Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Zona e Argetimit :: I*N*T*E*R*E*S*A*N*T*E
 
<< Previous thread | Next thread >>
Interesante nga interneti.+ 16 vjeç
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sun Sep 12 2010, 03:59pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Dikush i ban hile vdekjes...

...po dikush tjeter e ka te shkrum fatin.

Back to top
L€OÑ
Mon Sep 13 2010, 07:46pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
kja vajza siper tu shetit edhe shif si ndoll e keqja (rrisk)
Back to top
Al Bundy
Wed Sep 15 2010, 05:33pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nga revista e famshme Life, ekzekutimi i 6 bashkpuntoreve naziste ne France ne vitin 1944 (foto) trokit ketu
[ Edited Wed Sep 15 2010, 05:34pm ]Back to top
☼sunshine
Sat Sep 18 2010, 05:32pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Cambia sesso per non pagare gli alimenti alle ex moglie!
trokit ketu[/][/]

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Sun Sep 19 2010, 06:11pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
♥sunshine♥ ka shkruar:

Cambia sesso per non pagare gli alimenti alle ex moglie!
trokit ketu[/][/]Sakrifica ka kjo jete/
Back to top
Al Bundy
Sun Sep 19 2010, 06:14pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
BRUTALE.Kalimtarin e nxen makina tu kalu vijat e bardha.

1- Makina mund te jete me mbi 100km/ore
2- Sikur kalimtari mos te kishte ken tu telefonu ndoshta kishte ken ma i vemendshem dhe mund ti kishte dhane nji shans ma teper jetes se vet.[ Edited Sun Sep 19 2010, 06:14pm ]Back to top
LUPEN
Tue Sep 21 2010, 12:20am

Registered Member #2813
Joined: Tue Mar 24 2009, 12:56am

Posts: 10264Edhe lumi ka kangen e vet. Nga një herë e zhurmshme dhe e vrullshme: kanga e randë e vajit. Mandej me një rrëmbim gazmor që kënaq çdo gja që natyra ka falun: kanga e hovshme e haresë.
Lot e gaz. Si jeta e njerëzve...

Back to top
Al Bundy
Tue Sep 21 2010, 07:27am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Fotoja e shpreh impaktin mire.Kujtoj edhe videon qe ka pas ken bajagi shokuse.Back to top
Al Bundy
Sun Oct 03 2010, 07:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
17 Gusht, 2010: Aksident tragjik ne Kine i marrun me kamera vezhgimit.Shoferi i kamionit devijon per mos mu shkapet me taksine qe i preu rrugen dhe mbyt nje grua me biçiklete. Shoferi i taksise iku nga skena.

!!!!! Lexoni titullin e temes!!!!!! Pamje tejet grafike.Koka e gruas shihet ne video duke u plasur sikur te ishte shalqi.

Enjoy life as much as you can because you never know when you're gonna die.Back to top
L€OÑ
Sun Oct 03 2010, 07:51pm

Registered Member #3349
Joined: Sat Sep 26 2009, 09:03pm

Posts: 4104
MIRI e tmerrshme, kur dan me ndoll ndoll po edhe njaj shoferi me teper vones e ka frenu me sa duket .
Back to top
Al Bundy
Mon Oct 04 2010, 06:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
E tmerrshme asht. Itesh jena itesh nuk jena. Megjithate ndonese kamioni mund te ishte pak shpejet(veshtire mu kuptu) ,shihe si ik ai taksisti qe u ba shkak per aksidentin..Si spiu.Back to top
Al Bundy
Sun Feb 20 2011, 12:03am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Forcat qeveritare ne Bahrein vrasin demostrues te pa armatosun.

Back to top
OLIVE OYL
Sun Feb 20 2011, 12:17am
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
un pava vetem 3 video ma siper por nuk me ban zemra me u njit m nalt, jam e tmerrume***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Sun Feb 20 2011, 08:12pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Olive ne fakt te kjo teme ndonse realitete, duhet me pas stomak mi perpunu disa foto dhe video.Back to top
Al Bundy
Sun Feb 20 2011, 08:13pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Miri74 ka shkruar:

Forcat qeveritare ne Bahrein vrasin demostrues te pa armatosun.
Lidhet me videon. Ky asht ai qe tashme konsiderohet martir ne Bahrein.Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 18 2011, 06:31pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
OLIVE OYL ka shkruar:

un pava vetem 3 video ma siper por nuk me ban zemra me u njit m nalt, jam e tmerrume


It's so sad per ate thote edhe vete tema mbi 16 po edhe mbi 18 s'kishte kene keq me e vu
I pava edhe une disa po jane te dhimshme dhe duhet me kene ne right state of gjendje shpirterore me i perpunu!

I care and I wish well!

Back to top
lissandro
Mon Apr 18 2011, 07:25pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


[ Edited Tue Apr 19 2011, 11:13pm ]

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Al Bundy
Mon Apr 18 2011, 07:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Lissandro nuk jane duke te dale postimet. Bani ma mire 'preview' ma perpara qe mi verifiku.Back to top
lissandro
Mon Apr 18 2011, 07:55pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Miri e pash pra e bana prov me preview pa nuk bani, thash ta postoj mbase del se me ka ndoll dhe nje her tjeter keshtu.
nuk edi po edhe faqja me del pa "edit dhe quote" siper nuk edi qa asht ba edhe opsjoni me hap "tem te re" nuk me del hiq :-?

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Al Bundy
Mon Apr 18 2011, 08:04pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nq nuk del me preview nuk del as mbrapa. Faqja asht tu pas disa probleme teknike kto kohet e fundit. Une vet jam tu i pas. SHZ besoj asht tu punu mi rregullu sa ma shpejt.Back to top
lissandro
Mon Apr 18 2011, 08:09pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Flm Miri deri para nji oret ishte ne rregull......

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
lissandro
Mon Apr 18 2011, 11:28pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764


Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Al Bundy
Mon May 02 2011, 08:26pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Si me photoshop duket..

Back to top
OLIVE OYL
Mon May 02 2011, 08:49pm
Qukulina


Registered Member #4115
Joined: Mon Aug 23 2010, 01:29pm

Posts: 17082
tju them te drejten un sat vetem kam lexu e ndi se a vra po hala skam pa foto vetem shkrime gazetash***

I once had a thousand desires,
But in my one desire to know you
all else melted away.


trokit ketu

Back to top
SuperGirl
Mon May 02 2011, 08:53pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Kur e pash at foton siper neper lajme, fill m'ra n'sy goja qe ishte krejt e pandryshume :-?

Gjithsesi s'ma merr mendja se Obama del me ba tan at deklarate, pa ken e vertete.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2872 sec, 0.0947 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,111kB