Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Rreth Shkodrës dhe per Shkodrën :: Turizmi në Shkodër
 
<< Previous thread | Next thread >>
Hotel ne Velipoje?
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Sat May 08 2010, 08:35am
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Meqenese stina e veres po afron dhe per shume shkodrane qe do kthehen me kalu pushimet ne Shkoder, 15 diteshi i Velipojes duke qene obligacion, ndofta kishin dashte me dit ne baze te eksperiencave personale se cili hotel ja vlen e cilit nuk duhet me ju ofru.

Ne rast se keni foto per ilustrim mos hezitoni mi vu.Back to top
belgium
Fri Jul 09 2010, 09:39am

Registered Member #1142
Joined: Fri Aug 24 2007, 10:19am

Posts: 12123
Miri74 ka shkruar:

Meqenese stina e veres po afron dhe per shume shkodrane qe do kthehen me kalu pushimet ne Shkoder, 15 diteshi i Velipojes duke qene obligacion, ndofta kishin dashte me dit ne baze te eksperiencave personale se cili hotel ja vlen e cilit nuk duhet me ju ofru.

Ne rast se keni foto per ilustrim mos hezitoni mi vu.


Hotel belgium asht mire ......
por ma i sakt ti e din boll mir traditen shkodrane me marr nji dhom me 15-ditsh
250 000 lek deri ne 500 000 lek te vjetra, me te gjitha kushtet sanitare dhe konforte, dhe ja kalon gzuar....
Back to top
Al Bundy
Fri Jul 09 2010, 07:48pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
E di qe asht nje hotel me emer "Belgium" po per dreq nuk kan asnji faqe internetit ku me pa foto, sherbimet e plota qe ofrojne dhe tarifat.Back to top
Cen_Durimadhi
Fri Jul 09 2010, 07:53pm
Guest
shko te Kola ,,,kushte fantastike :p :p
Back to top
Al Bundy
Fri Jul 09 2010, 07:55pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me njata dy gjuhe qe ke nxjerre m'duket se don me ma .../PBack to top
Mbreteresha
Fri Jul 09 2010, 08:12pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
a kishe preferu larg pak nga plazhi apo e don afer bregdetit?

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Fri Jul 09 2010, 08:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Afer naqe ,bile mundesisht me pamje ka deti/Back to top
Cen_Durimadhi
Fri Jul 09 2010, 08:20pm
Guest
po mar shko te gabinat e vates ,,,,,
Back to top
Mbreteresha
Fri Jul 09 2010, 08:21pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
me pamje nga deti..me te than te drejten sdi me te sugjeru kerkend..por shume afer detit fil qe hin per qender te plazhit eshte nje hotel tre katesh,e ka nje gru me emrin anxhe..ka kushte te mira edhe cmim te arsyeshem..e kam provu vete skalon me ik ne plazh pa e pa ate hotel

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Fri Jul 09 2010, 08:23pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Ne qender ka shume hotele po nqs e ke emrin e hotelit se laj pa shku me pa kushtet e çmimet/Back to top
Mbreteresha
Fri Jul 09 2010, 08:28pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
a i ka vu emer tesh se di se kur kam ken une,ska pas emer..thjesht kerkoje me emrin anxhe,,se tan velipoja e njef ahahhahaahhaeshte hoteli i par ne kthes mar miri biles mas me than ma i madhi njaty..se ka shume oborr i rrethum me mur te gjate e me dy porta...

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Al Bundy
Fri Jul 09 2010, 08:31pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
InLove a je e sigurte qe Anza nuk i ka shtu edhe nja 10 kate atij 3 katshit qysh heren e fundit qe e ke pa ti?/D

Flm se meqenese e njifkan tane tham qe ta po e gjej shpejt:)Back to top
Cen_Durimadhi
Fri Jul 09 2010, 08:37pm
Guest
shka me çader ma ,,,, xene i qoshe dikun :p :p

[ Edited Fri Jul 09 2010, 08:37pm ]
Back to top
Mbreteresha
Fri Jul 09 2010, 08:38pm
Love and Peace !!

Registered Member #2649
Joined: Sun Feb 15 2009, 09:55am

Posts: 8531
jo anza mar por anxhe ,,
ajo mund te kene ndertu vila tjera por jo ta kete cu ma nelt njate,,se ja ka pas vu pllasin ahahha
asht firme e njoftun

Nese veprimet e tua , motivojne te tjeret per te jetuar, per te mesuar, per te punuar... ti je nje LIDER !!
Back to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 09:42am
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
Ktu keni dy website si kan informacion per hotele ne velipoj.

trokit ketu


trokit ketu

[ Edited Thu Mar 21 2013, 05:07pm ]

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
~*Christel*~
Thu Mar 21 2013, 01:02pm


Registered Member #1665
Joined: Wed Feb 20 2008, 12:26am

Posts: 9278
e spunon asnjeni Cen
Back to top
Al Bundy
Thu Mar 21 2013, 04:20pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Cen verifiko burimetBack to top
Cen Durimadhi
Thu Mar 21 2013, 05:08pm
Marakli hesapi

Registered Member #4092
Joined: Mon Aug 02 2010, 08:37pm

Posts: 8730
edhe mi ba copypaste pritoni

hec se i rregullova tesh

Po e pate baben fukara,dmth ke lind pa fat.
Po e pate vjerrin fukara,dmth qe je bedall

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.2305 sec, 0.0778 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,862kB