Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pershendetje forumista.
Go to page  1 2 3
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Thu Feb 15 2007, 11:10am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Pershendetje te gjitheve. Eshte hera e pare qe vizitoj faqen shkodraonline.com dhe them se duhet te jam anetarja me e re e forumit, keshtuqe thashe po hap nje teme te prezantohem ne menyre qe t'ju njoh me mire. Une jam nje studente ne vit te dyte per psikologji, shume e apasionuar pas internetit, me pelqen te bej bla bla bla ne forume, e shyqyr qe gjeta nje forum kaq te arrire vetem per Shkodren.
Shresoj he kam bindjen se do ia kalojme mire. ju puc te gjitheve.

XXXXXXXX

SuperGirlBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
.: Deno :.
Thu Feb 15 2007, 12:11pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Po mire se na ke ardh maj rrush ... bashi qef ne shkodraonline.com ... aty ku shkdorant jetojn online me shkodren

JA kaloshi sa ma mire
BOSSI

[ Edited Thu Feb 15 2007, 12:13pm ]

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Thu Feb 15 2007, 12:32pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Thnx Bossi. U'r sooooooooo sweet.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
kamasutra_girl
Thu Feb 15 2007, 02:25pm

Registered Member #267
Joined: Mon Dec 25 2006, 05:07pm

Posts: 18
Ti supergirl avash pak me Bossin se nuk ka dale ne ankand. Tregohu pak me e rezervuar. Pasi vete si tip eshte shume i shoqerueshem dhe shume shpesh vajzat krijojne iluzione te kota.
Back to top
shkodrani ne mergim
Thu Feb 15 2007, 02:58pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
Mbas nje fushate te lodhshme politike,a e meritoj edhe une nje puc apo jo?(JO nga meshkujt )
Back to top
.: Deno :.
Thu Feb 15 2007, 04:17pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
SuperGirl ka shkruar:

Thnx Bossi. U'r sooooooooo sweet.hera e par ne jet teme qe mthojn sweet
tana gjuht me kan than, po anglisht hala
pritsha se po ma thot kamasutra_girl po ajo sma tha
keshtu qe shum flm prej tejet naqewww.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
.: Deno :.
Thu Feb 15 2007, 04:19pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
kamasutra_girl ka shkruar:

Ti supergirl avash pak me Bossin se nuk ka dale ne ankand. Tregohu pak me e rezervuar. Pasi vete si tip eshte shume i shoqerueshem dhe shume shpesh vajzat krijojne iluzione te kota.ha maj burrnesh edhe ti se spo m'han kush
i fjal tha, mos i merr tana kallep

megjithse se kuptova mire ate punen e iluzioneve se sje shum e qart

bye naqe

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
SuperGirl
Fri Feb 16 2007, 10:41am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Bobo...qysh me heren e pare futa njerezit ne sherr!!! Kamasutra Girl, pa merak se nuk krijoj iluzione vetem se nje djale me flet embel, ok? Edhe un jam tip i shoqerueshem por kjo sdo te thote qe du me i keput tan djemt!!!

Puc mergimtarin se qenka tha krejt. Bye.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Feb 16 2007, 01:53pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Mire se na ke ardhe.. bash qef... antarsimin e gezofsh edhe e shkysh sa ma shpejt ...

forumi edhe faqja do jete ne permirsime e siper dhe shkodrane "Super" si puna jote.. na duhen

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
arlinda
Fri Feb 16 2007, 06:05pm

Registered Member #522
Joined: Fri Feb 16 2007, 06:02pm

Posts: 1
hola, ju pershendes te gjithve. tani sapo e mora adresen e ksaj faqe nga nje shoqe dhe po me pelqen shume. ju pershendes te gjithve qe realizoni gjera te bukura.
Back to top
:::ShkoderZemer
Fri Feb 16 2007, 06:26pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
hola hola maj ta-marrsha
mirese erdhe n'forumdashsa
Me kambt t'bare paske fillu
Me pershendejt na ke uru
Shkodra jone ne Internet
rri rehat e mos ke siklet


http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
shkodrani ne mergim
Fri Feb 16 2007, 08:02pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
thx super girl per pucin.Sa e embel qe ishte.
Ma asht ba e dashura nervoz se jam duke u marre me politike.Me tha ;O mu .ose politiken.Une patjer qe zgjodha politiken.Ku mund te rrime na pa politike.
Back to top
.: Deno :.
Fri Feb 16 2007, 08:08pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
marrshalla marrshalla sa varzat na jan shtu itesh

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodrani ne mergim
Fri Feb 16 2007, 08:26pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
asht puna e mire e Partise.,te vazhdohet keshtu me keto rritme.
Back to top
.: Deno :.
Fri Feb 16 2007, 08:33pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
Prtija HARDHEKU, qe thua ti, eshte partija qe ju jap te gjitha te drejtat femrave, po aq sa burrave.... Per ca tju teket e kan lejen, vetem ne nje vend duhet me drejtu ne (e din vet ku e kam fjalen )

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodrani ne mergim
Fri Feb 16 2007, 08:51pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
patjeter,por edhe per ate pune ia kane marre doren.(demokraci hesapi,deh kjo tregon zhvillim apo jo?).
Back to top
.: Deno :.
Fri Feb 16 2007, 09:47pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
ufffffffffffffffffffff..... prejmend qe ke te drejt .... harrova.......kan ndrru kohnat..... i mut a ba ky vend

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodrani ne mergim
Fri Feb 16 2007, 10:44pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
ha ha ha,a ardhe demokraciaaaaaaaaa tash mo bossi.iku koha e dulles.
Back to top
sT...
Fri Feb 16 2007, 11:01pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Me thuaj me ke rrin, te them se kush je. Duke u marre shume me Helius, kam frike se po filloni e mendoni dh ju si ai! Po ju humbasim, me duket

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
.: Deno :.
Fri Feb 16 2007, 11:08pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ca ka thaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
uuuuuuuuuuuuuuuuuu saaaaaaaaaaaa na ka fyyyyyyyyyyyyyyyyy ma shkodran ne mergim

a e duran ti
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
un se duroj


www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
shkodrani ne mergim
Fri Feb 16 2007, 11:18pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
ty te kena "kryetar nderi" i perjetshem,mo boss.
Nuk merrem ma me helius(ne se e ke fjalen per mua, ST ..the one) .Une nuk mbes i fyer nga femrat,kjo asht e mira e demokracise,toleranc,mirekuptim,opozitar por vellezer e motra -sic ka thne i malle (sali).
Back to top
shkodrani ne mergim
Fri Feb 16 2007, 11:19pm
Registered Member #95
Joined: Sun Oct 22 2006, 03:07am

Posts: 237
na ka zbut kapitalizmi.
Back to top
.: Deno :.
Fri Feb 16 2007, 11:42pm
Larg ...... shume ....

Registered Member #18
Joined: Mon Jul 31 2006, 03:55pm

Posts: 1550
kapitalizmi
o te zbardh ftyren, o te zbardh bythen

www.JaKuJam.com - JaKuJam.Com - Video shqipBack to top
sT...
Fri Feb 16 2007, 11:45pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
O bossi po si mendon ti, mundemi valle te te leme ne harrese ne ty?? Ti hodhe bazat e partise tone, ti na frymezove e na drejtove ne rrugen me te drejte. Po ti je fitimtari moral i ketyre zgjedhjeve. Do ngelesh ne histori per krijimin e PH.


In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
sT...
Fri Feb 16 2007, 11:54pm
PeAcE

Registered Member #261
Joined: Sat Dec 23 2006, 09:34pm

Posts: 788
Shkodrani ne mergim, cila mendon ti eshte arsyeja qe te votova??? Sepse ti perfaqeson me se miri tolerancen, mirekuptimin, respektin etj etj. Me pak fjale do ishe kryetari ideal i PH.
Kur bera verejtjen si per ty dhe per bossin, parashikova si reagimin tend dhe ate te bossit. Asnjeri nga ju te dy nuk me zhgenjeu ne parashikime

In heaven, all the interesting people are missing
Back to top
Go to page  1 2 3  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.6706 sec, 0.2920 of that for queries. DB queries: 63. Memory Usage: 3,051kB