Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Shkollat - Arsimi - Edukimi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Gjuha shqipe dhe shqiptaret.!!!!!
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Engel
Wed Apr 21 2010, 09:16pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Eshte per te ardhur keq qe gjithmone e me pak po perdoret shqipja standarde.Kudo qe degjon apo lezon jane shume fjale te huaja qe po perdoren.Mendoj se eshte problemi i shqiptareve,qe per mua eshte vertet mrekulli qe ne ta ruajm e te pasurosojme gjuhen tone vetem me fjale shqipe.
Si mendoni ju mbi kete problem???

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
Engel
Thu Apr 29 2010, 08:36pm

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
pashe nje emision me blendi fejziu te klani(OPINION).Tema ishte :"a eshte media ne shqiperi e lire".Kishin ardhur gazetare.analist dhe drejtorat e shume mediave_TV.ne shume debate qe me te vertete ishin shume interesante,shume fjale nuk arrita ti kuptoj nga perdorimi i fjaleve te huaja.Me erdhi shume keq.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2463 sec, 0.0834 of that for queries. DB queries: 35. Memory Usage: 2,485kB