Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Sofra e Muhabetit - Zone e lire :: Big Brother Albania - Shkodra
 
<< Previous thread | Next thread >>
Graciela - Shkodranja ne Big Brother 3 Albania 2010
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
❤Bambolina❤
Tue Feb 09 2010, 09:01pm

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
GRACIELA=ESHT NJE GOC SHUME E MIRE,E SJELLSHME,ASPAK E PERKEDHELUR KA KALU NJE JET TE VESHTIR,SIDOMOS FEMIRIN.
NUK BESOJ SE TANA ATO FATKEQSINA QE I KA NDOLLUR KEKA ME E RRENDCISHME SI VISHET ATY BRENDA,KJO ESHT GJEJA E FUNDIT QE MUND TE MENDOJ NJE PERSON,EDHE PSE ESHT FUT NE BB3 QE ESHT THJESHT LOJ POR ATY KA GJANA TE TJERA QE NJE PERSON MUND TE TRAZMETOJ TJERVE,AJO TRASMETON SIMPATIN,HUMORIN EDHE SHUME GJANA TJERA,SEPSE ME PAS NJE PERSON ATE JET QE KA KALU AJO NUK BESOJ SE DO MENDONTE PER VESHJEN OSE ME BA SI SA VAJZA LLASTICA, ATO TJERAT QE SHIKONI ATY SKAN PAS ATO PRBLEME QE KA PAS AJO,SEPSE NUK ESHT E LEHT TE KESH BABAN QORR EDHE MAMAJA I KA DEK QYSH KA KEN E VOGEL,ESHT SHUME SHUME ZONJA.EDHE E VETMJA PER MENDIMIN TEM QE MERITON FITOREN.EDHE GJEJA E DYT NJE PERSON VESH NJATA TESHA QE I PERSHTATEN.

[ Edited Tue Feb 09 2010, 09:19pm ]
Back to top
Holly
Wed Feb 10 2010, 11:43am
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Mbreteresha ka shkruar:

wow o zot sa me ka prek sonte..me ka ba me nderru komplet mendim per te..me gjanat qe ka kalu kjo ne jete qenka heroine..super rresp per te dhe per guximin dhe si e perballon kjo jeten =((
dhe nje perqafim shume te madh kisha pas me ja dhan ne keto momenteTe njetin mendim kam edhe une tesh per Gracielen. kuptova qe nuk ashte mir te paragjykosh dike kur nuk e njef mir. U kenaqa qe nuk doli te shtunden. Uroj qe te mos dalin as kete jave. Kisha dashte me shpirt qe Gracia ta fitoj qmimin e madh se me shum se asaj nuk i duhen askuj leket.


* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
MiCoLjA
Wed Feb 10 2010, 01:16pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
me than te drejten ne momentet e p[ara qe ekam pa gracielen nuk me ka pelqy aspak flet shgum i tingllon zani a thu se kan shurdhu kta jtetr mirpo tu pas parasysh jeten e veshtir qe ka kalu dhe se sa e mir perballon kja vajz
me ka elqy edhe ne nji gja qe nuk perdor veshtirsit e jetes per me ni keqarrdhje tjert per te por vazhdon lojen si gjith te tjeret


lexova qe kishte shkru dikush qe nuk veshet mir kisha me than qe veshja asht ma pak e rancishme aty asht nji vajz e thjesht dhe shum origjinale sa per mu ly ska nevoj hiq per tualet se ahst shume m ir nji person nuk vlersohet si lyhet apo si veshet por si sjellet manej aty nuk kan hi per me trgu se si veshen e si lyhen aty kan hi me tregu karakterin dhe origjinalitetin e tyne per vedi tham fitoft ma i mir kam shum qef me fitu gracia por me duket e veshtir gjithsesi e mbeshtees si patriote gooooo graciaa

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
LUPEN
Wed Feb 10 2010, 01:41pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
hahahah sa mkan ba me qesh.
tu i tha drut mbi shporet,hahahaha


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
belgium
Tue Feb 16 2010, 02:59pm

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
shkodra ka shkruar:

belgium ka shkruar:

njikja graciela ma vajz demode skam pa noj her ne tv....
veshet me ato tesha si me pa ken nana jeme hahahaha edhe nana jeme veshet ma moderne se ajo.
them se asht mire me e nominu ket radh se kot rrin aty.
perzoten ke te drejt mar hor po aty tan ta shpifin vetem njena ce pash nej fragment hammmm ishte e mire...shko ma hor se skam koh me i pa njato marrina vec kaj her i kaloj shpejt s e
lanen nam me at program vec tham se cdo pjestar aty sbajn kurgja vec se at m....in e madh hhahahahahahahaahahahahahahah
Back to top
Holly
Wed Feb 24 2010, 09:05pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
sapo pash prembledhjen e dt 23-2 ne bigbrother. hahhahahaahahh ashte ba shpija si me ken qerdhe pllumash. tan qifte qifte. niceeeeee dushuri pa kufi! sa dashurojme edhe na shqiptaret.
po si doli qe Rezarta edhe Jetmiriqe jane te dashur ?!! hahahahhaha
Qa me dhimbet Edi ja ka thu zemren dy copash!

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Engel
Wed Feb 24 2010, 09:23pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
me te thane te drejten nuk po me terhek hiq simjet.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Holly
Wed Feb 24 2010, 09:29pm
E forte

Registered Member #552
Joined: Wed Feb 21 2007, 03:55pm

Posts: 9819
Engel ka shkruar:

me te thane te drejten nuk po me terhek hiq simjet.I kam pa permbledhjet e dites e fillunen me m'pelqy ...jan nda tan ne qifte, une per rromantike qe jam ....maroj krejt tu pa marrina

* Spend life with who makes you happy, not with who you have to impress *
Back to top
Gurabi
Wed Feb 24 2010, 09:30pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
une hera pare qe shof big brather interesant ashte se vjet tjera si kam pa hiq

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Engel
Wed Feb 24 2010, 09:33pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Holly ka shkruar:

Engel ka shkruar:

me te thane te drejten nuk po me terhek hiq simjet.I kam pa permbledhjet e dites e fillunen me m'pelqy ...jan nda tan ne qifte, une per rromantike qe jam ....maroj krejt tu pa marrinapo pra mire e the ti si qifte plumash.haahahhahaah

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
MiCoLjA
Thu Feb 25 2010, 03:54pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
bigu simjet nukasht si vitet tjera jan ma diplomata antaret mren e ma intriganta nuk munt ta shoh me sy at olten taman si me ken b... asht gabelja ja ka inat bertines, sa per gracielen e ka prish vedin shum nuk me pelqen hyq menyra se si sjellet qa di shpresoj mas dalin kyt jav megjithse shance ka shum me dal po nejse ma ....

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Mbreteresha
Sat Feb 27 2010, 07:35pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
tham se del aj pushtiiiiiiiiiiiii :d klodi..ia uroj daljen..ndersa gracias ja jap nje vote me nejt per gjynah se si thot kejsi se diiiiiiiiiiii..por e mbeshtes si shkodrane

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Mbreteresha
Sat Feb 27 2010, 08:24pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
sa shpejt flas para kohet
jam zemer dhimbshme sa gjynah klodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..por se di sme pelqejne njerezit homo..por duhet ti pranojme se ne fund te fundit jane zgjedhejt e tyre

[ Edited Sat Feb 27 2010, 08:25pm ]

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
:::ShkoderZemer
Sun Feb 28 2010, 04:07pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
... edhe Graciela u eliminu

Shikojeni ketu

trokit ketu

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
Al Bundy
Sun Feb 28 2010, 05:03pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
S'di ku lexova qe kishte dal aty nji bure(me 'r' jo 'rr').

A asht e vertete se po m'duket shume funny?/Back to top
Gurabi
Sun Feb 28 2010, 05:10pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
ja ste kan rrejte hiq ..mduket se dy bura jane mrend hihihihiih po njeni ashte soooooooooooooo i hapun kurse tjetri gjys

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Sun Feb 28 2010, 05:18pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabi ka shkruar:

ja ste kan rrejte hiq ..mduket se dy bura jane mrend hihihihiih po njeni ashte soooooooooooooo i hapun kurse tjetri gjysDiçka m'thet se ta po i hapen njeni-tjetrit/Back to top
Gurabi
Sun Feb 28 2010, 05:20pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
looooooooooooooooool

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Johara
Sun Feb 28 2010, 05:51pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Hahahaha ej po une para dy ditesh e pashe dhe nuk pashe "bura" mren...kur qekan bere gjithe kto ndryshime? Apo e keni llafin per Klodin...se ate me pikepytje e kisha
U dashka me u pa spektakli i te shtunes...

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Gurabi
Sun Feb 28 2010, 05:52pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Johara ka shkruar:

Hahahaha ej po une para dy ditesh e pashe dhe nuk pashe "bura" mren...kur qekan bere gjithe kto ndryshime? Apo e keni llafin per Klodin...se ate me pikepytje e kisha
U dashka me u pa spektakli i te shtunes...
lol ..i paske ra si qorri shejit joharaa ....


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Sun Feb 28 2010, 05:54pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ja maj se e kan ba coming out sa per sy e faqe se dojne mu la te dushet e femnave.Shqiptar hesapi.Njat e kisha ba edhe vete/Back to top
Johara
Sun Feb 28 2010, 07:50pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Gurabi ka shkruar:

Johara ka shkruar:

Hahahaha ej po une para dy ditesh e pashe dhe nuk pashe "bura" mren...kur qekan bere gjithe kto ndryshime? Apo e keni llafin per Klodin...se ate me pikepytje e kisha
U dashka me u pa spektakli i te shtunes...
lol ..i paske ra si qorri shejit joharaa ....
i have a strong gaydar hahaha )

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Mbreteresha
Sun Feb 28 2010, 08:53pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
johara ja shihe ma mire


Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Gurabi
Sun Feb 28 2010, 09:03pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
mbret nesh si ma qite maj ma se itesh vuna rremelin e mbani me qa u bana si zhugat

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Mbreteresha
Sun Feb 28 2010, 09:07pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
edhe mu me erdhi gjynah..kam ba komentin nelt sa ekam paa...gjynah per nanen e tij..por ky hajdar e shkreta ka prit me i cu nuse shpi tesh nana ka ba nji djal e po i vjen i dyti shpi

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2887 sec, 0.0891 of that for queries. DB queries: 67. Memory Usage: 3,148kB