Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Fashion - Estetike - Glamour
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cantat.......
Go to page  1 2 3 4 5 6 7
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
visi09
Sat Jun 25 2011, 08:29am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
ju bani mir me editu naj gja nforum at dini me ba mir ju se gja tjeter hala skam pa

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
OLIVE OYL
Sat Jun 25 2011, 09:13am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
visi09 ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

hahahaha boll se po na fillon visi me u anku e kush e ndinhahahahahhaahahahha hahahahahahaha hahahahahah ca tu kujtu tash Visi he dreq haahhahaaha lene te flejn rahat se tapo na thet me mori lemza mram demek se e kena permend na hahahahah

skam ken fjet he drec,kam ardh ne shpi ne 4 tnades atluta a dan ne mal te zi apo ne jugtaman per 1 nat paske shku hahaahha***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
OLIVE OYL
Sat Jun 25 2011, 09:15am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
visi09 ka shkruar:

ju bani mir me editu naj gja nforum at dini me ba mir ju se gja tjeter hala skam pa
hajt te pakten kekena te mira per dica***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
visi09
Sat Jun 25 2011, 09:16am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
OLIVE OYL ka shkruar:

visi09 ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

hahahaha boll se po na fillon visi me u anku e kush e ndinhahahahahhaahahahha hahahahahahaha hahahahahah ca tu kujtu tash Visi he dreq haahhahaaha lene te flejn rahat se tapo na thet me mori lemza mram demek se e kena permend na hahahahah

skam ken fjet he drec,kam ardh ne shpi ne 4 tnades atluta a dan ne mal te zi apo ne jugtaman per 1 nat paske shku hahaahha
ishte rastesi sishte e planifikume

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
OLIVE OYL
Sat Jun 25 2011, 09:18am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
visi09 ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

visi09 ka shkruar:

OLIVE OYL ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

hahahaha boll se po na fillon visi me u anku e kush e ndinhahahahahhaahahahha hahahahahahaha hahahahahah ca tu kujtu tash Visi he dreq haahhahaaha lene te flejn rahat se tapo na thet me mori lemza mram demek se e kena permend na hahahahah

skam ken fjet he drec,kam ardh ne shpi ne 4 tnades atluta a dan ne mal te zi apo ne jugtaman per 1 nat paske shku hahaahha
ishte rastesi sishte e planifikume
mirball ja keni ba***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
visi09
Sat Jun 25 2011, 09:20am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
ja kam ba jo ja keni ba se sot kena provim

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
OLIVE OYL
Sat Jun 25 2011, 09:23am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
visi09 ka shkruar:

ja kam ba jo ja keni ba se sot kena provimTi mas priç ma mir heee (menerva)***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
visi09
Sat Jun 25 2011, 09:27am
!!!!!!!!!!!!

Registered Member #2829
Joined: Sat Mar 28 2009, 03:58pm

Posts: 1086
flm

Nese do te jesh i mencur mesohu te pyesesh me mend, te degjosh me vemendje, te pergjigjesh i qete dhe te pushosh se foluri kur nuk ke cfare thua...

Back to top
SuperGirl
Fri Oct 28 2011, 10:10am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Sweet

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
sunríse
Fri Feb 10 2012, 04:36pm

Registered Member #2659
Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

Posts: 11479


Think happy thoughts!

Back to top
SuperGirl
Wed Mar 21 2012, 02:18pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kja ngjyraaaa[ Edited Wed Mar 21 2012, 02:19pm ]Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
- Stella -
Wed Mar 21 2012, 03:03pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Longchamp
[ Edited Sun Aug 19 2012, 08:15pm ]

Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Wed Mar 21 2012, 03:04pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
.


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Wed Mar 21 2012, 03:04pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
.


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
- Stella -
Wed Mar 21 2012, 03:05pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
.


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
Guest2983928
Fri Jul 20 2012, 12:07am
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Back to top
- Stella -
Wed Jan 15 2014, 09:57pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501

Ky model cantet m'pelqen.
...

Edhe atletet besa se m'mungojn i pal te bardha ishtuSogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
SuperGirl
Thu Jan 16 2014, 11:13am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Edhe mu m'jane prish allstar-sat e vjetra. Tesh 5 vjet qe i perdori, boll kane ba Duhet nji pale te tjera tesh.
Canta me pelqen edhe mu ishtu po nuk i perdori se pritoj me i majt ne dore. vec me perdor ket rrypin e gjate.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6 7  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3189 sec, 0.0887 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,935kB