Forums
Shkodra -Lajme - Forum - Chat - Muzik - Radio -Video - TV :: Forums :: Arti - Kultura - Tradita - Fotografia - Video :: Kinematografia
 
<< Previous thread | Next thread >>
Dr. House
Moderators: :::ShkoderZemer, SuperGirl, babo, ⓐ-ⓒⓐⓣ, Edmond-Cela, ::bud::, ~*Christel*~, Al Bundy, :IROLF:, ::albweb::, OLIVE OYL
Author Post
SuperGirl
Thu May 27 2010, 12:20pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Gjithcka mbi serialin Dr.House. kush e ka pa, kush asht tu e pa, si ju duket.

Une jam te sezoni i trete, tu e perfundu. sot po shof serine e fundit te sezonit 6 sa me pa ca ndodh se jam kurioze e nuk duroj

Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
ⓐ-ⓒⓐⓣ
Thu May 27 2010, 12:27pm


Registered Member #670
Joined: Sun Apr 15 2007, 12:09am

Posts: 24799
Love house just love it :x

I care and I wish well!

Back to top
SuperGirl
Thu May 27 2010, 12:28pm
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
Me too!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Gurabi
Thu May 27 2010, 02:23pm

Registered Member #1920
Joined: Thu May 29 2008, 09:10pm

Posts: 6466
funnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy o live the show nuk e shoh rregullisht po e kam p ama perpara hahahaha gjithmon zdi qa me prit is great

Give the girl the right shoes and she can conquer the world .!!!!!! .......
Back to top
babo
Thu May 27 2010, 06:23pm


Registered Member #587
Joined: Sat Mar 10 2007, 07:01pm

Posts: 11127
na ka hipnotizu krejt, hata

Ja! Nje kitarre degjohet,
e tingujt ndan si fllad,
ngadale kjo vasha zgjohet
t'degjoje at' serenate,
e Shkodra ra n' pushim
c'ka bahet rrugeve s'din

trokit ketu

Back to top
Johara
Thu May 27 2010, 09:10pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Nuk e kam pare nga fillimi dhe nuk e ndjek rregullisht. Por sa here rastis qe shoh tv dhe qellon qe eshte ne transmetim.... nuk e ndrroj kanalin
Love his sense of humor ;

Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Alterran
Thu May 27 2010, 10:38pm
Alterran

Registered Member #1980
Joined: Tue Jun 10 2008, 08:17am

Posts: 1709
heh hausi m'knaq

mosjafutkot@kodramasbregut
Back to top
SuperGirl
Fri May 28 2010, 10:29am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
iii e pash serine e fundit te sezonit 6, House e Cuddy bashke!! yeaahhh!!Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
SuperGirl
Thu Sep 02 2010, 11:58am
Miss.Felicity!


Registered Member #514
Joined: Thu Feb 15 2007, 10:58am

Posts: 36201
some quotes from House


"People like talking about people. Makes us feel superior. Makes us feel in control. And sometimes, for some people, knowing some things makes them care."

"You could think I'm wrong, but that's no reason to stop thinking?"


"And humility is an important quality. Especially if you're wrong a lot.... Of course, when you're right, self-doubt doesn't help anybody, does it?"
Bre mâ zi kem' pun't tue shkue
Se kto mend vijn' tue u pakue ka vijn' krenat tue u shtue...(Gj.F.)

Back to top
Mrikalem
Fri Jan 07 2011, 09:03am
mreeya

Registered Member #4269
Joined: Thu Nov 25 2010, 12:30am

Posts: 295


[ Edited Fri Jan 07 2011, 09:04am ]

See my lips tremble, and my eye-balls roll; Suck my last breath, and catch my flying soul! -A.Pope

Back to top
Mrikalem
Fri Jan 07 2011, 09:14am
mreeya

Registered Member #4269
Joined: Thu Nov 25 2010, 12:30am

Posts: 295
hahhaha he's such a jerk!


See my lips tremble, and my eye-balls roll; Suck my last breath, and catch my flying soul! -A.Pope

Back to top
Al Bundy
Fri Jan 07 2011, 09:29pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Duhet te jem i vetmi qe nuk e kam pa hala.

Megjithate kam gjet nji kolg ne pune qe i ka serita nga e para te e fundit e s'kam me lane pa e pare.Nuk du me ndenjt mbrapa jush une!/PBack to top
Mrikalem
Sat Jan 08 2011, 03:06am
mreeya

Registered Member #4269
Joined: Thu Nov 25 2010, 12:30am

Posts: 295
Miri74 ka shkruar:

Duhet te jem i vetmi qe nuk e kam pa hala.

Megjithate kam gjet nji kolg ne pune qe i ka serita nga e para te e fundit e s'kam me lane pa e pare.Nuk du me ndenjt mbrapa jush une!/PS'ka se si!!! Ti duhet me e pa!!!!! ka me t'pelqy shume!

See my lips tremble, and my eye-balls roll; Suck my last breath, and catch my flying soul! -A.Pope

Back to top
Al Bundy
Sat Jan 08 2011, 08:23pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Javen tjeter du me ble nji hard drive per mi hedh tana sezonet e Dr House se bahen nja 100 GB tana bashke. Kam nevoje per nji seri te re se qysh se ka mbaru Lost e Prison Break kam mbet jetim.Back to top
Johara
Mon Jan 10 2011, 06:56pm

Registered Member #1043
Joined: Wed Aug 08 2007, 08:03pm

Posts: 1013
Miri74 ka shkruar:

Javen tjeter du me ble nji hard drive per mi hedh tana sezonet e Dr House se bahen nja 100 GB tana bashke. Kam nevoje per nji seri te re se qysh se ka mbaru Lost e Prison Break kam mbet jetim.I don't mean to steal the spotlight from Dr. House but...Miri, watch "Weeds" dhe "Breaking Bad". It's not Lost or Prison Break but they're good!!!

Sa me ju permbajt temes -- Dr. House eshte personazh shume antipatik por qe ne fund te fundit te ben per vete...si pa kuptu


Minds are like parachutes. They only work when they're open.
Back to top
Al Bundy
Mon Jan 10 2011, 08:49pm
Al Bundy


Registered Member #1833
Joined: Tue Apr 22 2008, 10:08pm

Posts: 25133
Me morret ne qafe. Ta po mbes beqar per tan jeten.

Miri Weeds ka me shkarku. Jeta ka prioritete.Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by e107 Forum System
Kerko ne Google dhe ShkodraOnline.Com
Custom Search
Mire se Vini
Emri i Identifikimit:

Fjalkalimi:
Me Kujto

[ ]
[ ]
Muzik Shkodrane - Sagllam


 
Chat Box
You must be logged in to post comments on this site - please either log in or if you are not registered click here to signup

Shkodra ne Youtube
Any use of the name and content of this website without the explicit written consent of the owners is strictly prohibited and it is protected under law. Email:webmaster@shkodraonline.com Per cdo ankese ju lutem mos hezitoni te na shkruani Flm. info@shkodraonline.com
Theme created by Free-Source.net
Render time: 0.3554 sec, 0.0928 of that for queries. DB queries: 55. Memory Usage: 2,867kB