Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Interesante nga interneti.+ 16 vjeç
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Sun May 23 2010, 10:59pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

Drive Safely

Kjo video asht shokuese. Aq sa asht edhe kthjelluese per ata qe mendojne me nis makinat sikur kane lidhe sigurime per jeten e tyne e te tjereve me Zotin vete.

AKSIDENTET ME MAKINA NUK I NDODHIN VETEM TE TJEREVE.

Videoja asht mix ndermjet fushatash per pasojat e nisjes si idiot te pakujdeshem me pjese aksidentesh te verteta te kapura ne kamera.

A ka nevoje me e perserit qe pamjet jane shume grafike? Mendohu dy here para se me shtyp 'Play'.
Ohh God...sa e rande. mas me t'u ba me hyp ma n'makine :/
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sun May 23 2010, 11:01pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
...E rande dhe nuk i ndodh vetem te tjereve...Kto video bajne mire per me ftof epshet ne timon.Back to top
Al Bundy
Sat Jun 19 2010, 08:07pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Polici vret qenin pa pas nevoje.

Back to top
LUPEN
Sun Jun 20 2010, 12:30pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
e dhimbshme ajo me makina.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sun Jun 20 2010, 12:30pm

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
....edhe ajo e qenit se harrova


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Fri Jul 09 2010, 09:41pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nji police e forcave speciale kineze ,e veshun ne civil, vret marresin e pengut.

Back to top
LUPEN
Sat Jul 10 2010, 12:43am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Miri ,a me duket mu o e keni vetem ju adminat te drejten me postu video qe nuk hin ne listen e youtube!! ??
Te kam pyt edhe disa here te tjera e me ke than,jo sdi ,jo noshta e ke gabim adresen e ku pa di.

Per kuriozitet i kam ba copy adreses qe ke postu ti siper edhe shife si me del mu.


<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/410_1278622550"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/410_1278622550" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowscriptaccess="always" width="450" height="370"></embed></object>


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
LUPEN
Sat Jul 10 2010, 12:46am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Interresante :-)

Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
MiCoLjA
Sat Jul 10 2010, 08:02am


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
SuperGirl ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Drive Safely

Kjo video asht shokuese. Aq sa asht edhe kthjelluese per ata qe mendojne me nis makinat sikur kane lidhe sigurime per jeten e tyne e te tjereve me Zotin vete.

AKSIDENTET ME MAKINA NUK I NDODHIN VETEM TE TJEREVE.

Videoja asht mix ndermjet fushatash per pasojat e nisjes si idiot te pakujdeshem me pjese aksidentesh te verteta te kapura ne kamera.

A ka nevoje me e perserit qe pamjet jane shume grafike? Mendohu dy here para se me shtyp 'Play'.

<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/e70_1269960841"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/e70_1269960841" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowscriptaccess="always" width="450" height="370"></embed></object>
Ohh God...sa e rande. mas me t'u ba me hyp ma n'makine :/oh zot kam qa shum kur kam kyt vidio se un e kam prejetu te nji person shum i afert per mu aksidentin me makin per fat te mir jo me pasoj vdekjen po nji muj skea dit gja qa po bahet apo vdes apo jeton dhe zoti madhe deshti qe gjithcka me shku per mrekulli asht vertet shum shum e ran me dit se tja ka marr jetn nji njeriut te dahst nji idot qe e nis makinen pa piken e ndergjegjes tmerr

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Al Bundy
Sat Jul 10 2010, 05:59pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Asht e tmerrshme se sa te pandergjeshem jena qe nji fraksion pamendje ne timon ban diferencen ndermjet jetes dhe vdekjes/Back to top
Al Bundy
Sat Jul 10 2010, 06:01pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
LUPEN ka shkruar:

Miri ,a me duket mu o e keni vetem ju adminat te drejten me postu video qe nuk hin ne listen e youtube!! ??
Te kam pyt edhe disa here te tjera e me ke than,jo sdi ,jo noshta e ke gabim adresen e ku pa di.

Per kuriozitet i kam ba copy adreses qe ke postu ti siper edhe shife si me del mu.

Lupen e kujtoj kyt problem qe ke pas dhe per fat te keq e paske prap. Duhet qe edhe ju mi pas ate mundesi postimit. Kisha dasht qe edhe ndokush tjeter mi provu me ma konfirmu nqs ka mundesi nese i ndodh e njejta gja.

Tu shku me eliminim po e gjejme ku asht problemi.
Back to top
LUPEN
Sun Jul 11 2010, 10:31am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264
Mjafton me pa ma siper Quote qe ka ba Kejsi edhe Quote qe ka ba SuperGirl.
Kam pershtypjeqe te njejtin problem ka edhe Kejsi ,ndersa Supergirl qe eshte admin nuk e ka.


Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Sun Jul 11 2010, 05:59pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ok Lupen u sqaru muhabeti.

Per arsye sigurijet nuk asht e mujtun me postu kode te tjera perveç atyne te youtube, dailymotion dhe metacafe.

Asht nji handikap per vete forumin se e kufizon kontributin e forumistave por ne rast problemit shume gjana me faqen munden me ken te pariparushme.Back to top
L€OÑ
Sat Jul 24 2010, 03:55pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
SuperGirl ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Drive Safely

Kjo video asht shokuese. Aq sa asht edhe kthjelluese per ata qe mendojne me nis makinat sikur kane lidhe sigurime per jeten e tyne e te tjereve me Zotin vete.

AKSIDENTET ME MAKINA NUK I NDODHIN VETEM TE TJEREVE.

Videoja asht mix ndermjet fushatash per pasojat e nisjes si idiot te pakujdeshem me pjese aksidentesh te verteta te kapura ne kamera.

A ka nevoje me e perserit qe pamjet jane shume grafike? Mendohu dy here para se me shtyp 'Play'.

<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/e70_1269960841"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/e70_1269960841" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowscriptaccess="always" width="450" height="370"></embed></object>
Ohh God...sa e rande. mas me t'u ba me hyp ma n'makine :/po perzoten mas me tu ba hi hyp makines , ishalla nuk e kena rrisk.
Back to top
☼sunshine
Tue Aug 03 2010, 12:33pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
trokit ketu =D> hahhahahahhahah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Cen Durimadhi
Tue Aug 03 2010, 12:37pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
♥sunshine♥ ka shkruar:

trokit ketu =D> hahhahahahhahah
ca asht kja maj vajz , si ske marre ti se ke ba hala 13 e me hin +16
jaaaaaaaaa skam pa ishtu si ti hahahahaha video hata :p


Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
☼sunshine
Tue Aug 03 2010, 12:43pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Boni ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

trokit ketu =D> hahhahahahhahah


ca asht kja maj vajz , si ske marre ti se ke ba hala 13 e me hin +16
jaaaaaaaaa skam pa ishtu si ti hahahahaha video hata :p


haahhahahhaha hata eeeeeeeeeee....hahahhahaha

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Cen Durimadhi
Tue Aug 03 2010, 12:44pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
♥sunshine♥ ka shkruar:

Boni ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

trokit ketu =D> hahhahahahhahah


ca asht kja maj vajz , si ske marre ti se ke ba hala 13 e me hin +16
jaaaaaaaaa skam pa ishtu si ti hahahahaha video hata :p


haahhahahhaha hata eeeeeeeeeee....hahahhahahahata e cfar hatajet , hajde bane ti i her a po mundesh :p

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
Mbreteresha
Tue Aug 03 2010, 01:00pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
SuperGirl ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Drive Safely

Kjo video asht shokuese. Aq sa asht edhe kthjelluese per ata qe mendojne me nis makinat sikur kane lidhe sigurime per jeten e tyne e te tjereve me Zotin vete.

AKSIDENTET ME MAKINA NUK I NDODHIN VETEM TE TJEREVE.

Videoja asht mix ndermjet fushatash per pasojat e nisjes si idiot te pakujdeshem me pjese aksidentesh te verteta te kapura ne kamera.

A ka nevoje me e perserit qe pamjet jane shume grafike? Mendohu dy here para se me shtyp 'Play'.

<object width="450" height="370"><param name="movie" value="http://www.liveleak.com/e/e70_1269960841"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.liveleak.com/e/e70_1269960841" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowscriptaccess="always" width="450" height="370"></embed></object>
Ohh God...sa e rande. mas me t'u ba me hyp ma n'makine :/=((

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
☼sunshine
Tue Aug 03 2010, 01:35pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Kapuçi ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

Boni ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

trokit ketu =D> hahhahahahhahah


ca asht kja maj vajz , si ske marre ti se ke ba hala 13 e me hin +16
jaaaaaaaaa skam pa ishtu si ti hahahahaha video hata :p


haahhahahhaha hata eeeeeeeeeee....hahahhahahahata e cfar hatajet , hajde bane ti i her a po mundesh :p


smarr pjes nder kshtu olimpiadash un ahahahahahahaah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Cen Durimadhi
Tue Aug 03 2010, 01:41pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
♥sunshine♥ ka shkruar:

Kapuçi ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

Boni ka shkruar:

♥sunshine♥ ka shkruar:

trokit ketu =D> hahhahahahhahah


ca asht kja maj vajz , si ske marre ti se ke ba hala 13 e me hin +16
jaaaaaaaaa skam pa ishtu si ti hahahahaha video hata :p


haahhahahhaha hata eeeeeeeeeee....hahahhahahahata e cfar hatajet , hajde bane ti i her a po mundesh :p


smarr pjes nder kshtu olimpiadash un ahahahahahahaahahahahaha thash maj , kot ngaqi je sportiste me za ne shkoder :p

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
L€OÑ
Tue Aug 03 2010, 04:14pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
♥sunshine♥ ka shkruar:

trokit ketu =D> hahhahahahhahah


ja SUNSHINE nuk ma ka marr mendja se je tifose e ktij sport ,:D qfar kcimit i takan me ken kja ? ma freska pak memorjen
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:19pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764

Iteresant sa kan ken njerzit Perparan a thu ju ka dal nji lop ne vakth @-)

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:24pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:27pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2878 sec, 0.0828 of that for queries. DB queries: 65. Memory Usage: 3,162kB