu edhe me rrah te shkretin
Une nuk e ndjek BB,po menyra si ka zgjedh me tregu homoseksualitetin e tij...me ban skeptike. Shpresoj te mos bajne viktimen e te perdorin ''tikun'':P e tij per me ken fitus i BB.
Back to top
:::ShkoderZemer
Thu Mar 25 2010, 01:06pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Puna e Klodit , Eshte nje "stunt" i top-channel qe mendoj se ka me "back fire "

[ Edited Thu Mar 25 2010, 01:06pm ]

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
drejtesia
Mon Mar 29 2010, 09:49am

Registered Member #2554
Joined: Tue Jan 13 2009, 10:53am

Posts: 1411
Per menimin tem ai ka than ashtu e eshte tu lujt loj qe me fitu lojen por dhe ka ba nji hap perpara per me nryshu dicka.gjithsesi edhe nese eshte e vertet protestat duhet me u ba per pedofili qe eshte ni shum ne shqipni sidomos ne fshatnae nuk ka cu kush za, e as per abuzime seksuale, por shkoni e gjykoni nji person qe nuk i ban keq kujt po ka te drejt me ba ca te dojn me jeten e vet.cohuni kundra njatyne rreziqeve qe nodhin per dit e jo per gjana qe nuk cenojn ken.Ne bibel kur cohen kunder mari madgalens me e myt me gur per arsye se shet trupin me lek,jezusi ju thot ai qe eshte pa mkat le te hedhin gurin e par,e meqe gjithkush ban mkate sado te vogla u largunen tan.
Back to top
Gurabi
Mon Mar 29 2010, 07:28pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
paska dal bertina kjo tesh merret vesht s e nuk ashte ma me votime ...po si tju duket ma mire big-ut.....se edhe pse skam gja kundra klodit kerkush nbote ska votu me majte aty

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Mbreteresha
Sat Apr 10 2010, 01:35pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
per te gjith adhuruesit e klodit


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat Apr 10 2010, 10:19pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
...........

[ Edited Mon Apr 12 2010, 06:18pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Engel
Sun Apr 11 2010, 10:49pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Engel, nuk asht tu na mbyt homoseksualiteti, por homofobia.

Leni mor njerez te tjeret me jetu, gjithkush i din punt e veta... :-t
[/quote1271024508]


Naqe nuk e kam zakon me i nderhy kerkujt ne jete.Por te shprehi mendimin teme e kam hyq dhe ma e mira eshte (per synin tem) qe e thane drejt.
Une kam vete dy femije dhe nuk ja deshiroj asnji nane ta perjetoj ate gje qe po perjeton nena e klodit.Dhe ndoshta duhet don disa breza me kalu ,besoj te brezi i femijve te mije e mbrapa te arrin ate tolerance per ta pare nje dicka te pranushme ne shoqerine tone.Megjithate cdo njeri ben perzgjedhjen e vete.E kam thene e them se ky eshte vetem mendimi im.

Sa per homofobia me sa e kam studia une eshte je semundje (angth apo frike) qe cfaqet ne te gjitha mosha po veqanerisht te indulashentet.dhe ky faktore te qon ne agrisivitet kundra homo(gay apo less).Nuk po marr asnjeren nga ektremen se nuk do me pelqente por do ti lej qe te bejne ate perzgjedhje te tyre.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Xhulio8
Sun Apr 18 2010, 06:23pm
รђк๏๔гค^๏ภlเภє.ς๏๓

Registered Member #3289
Joined: Sun Sep 06 2009, 03:55pm

Posts: 5265
Kush mendoni se po del kete jave ??
Back to top
sunríse
Tue Apr 27 2010, 02:00pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
Mbreteresha ka shkruar:

per te gjith adhuruesit e klodit
Ti mas pric ma mire ca nuk te shkon mendja..lene maj se une knaqem tuj e nigju Klodin ka flet si femen e keqe :d


Think happy thoughts!

Back to top
Al Bundy
Sat Jan 29 2011, 06:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mezi po pres me fillu BB sonte.Back to top
MiCoLjA
Sat Jan 29 2011, 06:31pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
miriiiiiiiiiii me fillu bigu apo sfilata e vajzave

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Al Bundy
Sat Jan 29 2011, 06:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Euh....Sfilata?Back to top
MiCoLjA
Sat Jan 29 2011, 06:36pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
dmth kur te qohen vajzat me shku ne dhom te rrefimit bela ke munsi me pa naj pal shal te bukura mar qy tash si ban demek si i habitun hahaahah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2858 sec, 0.1257 of that for queries. DB queries: 70. Memory Usage: 3,188kB