Forums
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
Al Bundy
Mon May 17 2010, 07:58pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per momentin jena vetem tre me Mac ne forum por edhe te tjeret do vijne nje dite. Nuk kane rruge tjeter:P

14 Best Freeware Apps Every Mac Owner Should Know trokit ketuBack to top
xhebraili
Sat Jul 17 2010, 04:38pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
programe drivera per mac edhe hanckintosh trokit ketu
Back to top
Al Bundy
Sat Jul 17 2010, 07:02pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Xhebraili a m'duket a ishin te tane te 2009-s?Back to top
xhebraili
Sun Jul 18 2010, 04:50pm

Registered Member #2519
Joined: Thu Dec 25 2008, 10:06am

Posts: 1223
programet jan gusht 2009 edhe jan programe ma teper kur ke probleme me instalimin e driverave ose rregullime qe den me ba ne mac.

ktu ke tana llojet e versionet e programeve per mac

trokit ketu

trokit ketu

[ Edited Sun Jul 18 2010, 04:56pm ]
Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Tue Dec 21 2010, 11:04am


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
I hate my laptop te kisha nejte me toshiben

I care and I wish well!

Back to top
Al Bundy
Tue Dec 21 2010, 08:53pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Pse a-cat? Ça ndodhi?Back to top
Johara
Tue Dec 21 2010, 09:04pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
a-cat ka shkruar:

I hate my laptop te kisha nejte me toshibenUghhh, it's a love/hate relationship with macs..te pakten per mu!

Tani i'm in my 'love' mode :x


Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Johara
Tue Dec 21 2010, 09:15pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Meqe ra fjala... me duhet nje word program for mac se po me mbaron trial version i ktij qe kam. thnx

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Tue Dec 21 2010, 09:17pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Johara ka shkruar:

Meqe ra fjala... me duhet nje word program for mac se po me mbaron trial version i ktij qe kam. thnxHere you go trokit ketu SHZ ka access nqs te kerkon login
Back to top
Johara
Tue Dec 21 2010, 09:23pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Miri, you're the best per kto programet! Degjo, ke pas vu njeher Adobe Lightroom for Mac. Kur mu prish lap-topi me iku dhe Lightroom...tani kam kerku me e gjet por se mbaj mend ku e ke postu...?

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Tue Dec 21 2010, 09:42pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Per fat t'keq se kujtoj nese e kam postu ketu apo i kam nis ndonje çeles ne FB SHZ-s.

Me len pak dite kohe dhe ta gjej prap.

Nderkohe hedhe prap nji sy te kjo lista trokit ketuBack to top
Johara
Tue Dec 21 2010, 09:46pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
No no e ke postu ktu ne forum se e mbaj mend shume mire. You posted the link and serial #.Kontrollova ke temat e programeve por s'jam tu e gjet...Don't worry about it, take your time. Meanwhile, i'll look at the link above. Thnx

[ Edited Tue Dec 21 2010, 09:47pm ]

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Tue Dec 21 2010, 09:50pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Mos e kerko ma se ta po gjej nji version ma te ri sa ai qe kam pas postu.Back to top
Al Bundy
Tue Dec 21 2010, 09:54pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Johara per 2 min check FB. Kryva pune ma shpejt se mendova.Back to top
Shkodra100
Mon Dec 27 2010, 04:02am
Registered Member #4246
Joined: Sat Nov 06 2010, 06:16am

Posts: 124
Johara ja ku e ke link. If it doesn't work let me know please and I'll post another link for you.

trokit ketu
Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3193 sec, 0.1021 of that for queries. DB queries: 51. Memory Usage: 2,801kB