Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Interesante nga interneti.+ 16 vjeç
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:29pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:40pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:46pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 08:56pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 09:08pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 09:15pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 09:20pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 09:25pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 09:57pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 10:05pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Aug 09 2010, 10:30pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Al Bundy
Thu Sep 02 2010, 03:51pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nji vajze tu gjujt qenjt e vegjel ne lume.

Kjo me kujtoi edhe nji 'tradite' te ngjashme qe ka pas ne Shkoder ( e ndoshta asht prap) per me mbyt ne Bune klyshat e vegjel te micave dhe qenjve.

Back to top
SuperGirl
Thu Sep 02 2010, 05:10pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
somebody kill her pleaseee!! X(Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
guest
Thu Sep 02 2010, 10:04pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
the way she threw them into the water made me laugh because she looked stupid. i don't know why i wasnt upset by that, but just laughed. killing them that way is cruel and sick.


Back to top
Al Bundy
Sat Sep 04 2010, 05:58pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Postimi i videos ne youtube dhe lifeleak me kyt vajzen qe hell kelyshat e vegjel ne lume ka dhane rezultat dhe asht gjet me ndihmen e internauteve se kush asht. trokit ketuBack to top
guest
Sat Sep 04 2010, 08:22pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
kta qe mbrojn te drejtat e kafsheve jane te semure dhe ket e tregojn komentet qe kishin lan ne ket link qe ke pru. nje adoleshnte budallaqe nuk ka pse te bahet objekt i atyre komenteve dhe t'i zbulohet identiteti. fu cking sick bastards.


Back to top
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 02:49pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
edhe un erdha te kjo tema me e pru ket lajmin qe paska vu Miri. mire qe e paskan kap, qe ta kuptojne qe asht gabim, por si thote guest, pse me ia zbulu identitetin kot...
te pakten kto adoleshenta t'marr te msojne qe nuk asht bukur me ba marrina e me i nxjerr videot neper net.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 03:52pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Omg...ishalla nuk asht e vertete

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Alterran
Mon Sep 06 2010, 04:05pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
sma merr mendja. vet fizika e aksidentit ska mundesi me dal ashtu.

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 04:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
hope soBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Sep 06 2010, 07:40pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ai qe kishte postu videon i kishte anullu edhe komentet.Edhe per mu asht 'fake'.Back to top
SuperGirl
Mon Sep 06 2010, 07:56pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
po pra e pash qe i kishin blloku...kjo me bani me mendu qe ndoshta ka ken serioze puna. po hajt, spo e vras truninBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Mon Sep 06 2010, 08:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Hajt po vej nji real/
Kine: Nji gru ka hyp maje shtyllet me vra vedin. Pa dashje prek telat e korrentit...Xixa ne ftyre te saj.Por shpeton.

Back to top
- Stella -
Mon Sep 06 2010, 08:07pm

Registered Member #3337
Joined: Wed Sep 23 2009, 05:25pm

Posts: 5501
Melbourne,femija bjen me karroce ne binaret e trenit,njat'her kalon treni dhe fmija...pshton @-) :-O


Sogno felicità piccole e occhi grandi per vederle
Back to top
guest
Wed Sep 08 2010, 10:43pm
Registered Member #1283
Joined: Fri Sep 28 2007, 12:35am

Posts: 4466
Stellina ka shkruar:

Melbourne,femija bjen me karroce ne binaret e trenit,njat'her kalon treni dhe fmija...pshton @-) :-Ou ba gati viti qe ka ndodh edhe me duket sikur ka vetem 3-4 muj


Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.4534 sec, 0.1143 of that for queries. DB queries: 62. Memory Usage: 3,106kB