Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Si te ... :: Ndihme për PC
 
<< Previous thread | Next thread >>
iPhone / iPad. Gjithçka per to.
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sun May 09 2010, 06:22pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
How To: Jailbreak Any iPhone, iPod Touch or iPad trokit ketu

Back to top
Al Bundy
Sun May 09 2010, 07:35pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
iPhone 4G LCD, Digitizer. Mezi po pres me daljen.

Back to top
Al Bundy
Wed May 12 2010, 02:25pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Edhe nji leak tjeter e iPhone4G. Apple si ka mbet gja tjeter veç me pushtu Vietnamin.

Back to top
Gurabi
Tue May 18 2010, 10:02pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a jeni te sigurt se mundem me ba jail break vet pa prish naj sen aa...

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Thu May 20 2010, 04:04pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
100% garanci nuk ka. 99% po. Prandaj duhet ma backup me itunes para se mi ba jaikbreak.Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 06:47pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Duke u mundu me thy rekordet personale.


Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 08:45pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Android running on the iPhone 3G!

Back to top
::bud::
Fri May 21 2010, 08:54pmRegistered Member #1092
Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

Posts: 10533
Miri ma gjej nje firmware 3 me jailbreak ipod 2nd generation?
Back to top
Gurabi
Fri May 21 2010, 08:58pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
une psh zdi me fut kenget qe kam ne folder te music ne pc as zdi me i ba

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 11:52pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Gurabia duhet mi hedh ne librarine itunes,lidh me kabell usb iphone me kopjuter dhe ban trasferten.Back to top
Al Bundy
Fri May 21 2010, 11:54pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
::bud:: ka shkruar:

Miri ma gjej nje firmware 3 me jailbreak ipod 2nd generation?Bud ma i fundit dhe ma i miri deri tesh nga Spirit trokit ketuBack to top
Al Bundy
Wed May 26 2010, 10:46am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Po na e baka jeten ma te thjeshte...

Back to top
Gurabi
Sun May 30 2010, 04:29am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Miri74 ka shkruar:

How To: Jailbreak Any iPhone, iPod Touch or iPad trokit ketu

i neser did nothing ilegal before :p and im starting with jail break

SA FRIKE ME ja ba phonit kyt pune


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Gurabi
Sun May 30 2010, 04:35am

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
no mesoni si me i fut videot e dowload...edhe music qe e kena ne folder my music me i fut ne ituns e prej itunes ne iphone ...se tu mundu jam po qe kam istallu do marrina ne pc edhe anyaway kurrgja


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Mon May 31 2010, 08:16pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Shi te opsionet(parametrat) e itunes mundesine me importu tane file audio dhe video qe ke ne PC. Kur ti kesh fut te libraria e itunes lidh me kabell tel me PC dhe ban trasferten.Back to top
Al Bundy
Tue Jun 08 2010, 05:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Boll huje kam me Steave Jobs per shume gjana po kjo nuk i ndryshon gja faktit qe iphoni i ri iOS asht produkti i persosun ne ketegorine e tij. Shiheni vete..Gjithashtu per ma shume info mundeni me trokit ketu

Back to top
Gurabi
Tue Jun 08 2010, 09:55pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
Miri74 ka shkruar:

Boll huje kam me Steave Jobs per shume gjana po kjo nuk i ndryshon gja faktit qe iphoni i ri iOS asht produkti i persosun ne ketegorine e tij. Shiheni vete..<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2C1CCLOVviA&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2C1CCLOVviA&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Gjithashtu per ma shume info mundeni me trokit ketuim in loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :x


[ Edited Tue Jun 15 2010, 09:28pm ]

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Wed Jun 09 2010, 06:33pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me ke ra n'dashni ti? Ta pa t'padis te yt shoq! Ta pa e shef. Si shume demokraci aty ne Shabe ti/Back to top
Al Bundy
Sun Jun 20 2010, 08:27pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
iPhone 4 pre-orders begin shipping trokit ketu


Back to top
Gurabi
Sun Jun 20 2010, 08:33pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
hahaha ktu i kan pa cancel pra pre orders ..me pas diten qe dalin gjithku t"mjaftushme neper dyqane


Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Sun Jun 20 2010, 08:36pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
E lexova edhe ate po sikur u zhblloku prap..Back to top
Gurabi
Sun Jun 20 2010, 08:38pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
a bane ti

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Sun Jun 20 2010, 08:39pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Bana t'zezen teme! K'tu s'dalin deri ka fundi i korrikut e ndoshta edhe ma vone bile/Back to top
Gurabi
Sun Jun 20 2010, 08:41pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
mas priqa ma mireeeeeeeeeeeeeeeee si me ta ba prinadit

ps y is a jumpin elefant po pyt djali how he can do that

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
Al Bundy
Sun Jun 20 2010, 08:43pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Thuji asht kusheriri i Dumbos:D

Back to top
Go to page  1 2 3 ... 15 16 17  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2756 sec, 0.0892 of that for queries. DB queries: 59. Memory Usage: 3,043kB