Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
LOST Season 6
Go to page  1 2 3 4 5 6
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
::albweb::
Thu May 20 2010, 10:06am


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Back to top
::albweb::
Thu May 20 2010, 10:06am


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Back to top
::albweb::
Thu May 20 2010, 10:08am


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Disa shprehje te famshme :-jBack to top
::albweb::
Thu May 20 2010, 10:09am


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Back to top
::albweb::
Thu May 20 2010, 10:09am


Registered Member #2264
Joined: Thu Aug 28 2008, 09:05am

Posts: 3321
Back to top
Al Bundy
Thu May 20 2010, 04:18pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
'Dude' ,'bro' dhe 'son of a gun' e humkan lezetin te vume nji mbas nji.Back to top
Al Bundy
Thu May 20 2010, 04:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SPOILERS(maybe) :Thuhet se asht gjete faqja e fundit e skriptit te finales se Lost.

Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 06:36pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
.

Back to top
Johara
Fri May 21 2010, 07:17pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Heyyy ku i gjete kto? Une sapo mora nje invitation per nje Lost party qe do shkoj te djelen dhe ftesa ishte pikerisht nje bilete avioni si kjo dhe nje leter nga Dharma Initiative hahaha. Greaaat idea huh?

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 07:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ishte dikush si ti ne internet qe e kishte postu. Cooool. Paskeni le me nafake ju ne Amerike:)Back to top
Johara
Fri May 21 2010, 07:51pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
This is exactly trokit ketu ftesa qe mora. Mu duk shume origjinale por tani qe po e shof qe e paska kopju nga dikush tjeter...po i heq ca pike

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 08:00pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Jo mos i hek pike hiç se shume bukur e paskan ba. Ju n'USA afer mbretit afer detit..Lost-it dmth. Se mos ma kallzon finalen kur ta shohesh e para me 23:DBack to top
SuperGirl
Sat May 22 2010, 07:12pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
na cmendet ju me lostin jam ziliqare se kam mbet mrapa. ket vere do t'i perkushtohem e do t'i shof tana prej fillimit.Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 23 2010, 12:18am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Maroi LOST he

I care and I wish well!

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Sun May 23 2010, 12:19am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Miri74 ka shkruar:

.
Cool haha per nje sekond mendova se je tu ardhe ne Australi Miri ahhaha

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Sun May 23 2010, 10:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me avion ???? Prite zot! Qysh me Lost as bahet fjale. Me barke po/PBack to top
Al Bundy
Sun May 23 2010, 10:24pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
SuperGirl ka shkruar:

na cmendet ju me lostin jam ziliqare se kam mbet mrapa. ket vere do t'i perkushtohem e do t'i shof tana prej fillimit.Ma mire mi pa tana pernjihere se me prit per çdo jave.Edhe ma pak se 4 ore asht finalja e finales. Johara do ket shku me ble popcorn, e junkfood si e don tradita qe me shiju filmi edhe ma teper.Back to top
Al Bundy
Sun May 23 2010, 10:26pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Para dy ditesh ishte ky emisioni LIVE me skenaristet e Lost-t. Per ta pare trokit ketu Kishte shume momente fun dhe bile edhe disa surpriza te vogla.Back to top
SuperGirl
Sun May 23 2010, 10:34pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Miri74 ka shkruar:

SuperGirl ka shkruar:

na cmendet ju me lostin jam ziliqare se kam mbet mrapa. ket vere do t'i perkushtohem e do t'i shof tana prej fillimit.Ma mire mi pa tana pernjihere se me prit per çdo jave.Edhe ma pak se 4 ore asht finalja e finales. Johara do ket shku me ble popcorn, e junkfood si e don tradita qe me shiju filmi edhe ma teper.gjynah vec qe kam me humb da jave te mira ne vere tu u merr me te
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sun May 23 2010, 10:37pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Po ti s'ke nevoje me marr komjuterin me vedi kur del ne xhiro me amoren.Kur t'bish me fjete ka lezet me teper po futja ne qejf edhe te fejumit se ka lezet ma teper mu pa vet i dyti.Back to top
SuperGirl
Sun May 23 2010, 10:47pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
po po pajteter qe bashke do e shofim, ia kam mbush mendjen, kam tesh 6 muj tu punu per at dite lolBre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Al Bundy
Sun May 23 2010, 10:58pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Shikim te mbare kur ta shihni e tu fillu prej neser mramje mos u fut ma te kjo teme se ka me pas SPOILERS:DBack to top
Johara
Mon May 24 2010, 06:37pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Me thoni kur ta keni pa LOST se nuk po me rrihet pa shkrujt!!! I'm having LOST withdrawals

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Mon May 24 2010, 06:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Sapo e pashe s'ka 1 min. Gati me shperthy komentet:D

KUSH NUK E KA PA TE MOS TE VAZHDOJNE MA POSHTE SE DISKUTOHET FUNDI I FILMITBack to top
Al Bundy
Mon May 24 2010, 06:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ok nuk e pritja qe me merr pergjigje po prap I DID LIKE.

Johara pershtypja e pare?..

Back to top
Go to page  1 2 3 4 5 6  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3479 sec, 0.0906 of that for queries. DB queries: 66. Memory Usage: 3,058kB