Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Turizmi në Shkodër
 
<< Previous thread | Next thread >>
Fluturime te lira per Shqiperi.
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sat May 08 2010, 08:08am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Vendi ku jane te mireprituna sugjerimet per kompani ajrore qe bajne promocione per Shqiperi apo qe jane me te lira se te tjerat.Back to top
Al Bundy
Sat May 08 2010, 08:11am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per momentin austriaku i ka me te lirat per Tirane (Redticket) trokit ketu

Alitalia ka ken shume lire deri vjet po tesh jan ba shtrenjt.

Ne nje shembull qe mora une per dy data te njejta shkumje-ardhje per ne gusht , austriaku ishte dy here ma lire se Alitalia.

Keni parasysh se çmimet levizin perdite.
Back to top
Guest2983928
Fri Mar 02 2012, 03:07pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Po per ne qe jena *international* a ka naj website qe i ka me hesap?
Jena tu ju afru $2000 (ma e lira) per nje bilete
Mram bile po lexosha nje artikull e thote qe ket vit i kan rrit cmimet e biletave.

Mir, e vertete kjo qe the se cmimet levizin perdite. Edhe nje dite ban diferencen. Mandej edhe varet dita qe nisesh dhe muaji (sezoni).
Back to top
Al Bundy
Wed Mar 07 2012, 03:57pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Tresor une ka kohe qe perdori si guide te vetme çmimesh kyt websitin
trokit ketu
Nqs ke iphone e ke edhe n'aplikacion
Back to top
Guest2983928
Fri Mar 09 2012, 09:18pm
Registered Member #953
Joined: Tue Jul 24 2007, 03:47am

Posts: 3836
Se kisha pa ma perpara ket website, flm Miri. Un zakonisht i marr ne agjensi ktu e jan deri diku me ma hesap demek. Ikja asht nje nder arsyet qe ju kam lakmi ju qe jetoni ne Europe!

Edhe te kjo website ka gjana interesante...

trokit ketu
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2042 sec, 0.0311 of that for queries. DB queries: 38. Memory Usage: 2,565kB