Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Forumi i ShkodraOnline.com :: Arkiv
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cila ju terhek me shum Dashuria Fizike.. apo Mentale ..
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
This thread is now closed
Author Post
lissandro
Thu Feb 18 2010, 01:03pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Si e spjegoni ju dhe se cila ju terhek me shum nje afrimitet i dashurise fizike qe keni per nje njeri apo Dashuria Mentale me nje person qe te terhek dhe e ndjen ...
Si mund ti ndani njeren nga tjera ?


[ Edited Sat Feb 27 2010, 04:52pm ]

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun Jun 13 2010, 10:30am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Lisso nqse e kuptova mire temen, tham me terheke dhe asht e vetmja:
Dashuria e vertete e gershetume me njenjat, terhekjen intlektuale, chemistry, mendimi, intelekti, humori, rehatia, kenaqesia, binjakeria shpirterore dhe kto jane ato qe bajne te mujtun fiziken me kene dytesore po ma e mrekullueshmja ne Bote. Pa kto, fizikja asht thejsht nje epsh i shfrym ne nje kohe ose nje tjeter dhe qe s'ka substance (kte nuk e kam provu kurre dhe uroj te mos jem tu gjyku kend!!) Mendimi jem gjithsesi rrespekt a-cat.

I care and I wish well!

Back to top
Dritbardh
Fri Sep 03 2010, 08:30am
Registered Member #4041
Joined: Tue Jun 22 2010, 03:55pm

Posts: 61
te dyja bashke
Back to top
::bud::
Fri Sep 03 2010, 08:41amRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
as fizike as mentale per mu.
por e brendshmja dhe shpirtnorja.
Back to top
❤Bambolina❤
Fri Sep 03 2010, 08:42am

Registered Member #2929
Joined: Thu Apr 30 2009, 12:35pm

Posts: 3631
ne fillim mentale pastaj fizike

[ Edited Fri Sep 03 2010, 08:50am ]
Back to top
Dritbardh
Fri Sep 03 2010, 08:49am
Registered Member #4041
Joined: Tue Jun 22 2010, 03:55pm

Posts: 61
me i pas tana kam qef vete njaty te 85%
Back to top
☼sunshine
Sat Sep 04 2010, 11:06am
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
::bud:: ka shkruar:

as fizike as mentale per mu.
por e brendshmja dhe shpirtnorja.


^:)^

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
sunríse
Sat Sep 04 2010, 02:33pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479
::bud:: ka shkruar:

as fizike as mentale per mu.
por e brendshmja dhe shpirtnorja.^:)^ :x


Think happy thoughts!

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3124 sec, 0.1173 of that for queries. DB queries: 46. Memory Usage: 2,682kB