Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Mirese Vini ne Forumin e ShkodraOnline.com -Welcome- :: Prezantimi i Antarëve
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pershendetje Shkodraonline
Go to page  1 2
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Orkidea
Fri Apr 30 2010, 07:01pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
eee ok e kuptova pune e Shkodres

Kurse kto tjert do i kem parasysh kur t komunikoj me to.

Po admin kush a ktu qe per cdo prob me ju drejtu? (shume du me dit edhe uneee)


...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
_GUINNESS_
Fri Apr 30 2010, 07:01pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
Orkidea ka shkruar:

Mirsejugjeta.

Shpresoj ta keni 1 vend lirshem dhe per mu?!
MIRSERDHE ne forum dhe shpresoj te kalofsh kohe te kandshme ,

nji vend lirshem unee kam per ty , po ta baj perpara ne hekur se e kam biciklete te vjeter kineze pa samar hhhaaaaaa hhaaaaa
Back to top
Orkidea
Fri Apr 30 2010, 07:04pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
Ty tu rrit ndera mar Guinness... por s'po du me te mundu Naqe...se me hyp une ne Hekur... them se asht zor me nis bicikleten,pa u ba uj ne djers.
Po kam frik se je i ri, e s'perballon ndaj

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 30 2010, 07:07pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
mir se erdheorkidea lene ginness se ikyt pun ka aj hahaha asht hor hesapi ti mun oju me kalu koh te kanshme ktu rrespekte KEJSI

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
☼sunshine
Fri Apr 30 2010, 07:09pm
(¯`·._.รยภรђเภє._.·´¯)

Registered Member #2555
Joined: Tue Jan 13 2009, 02:25pm

Posts: 11539
Orkidea ka shkruar:

eee ok e kuptova pune e Shkodres

Kurse kto tjert do i kem parasysh kur t komunikoj me to.

Po admin kush a ktu qe per cdo prob me ju drejtu? (shume du me dit edhe uneee)
adminat i kena shum te mire e shum te komunikushem :::ShkoderZemer, SuperGirl, Loris, babo, a-cat, Edmond-Cela, Johara, ::bud::, Lec Neli, ~*Christel*~, Miri74, ':IROLF:', ::Albweb::

* * *
O nate e qete...
qe xhiron bosh...
kur degjon frymemarrjen time..
mos mendo..
te luash muziken tende
te vetmis...
une veshtroj qiellin..
duke prit mengjesin..
te vallzoj...me diellin...Back to top
_GUINNESS_
Fri Apr 30 2010, 07:10pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
Orkidea mas e ke problem se jam shkodran di me nis bicikleten me ty ne hekur bile edhe pa durt hic, sa per lodhje mas ke marak se vec shendet me bahet tuj i i grah bicikletes edhe sa per i ri qe jan e plaku edhe nji 18-vjece tuj ba gara me biciklete hhaaaaa hhaaaa
Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 30 2010, 07:12pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
♥sunshine♥ ka shkruar:

Orkidea ka shkruar:

....hhmm

meqe jam e re ktu...a po me thoni kush a ma capkeni,mistreci,ose mistrecja forumit, ma don zhuani,ma i /e amli/a mar njerz..qe ti ruhem..ose te perballem me te si dihetcapken e mistrec kena bud, shkodra, miri74, a-cat, kejsi, mbreteresha gurabia! te embel pervec ktyne siper kena holly e-butterfly cherry,stellinen, e amel jam edhe un hahahhahahahaha se gati harrova
tash ktij shkodres duhet me ju rujt pak jo se asht donzhuan po kot kshtu hahhahahahahhaha


un mistrece :-? 8-| akuz e ran ti zoj haha orkidea ka harru guinness kja shoqja nelt ruju edhe fort biles se prite zot me ken kanarin ti se i ka qef fort lol

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Orkidea
Fri Apr 30 2010, 07:17pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
hahahaha sa t'fortat i paskeni

Guinness flm per mikpritjen e kujdes hekrin e bicikletes,se me kalimin e kohes dhe viteve ndryshket.
Pastaj kan dal lloj-llojesh bicikletat sot,te bajn konkurenc

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
_GUINNESS_
Fri Apr 30 2010, 07:25pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
Orkidea se la bicikleten mu ndryshk se grahi per dite si ne malore e fushore sa per koknurence e kam biciklete internacionale ka shetit tan evropen hhahhhahh hahhhahh
Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 30 2010, 07:27pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
guinness boll he drec fole po shka ha naj pijat grosh se ja shtine gazepin orkides

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
Orkidea
Fri Apr 30 2010, 07:27pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
ndrro e blej makin he burr i dheut meqe qenke i shetitun
i sakatohen "te ndenjurat" femrave ne te

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 30 2010, 07:30pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
=D> fol he bermnesh fol ahhaah te lumt ja more doren haha
guinness ta ngopi lol

[ Edited Fri Apr 30 2010, 07:32pm ]

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
_GUINNESS_
Fri Apr 30 2010, 07:36pm
be allways happy enjoy life its to short

Registered Member #1037
Joined: Tue Aug 07 2007, 11:58pm

Posts: 2385
Orkidea po kam frik me ble makine te mire se po i shendoshen te ndejunat femrave e po hupin linjat e trupit kurse ne biciklete ja man ne forme sportive te ndejurat e femnave hhaaaaaa hhaaaaaa
Back to top
MiCoLjA
Fri Apr 30 2010, 07:37pm


Registered Member #2543
Joined: Wed Jan 07 2009, 11:20am

Posts: 9792
lene tash guinnes mas fol ma se ta ngopi shko tash hahahaha me bisht ner shal hahahahahahahahahahah

Each year we spend togther
Each day that passes by
Our partnership grows stronger
Together forever You and I


Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Fri Apr 30 2010, 09:54pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Orkidea ka shkruar:

....hhmm

meqe jam e re ktu...a po me thoni kush a ma capkeni,mistreci,ose mistrecja forumit, ma don zhuani,ma i /e amli/a mar njerz..qe ti ruhem..ose te perballem me te si dihet


....hmmmm
Ne te diftojme prej eksperiences personale naqe po ma e mira dhe ma e drejta menyre asht: Ti me kriju opinjonin tan ne baze te komunikimit dhe te kohes qe te takon me kalu me secilin prej mendimeve qe anetaret shprehin ner tema.
Rrespekt e ka me kene kohe e perorun per argetim dhe informim...
Enjoy!

I care and I wish well!

Back to top
Edmond-Cela
Sun May 02 2010, 06:57pm
Rrushi


Registered Member #977
Joined: Mon Jul 30 2007, 10:12am

Posts: 3038
mire se ke ardhe

Pa Buk e Pa uje Rri, por Pa Bukuroshet e ShkodraOnline nuk Mund te Rri!!


Back to top
Orkidea
Tue May 04 2010, 12:03pm
Capkene

Registered Member #3966
Joined: Sat Apr 24 2010, 03:56pm

Posts: 33
mir se te gjeta

...eja eja Lulebor se me ty do thur Kuror

*•♫♪ ♥ ♥¸¸.•*¨*•♫♪•*Back to top
Alterran
Mon May 17 2010, 11:43am
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
yyyy. gjak i ri...uellkam

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
xhebraili
Wed Jun 02 2010, 07:08pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
orkidea mire se ke ardh
Back to top
alem
Sun Apr 03 2011, 04:34pm
alem

Registered Member #4458
Joined: Sat Mar 26 2011, 08:02pm

Posts: 501
Mire se ke ardhe Orchidea.

Wer sichere Schritte tun will, muss sie langsam tun.Goethe
Back to top
Cen Durimadhi
Sun Apr 03 2011, 06:24pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
si ka munci qe mpaska kalu kja tem
ti mir se na ke ardh i her , a na ke pru gja me lag gojen , ishtu dur bash spo ma mush synin

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
lissandro
Sat Apr 09 2011, 07:34pm
The pursuit of Happyness

Registered Member #1963
Joined: Sat Jun 07 2008, 04:27pm

Posts: 4764
Mire se ke ardh Orkidea te uroj qe ta kalosh sa me mire.

Njeriu vlen sa di, e din sa mban mend
Back to top
Go to page  1 2  

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3128 sec, 0.0355 of that for queries. DB queries: 64. Memory Usage: 3,063kB