Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pershendetje Shkodraonline
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Orkidea
Mon Apr 26 2010, 01:41pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Mirsejugjeta.

Shpresoj ta keni 1 vend lirshem dhe per mu?!

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Al Bundy
Mon Apr 26 2010, 01:44pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mireserdhe Orkidea. Jo vetem qe ka vend lirshem po edhe mos me pas shtyhena anash per me ta liru.

Ja kalosh sa ma mire te SHOL duke shpresu qe te vish sa ma shpesh kendej.Back to top
Orkidea
Mon Apr 26 2010, 01:47pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Flm Miri...shum interesante kjo faqe,do ta sugjeroj ne shkodran/e tjer :-)
Bashkimi ban fuqi

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Orkidea
Mon Apr 26 2010, 01:47pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Flm Miri...shum interesante kjo faqe,do ta sugjeroj ne shkodran/e tjer :-)
Bashkimi ban fuqi

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Al Bundy
Mon Apr 26 2010, 01:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Nji veprim i tille asht shume i vleresum nga komuniteti jone Orkidea.Flm!

Mos hezito me na vizitu edhe ne FB.Back to top
L - N
Mon Apr 26 2010, 01:53pm
Registered Member #1228
Joined: Wed Sep 12 2007, 10:00am

Posts: 10623
Mire se erdhe e mire se te pruni kjo dite Orkidea. Uroj e shpresoj t'ja kalosh sa ma mire ne kyt shoqni virtuale.

Ju pershnes tanve. Ju falemnders per shoqnin tuej, e ju prift e mara tanve pa perjashtim. Kam ndryshue shpin, e kam shkue me shpi te
... Me vjen keq po s'kam mundsi me u dukt ma ktej parit. Ju pershnes me mirnjohje e dashamirsi.

Back to top
:::ShkoderZemer
Mon Apr 26 2010, 04:56pm


Registered Member #1
Joined: Mon May 22 2006, 08:16pm

Posts: 1803
Mire se erdhe me shoqe shume

Emri shume i veçate. Cfare don me thane?

http://www.shkodraonline.com/galeria
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Mon Apr 26 2010, 05:17pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Mire se erdhe maj lule orkidea
Kishim nevoje per aromen tane e shoqeria me ty u shtofte...kalosh sa ma mire me ne e ne te fundit, te mirpresim me duar hapun... rrespekt

I care and I wish well!

Back to top
☼sunshine
Mon Apr 26 2010, 06:25pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
mirse erdhe orkidea

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Orkidea
Mon Apr 26 2010, 06:40pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
:::ShkoderZemer ka shkruar:

Mire se erdhe me shoqe shume

Emri shume i veçate. Cfare don me thane?Mirmrama
Emri asht i Lule Orkides,qe dhe e pelqej jashtzakonisht shum.
Do thush ti zakonisht ju vajzat preferoni Trendafilat...
Jo tegjitha Naqe...ashtu si dhe jo gjith Meshkujt preferojn Bjondet
Te pershendes.

Flm tanve per Mikpritjen

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Al Bundy
Mon Apr 26 2010, 06:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Bjonde? Ku bjonde?Back to top
Orkidea
Mon Apr 26 2010, 06:45pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
shshttt se ta them te veshi...

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Al Bundy
Mon Apr 26 2010, 06:46pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Orkidea ka shkruar:

shshttt se ta them te veshi...:-jBack to top
☼sunshine
Mon Apr 26 2010, 06:46pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Miri74 ka shkruar:

Bjonde? Ku bjonde?ty sikur stpelqejn bjondet pra flok kuqet pa ahahahahahahahah

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
Al Bundy
Mon Apr 26 2010, 06:54pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
♥sunshine♥ ka shkruar:

Miri74 ka shkruar:

Bjonde? Ku bjonde?ty sikur stpelqejn bjondet pra flok kuqet pa ahahahahahahahahKu po i sheh leshkuqet ti?(Ikshtu asht kur fillojne e t'njohin anetaret e forumit ma mire se shpija jote.As me rrejt nuk mundesh).

Orkidea nuk jam racist une megjithese sunshine nuk asht hiç gabim.
Back to top
S~erenity
Tue Apr 27 2010, 03:26am
~Joy of Life~

Registered Member #2891
Joined: Sun Apr 19 2009, 10:41am

Posts: 5994
Mire se erdhe Orkidea, dhe uroj t'ja kalosh bukur mes nesh.
Paskena dicka te perbashket, edhe mu me pelqen kjo lule
Back to top
Orkidea
Tue Apr 27 2010, 07:09am
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Pershendetje e-Butterfly,dhe flm per mikpritjen

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
:.A*S*R.: 1927
Wed Apr 28 2010, 09:30am
ѕнкσ∂яαиι 4€νєя

Registered Member #2808
Joined: Mon Mar 23 2009, 03:54pm

Posts: 3819
Mire se erdhe Orkidea

E kam nje gjak

E kam nje emer

Shqiptar me shpirt

E Shkodran me zemer


Back to top
Engel
Wed Apr 28 2010, 10:18am

Registered Member #2627
Joined: Mon Feb 09 2009, 07:09am

Posts: 2846
Mire se erdhe naqe.Te uroj te kalosh dite te bukura ne kete Forum.Resp. Engel.

Dashuria esht buka engjejve, therrmiet shpresa njerzimit.


Back to top
TOTO-R
Wed Apr 28 2010, 12:17pm

Registered Member #2326
Joined: Fri Sep 19 2008, 05:11pm

Posts: 1780
Mir se te ka pru zoti ketej parit ja kaloshim mir zbashkut Orikidea me Respekt TOTO-R
  Mia moglie ha perso la carta di credito. Non ho fatto denuncia perché ho scoperto che il ladro spende di meno.

  Back to top
  ::bud::
  Wed Apr 28 2010, 12:32pm  Registered Member #1092
  Joined: Wed Aug 15 2007, 12:46pm

  Posts: 10533
  Mirese ke ardh Orkidea bash qejf ne kyt shoqni.
  Back to top
  sunríse
  Fri Apr 30 2010, 08:00am

  Registered Member #2659
  Joined: Wed Feb 18 2009, 12:09pm

  Posts: 11479
  Te pershnes Orkidea mirese ke ardhe uroj te kalosh sa ma mire naquke


  Think happy thoughts!

  Back to top
  Orkidea
  Fri Apr 30 2010, 06:35pm
  Capkene

  Registered Member #3966
  Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

  Posts: 33
  Mirse ju gjeta tanve...e flm per mikpritjen

  ...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

  *•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*  Back to top
  Orkidea
  Fri Apr 30 2010, 06:37pm
  Capkene

  Registered Member #3966
  Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

  Posts: 33
  ....hhmm

  meqe jam e re ktu...a po me thoni kush a ma capkeni,mistreci,ose mistrecja forumit, ma don zhuani,ma i /e amli/a mar njerz..qe ti ruhem..ose te perballem me te si dihet

  ...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

  *•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*  Back to top
  ☼sunshine
  Fri Apr 30 2010, 06:57pm
  (¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

  Registered Member #2555
  Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

  Posts: 11539
  Orkidea ka shkruar:

  ....hhmm

  meqe jam e re ktu...a po me thoni kush a ma capkeni,mistreci,ose mistrecja forumit, ma don zhuani,ma i /e amli/a mar njerz..qe ti ruhem..ose te perballem me te si dihet  capken e mistrec kena bud, shkodra, miri74, a-cat, kejsi, mbreteresha gurabia! te embel pervec ktyne siper kena holly e-butterfly cherry,stellinen, e amel jam edhe un hahahhahahahaha se gati harrova
  tash ktij shkodres duhet me ju rujt pak jo se asht donzhuan po kot kshtu hahhahahahahhaha

  * * *
  O nate e qete...
  qe xhiron bosh...
  kur degjon frymemarrjen time..
  mos mendo..
  te luash muziken tende
  te vetmis...
  une veshtroj qiellin..
  duke prit mengjesin..
  te vallzoj...me diellin...  Back to top
  Go to page  1 2  

  Jump:     Back to top

  Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
  Powered by e107 Forum System
  Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
  Custom Search
  Mire se Vini
  Emri i Identifikimit:

  Fjalkalimi:
  Me Kujto

  [ ]
  [ ]
  Muzik Shkodrane - Sagllam


   
  Chat Box
  You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

  Shkodra ne Youtube
  Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
  Theme created by Free-Source.net
  Render time: 0.2919 sec, 0.0467 of that for queries. DB queries: 68. Memory Usage: 3,122kB