Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
LOST Season 6
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::albweb::
Sat Mar 27 2010, 02:37pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321


Cdo gja rreth keti seriali qe edhe pak po i vjen fundi.Back to top
Al Bundy
Sat Mar 27 2010, 06:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Une kam arsyet e mija qe nuk kam lane episod e seri pa e shiku po se nuk e kan qelbe.. Ka ardh fundi e as edhe nji pergjigje nuk e kan dhane. Jo vetem kaq po jane tu shtu pap pytjet dhe enigmat.

Loja e aktorit Michael Emerson (Ben Linus) asht e mrekullushme. Ndoshta filmi rrin hala ne kambe vetem per te.

Per Evangeline Lilly nuk po komentoj se edhe ne Hane i kan marre vesht ndjenjat e mija per te/Back to top
::albweb::
Sat Mar 27 2010, 06:50pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
deri te cila seri ke pa Miri?Back to top
Al Bundy
Sat Mar 27 2010, 07:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Albaweb me duket se i fundit qe kam pa asht seria e 8 e episodit te fundit(6-s)Back to top
Gurabi
Sat Mar 27 2010, 07:04pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
zdi pse kurr sme ka terhek kjo serii

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
::albweb::
Sat Mar 27 2010, 07:06pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Miri seria 9 ka me i dhan shpjegim shum gjanave, po nuk po te zbuloj gja. Deri te 9 kam pa un Ab Aeterno.

[ Edited Sat Mar 27 2010, 07:07pm ]Back to top
Al Bundy
Sat Mar 27 2010, 07:09pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sonte ta po e shkarkoj.S'di pse kam frike se ta po japin pergjigje idiote e pakuptim veç.Ishalla nuk po zhgenjehem.Back to top
::albweb::
Sat Mar 27 2010, 07:24pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Me cfar menyret i shkarkon ti?Back to top
Al Bundy
Sat Mar 27 2010, 08:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
I shkarkoj me torrent dhe serite televizive i marr gjithmone ketu trokit ketu Cilesia e filmave asht e kontrollume prej admineve.

[ Edited Sat Mar 27 2010, 08:16pm ]Back to top
::albweb::
Sat Mar 27 2010, 09:48pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Po si program torrent cilin perdor. Torrents nuk i kam provu naj here po, nuk asht se kan shum shpejtsi download.

[ Edited Sat Mar 27 2010, 10:00pm ]Back to top
Al Bundy
Sat Mar 27 2010, 11:08pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ne fakt varet te shpejtesia qe ke me ISP dhe nga nja 2 parametra te programit torrent me te cilin ban shkarkimin.

Per windows kam pas perdor per nji kohe te gjate Azereus po nuk duhet gja se i thith tana resurset.Ma i miri asht utorrent.I lehte dhe kur e instalon optimizohet vete ne bazen e shpejtesise qe ke.
Une perdori Transimission po asht vetem per Mac.

Per punen e shpejtesise tham qe nuk asht aq e ngadalte.Personalisht kam nji mesatare ne shkerkim me torrent prej 700kbps (varion nga 400kbps-1.5mbps).

[ Edited Sat Mar 27 2010, 11:10pm ]Back to top
::albweb::
Sun Mar 28 2010, 02:47pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Mu me duket menyr ma e shpejt per me shkarku dicka me filehosts: rapidshare, hotfile, mediafire. Kta edhe pse duhet me pas premium per me marr keomplet shpejtesine, te pakten 1 mbps e limitojne, edhe e ke stabel.Back to top
Al Bundy
Sun Mar 28 2010, 03:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
1 mbps e garantume me duket edhe mu e shpejte. Puna asht qe me torrent shpeshhere vej deri ne 10 file njokohesosht per shkarkim nderkohe qe me Rapidshare(e simotrat e saj) me duket se nuk me lejote me fillu shkarkimin e ri pa perfundu ai qe kishte fillu. Avantazh tjeter me torrent asht qe nqs ke konto ne nje private tracker si Demonoid psh ,ndihmohesh shume prej komenteve te komunitetit mbi cilesine e asaj qe don me shkarku.

Tu thane kyt se vej ne dyshim qe Rapidshare ka avantazhet e veta dhe sikur te isha msu qysh ne fillim me te ndoshta sot nuk do te isha marr me torrent.

Oh,e shakrkova mrame serine e fundit 9-n,e sonte mezi po pres mi pa per ato pergjigjet e famshme qe ka vite qe me mundojne:DBack to top
Al Bundy
Sun Mar 28 2010, 07:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sapo e pashe edhe 9-n.

Bani sevap e me thoni kush asht i miri e kush i keqi se mbas kater vjetesh hala se mora vesht.Back to top
Al Bundy
Wed Apr 07 2010, 03:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sot kam shkarku e tapo shoh serine e rradhes se Lost me bindjen se kan me zberthy prap ndonje personazh tjeter duke i shtu enigmes,enigma te tjera.Back to top
Johara
Wed Apr 07 2010, 07:52pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Miri, a e pe serine e fundit "Happily Ever After" ?
Nuk mendoja se ishte e mundur te ndjehesha me konfuze se deri tani...por kjo seria e fundit..bobo #-o ma ka bere trurin sallate fare.

Vetem me 5 episode qe kan ngel, dyshoj se kan me na i dhene te gjitha pergjigjet... X(

Po ajo Gjelina jote nga ka humb???

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Wed Apr 07 2010, 07:57pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sonte deshta mi pa po tu ba lloqe ktu mbeti per neser.

Mos ma permend se ma kan shpif krejt. Jam i sigurte se as ata s'dine se qa jane duke ba. Ta po e sheh qe kan me dhane nje zgjidhje deus ex machina qe kan me na zhgenjy kambe e koke.
Po aq do i bahet atyne. Kan arrite me na mbajt te kidhun tesh sa vite.Xhepat i kan mbushe e kjo ka randesi per ta.

Edhe Gjelinen e kan nise me pushime ata mos bashin hajr e ju prishin telekamerat ma mire!Back to top
SuperGirl
Thu Apr 08 2010, 07:35am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
I love Lost. nuk i kam pa hic serite e fundit sepse e di qe me bahet si droge e nuk arrij me ba gja tjeter. kam mbet diku te sezoni i trete. por tapo i vjen dita me i pa, ndoshta ket vere

Ps. kam dasht me hap nje nenkategori ktu te kinematografia per Tv shows...si me ia ba :-?Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Thu Apr 08 2010, 05:41pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Lost was good. Lost is lost!

[ Edited Fri Apr 09 2010, 07:33pm ]Back to top
::albweb::
Thu Apr 08 2010, 07:53pm


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Back to top
Al Bundy
Sat Apr 10 2010, 09:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Edhe nji seri tjeter BSH me Desmon.TAn nerva jam. Ata hale as edhe nji sekonde nuk e nxorren Gjelinen. Se s'po flas per vazhdimin pa lidhje qe bajne per çdo here. Lost asht ba 100% futja kot.Back to top
Al Bundy
Tue Apr 13 2010, 07:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Permbledhje e serive te fundit te Lost.


Back to top
Johara
Tue Apr 13 2010, 07:26pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Hahahaha awww LOVE Faraday

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Johara
Tue Apr 13 2010, 07:28pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Miri74 ka shkruar:

Edhe nji seri tjeter BSH me Desmon.TAn nerva jam. Ata hale as edhe nji sekonde nuk e nxorren Gjelinen. Se s'po flas per vazhdimin pa lidhje qe bajne per çdo here. Lost asht ba 100% futja kot.Jam e sigurte qe Dr. Chang ka me ta qartesu 100%.
Namaste!


Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Tue Apr 13 2010, 07:28pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mah.Mu m'duket e ekzagjerume menyra e te folunit dhe gjestet qe i kane dhane me ba. Ben per mu mbetet i pa-arritshem:DBack to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3559 sec, 0.0849 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,045kB